Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil
 Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...
 Racordare la apa termosemineu

Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge
 Caut serviciu serios de captura v...

Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata
 

Incetinesti cand vezi ca vine unul pe sensul tau ?

- - - - -
  • Please log in to reply
95 replies to this topic

#91
bicorpus

bicorpus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 16.02.2008

View Postrichelieu, on Feb 17 2008, 17:05, said:

Aha! Te-am prins. bicorpus = badegheo :lol:  Ce viteza de clonare ai dom'le :D

Lasand asta la o parte: N-am zis ca, in Matiz m-as simti mai in siguranta decat intr-un Omega. Am zis doar ca, eu unul nu m-as risca sa "spulber" matizul simtindu-ma 100% sigur ca eu as scapa. De fapt, nici cu masina actuala, in care, sincer am mai multa incredere intr-un impact decat intr-un Omega din 89, nu m-as risca sa fac asa ceva.

frate tu esti gigi contra. Ce ai tu e cel mai tare. Nici nu vrei sa gandesti si esti doar subiectiv. Nu mai are rost sa iti explic tine nica pt ca tot la fiorosul matiz care le stie pe toate ajungem. Atata timp ca nu ai condus Opel omega nu stiu de ce iti dai cu parerea. Eu am facut si accident in unul si stiu ce vorbesc aici. Vb din experienta si logica. Defapt te intreb daca ai condus si altceva in afara de Matiz. Eu unul am condus mai de toate mai peste tot , din SUA pana in Europa , de la Dodge si Pontiac pana la trabant si lastun. Cred ca stiu totusi cand e o diferenta sesizabila intre o cutie de chibrite de 700 kilograme si un tact cu 1 tona mai greu.

#92
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,585
  • Înscris: 04.05.2006
Ma crezi daca iti spun ca n-am condus in viata mea Matiz? De fapt, nici nu m-am urcat intr-unul. Am avut pe mana, vreun an, un Tico...si cam atat din clasa aia mica. Masina mea actuala este o Honda Accord...nicidecum Matiz :). Si da, in Accord am mai mare incredere la un impact frontal cu un Omega. N-am zis ca nu se face praf Matizul, am zis doar ca, n-as fi atat de sigur pe mine intr-un Omega, pentru a intra de buna voie in impact cu un Matiz....intelegi acu?

#93
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006
Lasa-l ca nu mai aude acuma,,,l-a lasat MAK nitel sa-si mai traga sufletul 2-3zile ca prea il solicita Omega aia, tractiune spate, viteza nene... :lol:  :lol:
A doua Omega costa 550 Euro da cred ca o iei gratis daca-l scapi pe ala de ea cu acte in regula, ca nu zice daca banii tre sa-i dai tu pe masina sau primesti in cazul in care o iei de la cimitiru de masini.

Attached Files


Edited by sanddy1964, 17 February 2008 - 21:18.


#94
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,585
  • Înscris: 04.05.2006
Omega aia nu-l mai solicita.....ca nu mai merita reparata dupa impactul cu Aveo :D. Ca doar Aveo nu e Matiz...sa treaca prin el si sa mearga mai departe :lol:. Acu stiu ca se dadea c-o dacie 1300 si se ferea de bolizii de 50 de cai si 700 de kile de pe sosea....nu de alta, dar sunt prea apropiate :D

#95
baladi

baladi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 05.01.2007
si io las pe cei care depasesc sa treaca lejer. dar mie mi se pare mai ok sa semnalizez io dreapta si sa ma trag decat sa fac cu faza lunga (cum face orice X5 care merge cu 150: "date-n p**a mea!!!!!!!!!" )
va urez drum bun

#96
Sima2k

Sima2k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,780
  • Înscris: 08.08.2004
cum de obicei nu ma grabesc nicaieri, ii las pe toti sa se bage, sa depaseasca,... cand vine cineva pe sensul meu incetinesc.. ce rost are sa creez un conflict dintr-o prostie? daca ala e idiot, treaba lui. atat timp cat nu ma deranjeaza sa incetinesc nu am nici o treaba cu el

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate