Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Port blocat dupa portare Orange c...

Șomer cu venituri prin parti...

Consum RAM Mac OS

Insignia 2018-2020 Sport Tourer d...
 Recomandari proteza auditiva

Oameni care traiesc pe bune

Sony Xperia 1 VI

Eroare E-15, msv Bosch Silence Pl...
 La Anmgd Cluj se face master dupa...

Prezentatori TV cu telefoanele in...

AC Mobil fara evacuare?

SMS over IMS networks – SMS...
 MYEGNETIAPASS - GRECIA - mic ghid

Distribuție Golf 7 2.0 TDI

Incurajarea, stimularea si sustin...

Inmatriculare Motocileta "de ...
 

Ce spera lumea sa gaseasca pe forum

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,668
  • Înscris: 11.09.2002
hmm...multe din cunostintele mele sunt adunate de pe aici...cred ca pe CV va aparea o sectiune SOFTPEDIA FORUM :) ...

#20
GrLght

GrLght

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,211
  • Înscris: 13.11.2003
Toate problemele pe care le-am avut cu rapandula mea de calculator le-am rezolvat cautand pe site-uri din astea gen forum.
Vreau o parere despre un program, despre un film, joc, etc, caut pe forum ca sa vad ce parerea are lumea in general despre produsul respectiv.
Si in plus, daca cineva are o problema pe care o stiu foarte bine (si din cauza careia am injurat de toti mortii si ranitii) nu vad ded ce nu as ajuta si eu la randul meu.
Mai sunt si posturile la caterinca, asa de distractie, dar in general intru pe forum pt search.

#21
Erwin

Erwin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 851
  • Înscris: 13.09.2003
Help in, help out.
Lucrez in domeniul programarii si de multe ori am avut nevoie de ajutor. Acest forum mi-a venit ca o manusa.
La randul meu mi-am oferit cunostintele celor care aveau nevoie de ele :)

Aceasta este doar una din multitudinea de motive pentru care vizitez acest forum ;)

#22
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,718
  • Înscris: 26.11.2001
Multi utilizatori vin pe acest forum cautand ceva pe google. Nu uitati ca este unui sintre site-urile in lb romana cu cele mai multe pagini si majoritatea prezenta in google.

Dintre cei care au fost multumiti de ceea ce au gasit, unii raman in continuare din diverse motive: placere, nevoie, singuratate, plictiseala etc :)

#23
muscarul

muscarul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 432
  • Înscris: 07.11.2003
mie imi place forumul asta pentru ca nu odata am avut nevoie reala de o informatie despre un anumit lucru si altundeva nu am gasit-o. plus ca, prin gloata de pushtani de clasa a X-a care se pricep la tot si la toate, mai gasesti si oamnei seriosi.
sa zicem ca... e un fel de mirc, dar pentru oameni mari :D

#24
wrath_d1

wrath_d1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 303
  • Înscris: 04.07.2004

Quote

ce spera lumea sa gaseasca pe un forum?


oameni inteligenti cu care sa poti dialoga, oameni informati de la care poti invata ceva, oameni disperati pe care sa ii poti ajuta.

+sentimentul ca apartii unei comunitati (chiar si din "lumea virtuala"). mai sunt pe net forumuri cu mii de utilizatori, dar limba romana si diversitatea domeniilor de discutie fac ca acesta sa fie cel mai bun :oK:.

gg SoftPedia

#25
gmasterleo2000

gmasterleo2000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 788
  • Înscris: 27.09.2003
eu vad 2 MARI categorii(care se mai si intrepatrund) de oameni:

1) alunga plictisul si "nefacerea de nimica";
2) si spera sa gaseasca pe forum.... intrebari si raspunsuri !

simplu, nu?:)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate