Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri scule INCGO

Model similar de aplicație f...

Amplificator CATV XI-CAB HA 8626 ...

Unde pot asculta muzica anilor 90...
 Nu cred ca voi mai plati pentru a...

Cumparare masina

cum influenteaza numarul ETF-uril...

roADN.ro Ce medicamente sunt bune...
 Proiect canalizare in comuna Berc...

Cand ati observat ca aveti nevoie...

Chestionar Medicina Alimentaț...

RCA 2024: ieftin sau scump?
 Se mai achita taxe de reziliere?

Probleme retea, router?

Burete dur pentru perna scaun rul...

RCA firma
 

placa de captura si camera video digitala

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
cgabitza_19

cgabitza_19

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 31.05.2007
:confuzzled:  :confuzzled:  :confuzzled:  :confuzzled:

Heeeeeeeeeeeeeelp
cine ma ajuta si pe mine ? pleeeeeeeeeeease?
Mi`am luat de curant un laptop sony vaio VGN-N21Z/W si vreau sa`mi cumpar o camere mini dv... si am inteles ca imi trebuie si o placa de captura (tv tuner).
Am facut cateva cercetari si am inteles ca cele mai bune de pe piata in domeniul Tv tunerelor sunt cele de la Pinnacle si cele de la LedTek!
Pe de alta parte am gasit o parere foarte proasta despre pinnacle (mai precis pinnacle pro stick 330 e) ca ar manca mult din memorie...
Anyway... prea multe nu stiu eu despre pc`uri si periferice... dar as vrea sa`mi iau ceva sa mearga pe acest laptop si mai ales ca mai am si Vista pe laptop... deci ... cred ca imi trebuie un tv tuner compatibil cu vista... de aceea am si gasit acel pinnacle stick 330 e!
Ce credeti ? As face o investitie buna ? daca mi`as lua un pinnacle stick 330 e?
Si... un miniDv ... ma gandisem la un sony... care sa aiba megapixeli la vreo 20 de mil... dar... iarasi nu stiu prea multe despre camere video digitale.... si as vrea sa`mi iau una care sa`si merite banii astia!!!!!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate