Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Șomer cu venituri prin parti...

Insignia 2018-2020 Sport Tourer d...

Recomandari proteza auditiva

Oameni care traiesc pe bune
 Sony Xperia 1 VI

Eroare E-15, msv Bosch Silence Pl...

La Anmgd Cluj se face master dupa...

Prezentatori TV cu telefoanele in...
 AC Mobil fara evacuare?

SMS over IMS networks – SMS...

MYEGNETIAPASS - GRECIA - mic ghid

Distribuție Golf 7 2.0 TDI
 Incurajarea, stimularea si sustin...

Inmatriculare Motocileta "de ...

Pentru voi cat de relevant e cons...

MyGuava?
 

Nu stiu ce sa fac...!

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
koralya

koralya

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 09.06.2004
Am si eu o mare dilema..unii poate ca o sa-i spuneti prostie..altii poate ma vor intelege..!Nu stiu daca am postat la locul potrivit,insa as vrea sa imi spuneti si mie,sau sa ma sfatuiti in problema cu "apelurile internationale".Nu m-am confruntat cu problema asta pana acum,insa dupa cele aflate pana acum,se exclude varianta cu mobilul..deoarece mi se pare extrem de scumpa (0,80$ minutul)..si as ajunge la faliment..!Apoi mai sunt niste cartele de Rds..cu acel nr. de acces..080..chipurile gratuit..asta ma intereseaza pe mine..cei care au mai trecut prin asa ceva..chiar este gratuit...adica Romtelecomul nu te taxeaza cu nimic..cum fac cei de la telefonia mobila...?
Bine puteam foarte bine sa dau un telefon la informatii insa nu stiu cat de credibil este ceea ce imi vor spune acolo...!Sau sa ma sfatuiti si cu alte idei..!
Va multumesc anticipat...!

#2
gmasterleo2000

gmasterleo2000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 788
  • Înscris: 27.09.2003
rds tel.. astral..(cartele) sunt solutii valabile si in principiu, calitative.

#3
A|ex

A|ex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 748
  • Înscris: 24.06.2003
nu numai astral sau rds... cerd ca sunt zeci de servicii pentru apeluri internationale cu costuri reduse.... eu am gasit astfel de cartele si in alimentara :)

#4
koralya

koralya

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 09.06.2004
Problema nu e ,cate astfel de cartele exista pe piata,pe mine ma intereseaza daca nr. de acces de la Romtelecom,080..este intr-adevar gratuit,daca sunt cartele de la alte firme..si nu de la Romtelecom..(evrikard..etc.)

#5
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
orice numar de telefon care incepe cu 080 este gratuit... absolut, total si complet gratuit daca suni din reteaua romtelecom
genul asta de servicii in schimb sunt aproape varza
nu-i vorba de calitate audio ci de faptul ca uneori nu poti apela anumite destinatii

#6
koralya

koralya

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 09.06.2004
Va multumesc pentru raspunsuri..desi ma asteptam sa fi fost mai multe....!
Oricum ati fost niste dragutzi...(shi inka suntezti..)...!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate