Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Șomer cu venituri prin parti...

Insignia 2018-2020 Sport Tourer d...

Recomandari proteza auditiva

Oameni care traiesc pe bune
 Sony Xperia 1 VI

Eroare E-15, msv Bosch Silence Pl...

La Anmgd Cluj se face master dupa...

Prezentatori TV cu telefoanele in...
 AC Mobil fara evacuare?

SMS over IMS networks – SMS...

MYEGNETIAPASS - GRECIA - mic ghid

Distribuție Golf 7 2.0 TDI
 Incurajarea, stimularea si sustin...

Inmatriculare Motocileta "de ...

Pentru voi cat de relevant e cons...

MyGuava?
 

Preturi gigant

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Șah la bărboși.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,986
  • Înscris: 13.06.2004
Eh, trec io zilele trecute pa la cosignatii. Intr-una din ele vad un radio de prin anii '50. Banuiesc ca e vorba de unul care are si FM
pe el. E un "Blaupunkt", cu FM pe 87,5-100 MHz, 2 subgame pentru scurte, nu stiu cate registre vocale. Cand sa vad pretul...mai ca sa mor 6.700.000 (cam 120 euro). Chiar vroiam s-o intreb pe vanzatoare de cand n-a mai fost pe la un control psihiatric. O fiel ce-o fi, dar astia uita ca suntem in Romania.
   Sau alta chestie. Ma bate si pe mine gandu' sa-mi iau un telefon din ala vechi, de ebonita, dar pretul minim la care am gasit asa ceva e de 600.000 lei? 600.000 lei pentru un amarat de telefon? Pai 600.000 am dat eu pe un  radio  Hi-Fiu de acu' 38 de ani

#2
Ninja

Ninja

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,366
  • Înscris: 07.12.2002
Pai 120 de euroi e chiar ieftin...

#3
PicuTex

PicuTex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 531
  • Înscris: 14.11.2003
pai astea vechi au valuare tata , mai ales mobila , sa te uiti cat costa un scaun de prin 1900 (vechi) si cat e unul nou!

#4
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Șah la bărboși.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,986
  • Înscris: 13.06.2004
Ieftin. Ia sa vedem de unde faci tu rost de 120 de euro. Io nici unui neamt n-as indrazni sa-i cer atata?

#5
PicuTex

PicuTex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 531
  • Înscris: 14.11.2003
....si totusi se gaseste cineva care sa dea!
Cu siguranta femeia aia a mai vandut cel putin 1 la pret asemanator ....si la urma urmei nu e nebun cine cere ci ala care da!

#6
madman2711

madman2711

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,134
  • Înscris: 18.12.2003
cum scria si in adevarul de sambata la pagina 6 cozmanca nu suporta telefoanele astea noi si numai de ebonita neagra ca in ani colhozului accepta ca sa tina vii amintirile din vremurile bune

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate