Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Procedura cumparare ticket rabla ...

interceptare ip android

Nota de relație

Cand trebuie sa ii pui botnita un...
 Arc iesit din canapea. Ce e de fa...

SSD-uri in 99% dupa restart - err...

Izolare camera PoE?

Click Sunet Butuc fata
 Nu merge internet și touchpad

Nu am semnal la telefon la casa i...

Aspecte pozitive la partidele si ...

Cost bransare curent ENEL 2024
 Tur auto 2024

Scule parkside x20v

"Compuneri" folosind Roma...

Recomandare AC
 

[drumul Taberei] [deck] Internet Prin Cablu De Retea

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
29 răspunsuri în acest subiect

#19
BorisFlokow

BorisFlokow

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.108
  • Înscris: 28.08.2004
Intradevar, foarte frumos ce ne arata el acolo, dar va spun ca este fake in mod sigur ce vedeti (ma refer la printscreen de la as.ro). Pe as.ro se poate trisa foarte usor, si o sa va arat si cum:

Fișiere atașate



#20
BorisFlokow

BorisFlokow

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.108
  • Înscris: 28.08.2004
Unde se scrie url-ul la sfarsit, unde in poza trimisa de mine scrie 0.01 se scrie numarul de secunde dorit si da orice rezultat vrei tu testul :)) asa ca nu va panicati ca aia nu era viteza lui reala de download

#21
tkd29

tkd29

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 5.231
  • Înscris: 01.09.2003
dar zi-mi cum a modificat viteza la fisierul de pe siteul microsoft?

Editat de tkd29, 24 septembrie 2004 - 18:41.


#22
Andrei

Andrei

    Lume multa, oameni putini...

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.381
  • Înscris: 01.12.2001

BorisFlokow, pe Sep 24 2004, 12:07, a scris:

Unde se scrie url-ul la sfarsit, unde in poza trimisa de mine scrie 0.01 se scrie numarul de secunde dorit si da orice rezultat vrei tu testul :)) asa ca nu va panicati ca aia nu era viteza lui reala de download

<{POST_SNAPBACK}>

Pariezi pe ceea ce susti?
Cati 0? 4 sau 5? [vb de euro... pt ca pr cel care pierde sa-l si doara]

ex: cu 4 de zero: "10.000", ex cu 5 de zero: "400.000". :notangel:

Risti daca te crezi asa sigur pe tine? Nu ai nimic de pierdut...

Editat de Andrei, 24 septembrie 2004 - 19:01.


#23
bgs

bgs

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 8
  • Înscris: 10.09.2004
BorisFlokow chiar nu vezi ca am facut mai multe teste ? Toate sunt manarite ? ce naiba fi om serios.

Da-mi tu un site unde sa fac un test... sau zi-mi cum sa-ti demonstrez.

Stiu ca te oftici, dar asta e....

#24
Adytza

Adytza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 25
  • Înscris: 03.09.2004
o metoda mia simpla ar fi  sa faci o conexiune pe netmeeting cu omul si sa-i da-i share la desktop sa face el testele sa vada cum merge
:D
sau il inviti pe la tine si la un pahar de cola sa faca de la tastatura  sa nu zica ca il manaresti ii zici sa vina cu lap-topul lui sa fie sigur
DDD

bgs, pe Sep 24 2004, 22:30, a scris:

BorisFlokow chiar nu vezi ca am facut mai multe teste ? Toate sunt manarite ? ce naiba fi om serios.

Da-mi tu un site unde sa fac un test... sau zi-mi cum sa-ti demonstrez.

Stiu ca te oftici, dar asta e....

<{POST_SNAPBACK}>



#25
Andrei

Andrei

    Lume multa, oameni putini...

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.381
  • Înscris: 01.12.2001

Adytza, pe Sep 25 2004, 14:55, a scris:

o metoda mia simpla ar fi  sa faci o conexiune pe netmeeting cu omul si sa-i da-i share la desktop sa face el testele sa vada cum merge
:D
sau il inviti pe la tine si la un pahar de cola sa faca de la tastatura  sa nu zica ca il manaresti ii zici sa vina cu lap-topul lui sa fie sigur
DDD

<{POST_SNAPBACK}>


Si sa nu-i dam si nishte bani? intai face pariul si apoi vine cu cate laptopuri vrea.
Daca e asa cum zice el pleaca si cu niste bani... daca nu... aduce el niste bani de acasa. :coolspeak:
In felul asta mai schimbam si noi 1 cablu, 1 sw... ceva...  :rolleyes:

#26
Adytza

Adytza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 25
  • Înscris: 03.09.2004
Numai la bani va este gandul!

#27
Andrei

Andrei

    Lume multa, oameni putini...

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.381
  • Înscris: 01.12.2001

Adytza, pe Sep 25 2004, 16:03, a scris:

Numai la bani va este gandul!

<{POST_SNAPBACK}>


Tu n-ai inteles: il cheama pe omul ala degeaba in vizita? Pana acum s-au contrazis si le-am propus sa faca un pariu.

Cum fiecare sustine ca are dreptate (unu da are net de 2 mb, si celalalt ca nu are cum sa aiba primul net de 2 mb, ba chiar face si acuzatii de fals-cu pozele + uz de fals-ce le publica pe site), din punctul fiecaruia de vedere el va castiga, deci fiecare ar trebui sa fie de acord. Nu vad unde e problema.

:coolspeak:

#28
Adytza

Adytza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 25
  • Înscris: 03.09.2004
aha
adik te-ai oferit tu sa le solutionezi problema nu?

#29
Andrei

Andrei

    Lume multa, oameni putini...

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.381
  • Înscris: 01.12.2001

Adytza, pe Sep 25 2004, 23:41, a scris:

aha
adik te-ai oferit tu sa le solutionezi problema nu?

<{POST_SNAPBACK}>


Asta e chiar offtopic.  :D  Da. Si m-am gandit primu' la asta, deci stai la rand.  :console:

#30
Marcel1223

Marcel1223

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 16.02.2006

Vizualizare mesajSheffield, pe Jul 17 2004, 18:33, a scris:

CITEZ : "INTERNET PRIN CABLU DE RETEA* - IN DRUMUL TABEREI
http://www.decknet.ro/servicii.html
Internet cablu “NELIMITAT”
29 usd/luna, trafic nelimitat 256 Kb/s in internet, 10 Mb/s in metropolitan, 3 conturi de e-mail.
10 usd/luna, trafic nelimitat 64 Kb/s in internet, 5M b/s in metropolitan, un cont de email.
5 usd/luna, trafic nelimitat 32 Kb/s in internet, 1Mb/s in metropolitan, un cont de e-mail.
Vino cu inca doi prieteni din blocul tau care sa contracteze serviciile noastre si primesti 2 luni de Internet gratuit!
* Se percepe o taxa de instalare conform devizului. Serviciul este disponibil in Bucuresti, pentru anumite zone din cartierul Drumul Taberei. Telefoneaza-ne la 211.50.13 pentru a vedea daca serviciul este disponibil in zona ta!"
Ce parere aveti? Stie careva ceva? 256 Kb/s NELIMITAT? Extern? La 29 de para... Ce gluma buna! ;P



Deck Internet din drumul taberei sunt niste gainari. Am fost la ei si aveam internet doar vreo 50% uptime si nu erau in stare sa rezolve problema. Suportul tehnic este super incompetent.

Zic ca sunt gainari fiindca iti fac faze de cacat daca vrei sa inchei contractul cu ei. Dupa ce le-am dat o cerere de incheiere a contractului mi-au trimis o proforma de 1.300.000 lei in loc de 360.000 pe care eram obligat s-o platesc fiindca in contract se prevede ca tre sa mai stau inca 20 de zile din momentul in care am depus cererea.

Iar tipele de la contabilitate sunt niste taranci care-ti vorbesc la telefon ca vanzatoarele de la aprozar de acum 20 de ani.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate