Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...

Ridicare act de identitate cu pro...
 Calorifere + incalzire in pardose...

Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet

Mai poarta careva papuci prin oras?
 Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...

Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat

Copii nascuti in Romania
 Felicitari Republica Moldova pent...

Ușa exterioara care scar5...

Decizie dificila intre doua model...

Orange nu onoreaza premiile din P...
 

Nu o inteleg :((

- - - - -
  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#37
Dari@

Dari@

    Hoașcă pur si simplu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 18.06.2007

 kastor, on Apr 25 2008, 22:07, said:

Si totusi, ce poate vedea unul de de a 11a la una de 13 ani?
nu stiu, da' am pe scara la mine 2 surori. aia de a 7-a i-a suflat iubitu' aleia de-a 11-a.  :naughty: si e o slabatura, schelet invelit in piele, zau nu stiu ce-a gasit la ea.

#38
nea_Tagartza

nea_Tagartza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 15.11.2007

 Dari@, on Apr 27 2008, 19:38, said:

nu stiu, da' am pe scara la mine 2 surori. aia de a 7-a i-a suflat iubitu' aleia de-a 11-a.  :naughty: si e o slabatura, schelet invelit in piele, zau nu stiu ce-a gasit la ea.


Poate are pielea frumoasa.  :rolleyes:

#39
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,836
  • Înscris: 13.01.2005

 nea_Tagartza, on Apr 27 2008, 19:43, said:

Poate are pielea frumoasa.  :rolleyes:
Și buze moi :D

#40
m1cha3l

m1cha3l

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 17.04.2007
Unse cu miere  :coolspeak:

Acum ce sa va zic. E adevarat. Eu trec a8a si nu stiu cat de multe fete pot gasi care trec tot a8a si care sa se uite macar putin la mine. La cele de a7a nu prea aveam multe de ales pentru ca semanau cu scandura :)) ( Sau cum zice tata : Parca ar fi teava de tun. Nu tu tate nu tu cur  :D )

#41
alexgrand

alexgrand

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 16.04.2008
:lol: :lol:   incep sa descopar subiecte din ce in ce mai interesante pe softpedia...ar trebui sa fie ceva in genu 5959 :D !!!oricum, frate... nu stiu, treci a 8-a, te asteapta capacitatea!! treci de invata...cu gagicile mai ai 3-4 sapt pana e sa vina scoala!! ai sa vezi ca in liceu gasesti...nu sta dupa una singura ca nu merita si in +  nici macar nu o stii :D!!! daca iti faci pretena intr-a 8-a e nasol ca nu o sa mai ai chef sa inveti!! treaba ta...

multa bafta!!

#42
Dragoshx

Dragoshx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 27.08.2007

 alexgrand, on Aug 16 2008, 02:27, said:

:lol: :lol:   incep sa descopar subiecte din ce in ce mai interesante pe softpedia...ar trebui sa fie ceva in genu 5959 :D !!!oricum, frate... nu stiu, treci a 8-a, te asteapta capacitatea!! treci de invata...cu gagicile mai ai 3-4 sapt pana e sa vina scoala!! ai sa vezi ca in liceu gasesti...nu sta dupa una singura ca nu merita si in +  nici macar nu o stii :D!!! daca iti faci pretena intr-a 8-a e nasol ca nu o sa mai ai chef sa inveti!! treaba ta...

multa bafta!!
nu'l asculta...  :glare:

#43
alexgrand

alexgrand

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 16.04.2008

 Dragoshx, on Aug 16 2008, 02:39, said:

nu'l asculta...  :glare:

why ?? :huh:

#44
Dragoshx

Dragoshx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 27.08.2007

 alexgrand, on Aug 16 2008, 02:41, said:

why ?? :huh:
daca asculta ce ai zis tu nu o sa aiba prietena pe parcursul clasei a8-a doar pentru motivul "e nasol ca nu o sa mai ai chef sa inveti" si treaba cu invatatul pentru a intra la liceu nu e o chestie asa importanta

#45
ReVaNgEr

ReVaNgEr

    si...... tot eu....

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,677
  • Înscris: 13.08.2007
Eu trecusi pe a9a si distractie pe a8a nu e!! De ce? Se duc alea cu un an mai mare si incepi sa plangi.

#46
alexgrand

alexgrand

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 16.04.2008

 Dragoshx, on Aug 16 2008, 02:47, said:

daca asculta ce ai zis tu nu o sa aiba prietena pe parcursul clasei a8-a doar pentru motivul "e nasol ca nu o sa mai ai chef sa inveti" si treaba cu invatatul pentru a intra la liceu nu e o chestie asa importanta

da!! asa e! lasa sa ramana repetent :peacefingers:  du-te la femei!! dar asa e ! recunosc, am exagerat!!! poti sa ai si prietena dar sa si inveti, da' inseamna ca tre sa fi un pic "destept" in ambele locuri :D

#47
ReVaNgEr

ReVaNgEr

    si...... tot eu....

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,677
  • Înscris: 13.08.2007
Ba eu nu ma uit la deastea cu un an mai mici decat mine, cum aripa mea sa te uiti la alea cu 5?

#48
kitty2008

kitty2008

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 563
  • Înscris: 22.03.2008

 alexgrand, on Aug 16 2008, 02:27, said:

:lol: :lol:   incep sa descopar subiecte din ce in ce mai interesante pe softpedia...ar trebui sa fie ceva in genu 5959 :D !!!oricum, frate... nu stiu, treci a 8-a, te asteapta capacitatea!! treci de invata...cu gagicile mai ai 3-4 sapt pana e sa vina scoala!! ai sa vezi ca in liceu gasesti...nu sta dupa una singura ca nu merita si in +  nici macar nu o stii :D!!! daca iti faci pretena intr-a 8-a e nasol ca nu o sa mai ai chef sa inveti!! treaba ta...

multa bafta!!
dar tu ce crezi??? ca daca are prietena o sa stea ca actorii din filme.... uitandu-se in gol cu o figura de tamp si oftand din tot sufletul dupa iubita??? cand esti in clasa a VIII-a cred ca exsista alet lucruri care te opresc de la invatat...  :P

#49
LuciaN_13

LuciaN_13

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 11.08.2008
TELENOVELA, ce mai ... ( sorry da' nu m-am putut abtine =)) )

... pentru inceput, baietii mai mari singurul lucru care-l vor de la pustoaicele astea mici e AVENTURA ... sunt mici, fara experienta si usor de dus pana in pat ( mai ales acum cu moda sa-ti incepi viata sexuala cat mai repede ... aiureli )

... si la mine in liceu a fost ceva ciudat: tipii de a 10-a, a 11-a si a 12-a cu pustoaicele din'astea care abia stiu pe ce lume se afla. Si legat de examenul de admitere pentru liceu ... daca stii ca poti face fata si cu fata si cu cartea, nu-i nici o problema, dar daca le-ai incurar ... nu-i de bine. Eu anul asta am avut bacalaureatul + admiterea la medicina, pe ambele le-am trecut cu brio si pe langa asta am avut si prietena cu care ieseam vinerea, sambata si duminica ... in cursul saptamanii si in zilele enumerate mai sus statea si invatam pana pe la 17:00 - 18:00 si dupa ieseam sa ma relaxez cu ea, chiar daca din toate partile ( chiar si din partea ei ) veneau reprosuri ca nu invatam ... acum nimeni nu-mi poate reprosa asta ...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate