Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
roADN.ro Ce medicamente sunt bune...

Proiect canalizare in comuna Berc...

Cand ati observat ca aveti nevoie...

Chestionar Medicina Alimentaț...
 RCA 2024: ieftin sau scump?

Se mai achita taxe de reziliere?

Probleme retea, router?

Burete dur pentru perna scaun rul...
 RCA firma

Conditii minimale router FiberLin...

caine care sperie lumea prin gard

Scutire abonament telefonie fixa ...
 Prima condamnare in baza Legii An...

OKTO

Cum export de pe desktop o conver...

Am facut infarct?
 

Problema cu Siemens M55

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
S_L_244

S_L_244

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.01.2004
Care a reusit sa puna patch-ul pt marirea partitie A la 3.75mb sau mai mult!
a mai incercat cineva pe aici si era cat pe ce sa omoare tel! am citit si pe forumul asta (  http://forum.gsmhost...ad.php?t=117589  ) dar au aia niste explicatii de nu intelegi nimic

si oricum limba care o pastreaza ei este rusa si eu as vrea ceva engleza si/sau romana.

care stie exact cum se procedeaza si a reusit, il rog mult sa ma sfatuiasca si pe mine. (nu sunt incepator stiu cam cum se face, dar imi lipsesc unele amanunte :(  )

#2
|ucifer

|ucifer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 250
  • Înscris: 15.07.2004
vezi ca e un thread pe aici care se numeste Siemens M55 si in care la un moment dat se discuta si despre asta.
da-i cu search


later edit - uite si URL-ul: http://forum.softped...3.75#post286403

#3
S_L_244

S_L_244

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.01.2004
:help:  nu prea mi-a reusit  :confused:

a luat ce a postat bandrei2501 si am lucrat cu ce a pus el acolo si am urmat intocmai instructiunile!

dar tel se blocheaza la mesajul ala de intampinare (Siemens M55 cum era la inceput sau modificat dupa cum si-a pus fiecare :) ) scoate sunetul ala (cele 3 beep) si nu mai trece de faza asta si clampane ledurile de pe margine

culme e ca pot suna pe nr din tel dar oricum pe ecran vad numai mesajul ala si tastele nu functioneaza si nu pot raspunde sa inchide!

acum as dori sa pun inapoi ce am salvat cu V_Klay ce am salvat la inceput; intrebarea e ce valori tre sa pun in sectiunea Flasher pt a avea o scriere reusita!

daca are cineva vreo solutie la problema mea e de asemenea de apreciat :OK: insa grija mea e sa fac tel sa mearga din nou  :D

#4
|ucifer

|ucifer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 250
  • Înscris: 15.07.2004
ai vazut ca ce era acolo era ptr v11...tu aveai v11?
da-i un PM omului care a postat ca el stie despre ce e vb si te poate ajuta

#5
S_L_244

S_L_244

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.01.2004
da v11
i-am dat pm! astept un raspuns daca nu dau si un mail!

i-am pus oricum softul inapoi, dar doresc totusi sa fac patchul ala sa mearga

#6
|ucifer

|ucifer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 250
  • Înscris: 15.07.2004
bafta multa atunci

#7
sersoft

sersoft

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 13.07.2004
Citeste cu atentie si fa intocmai cum scrie acolo. Eu am aplicat patch-ul acum 2 zile si e super. Dar ai grija, pe langa back-up la Flash, sa salvezi si numerele din agenda telefonului si ce mai ai tu prin telefon util (SMS salvate, etc). Pt. ca dupa ce il formateaza PIERZI TOT.

http://www.siemens4m.....20M55 V11.htm

Oricum, patch-ul e super.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate