Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Portare interna Orange cu Digi Mo...

Șomer cu venituri prin parti...

Consum RAM Mac OS

Insignia 2018-2020 Sport Tourer d...
 Recomandari proteza auditiva

Oameni care traiesc pe bune

Sony Xperia 1 VI

Eroare E-15, msv Bosch Silence Pl...
 La Anmgd Cluj se face master dupa...

Prezentatori TV cu telefoanele in...

AC Mobil fara evacuare?

SMS over IMS networks – SMS...
 MYEGNETIAPASS - GRECIA - mic ghid

Distribuție Golf 7 2.0 TDI

Incurajarea, stimularea si sustin...

Inmatriculare Motocileta "de ...
 

Ampierdut licenta la iGO romania 2006

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
adelain7

adelain7

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 16.02.2006
salut!
nici nu stiu unde ar trebui sa pun postu asta dar va intreb pe voi poate ma ajuta cinava.
am un mio 169.l-am cumparat cu tot cu iGO romania 2006 pe SD.cu tot cu licenta.acu un an.intre timp am pierdut factura.
mai acu o luna am sters accidental fisieru cu licenta de pe card. si acu zice "Instalation is aborded.Licence is not found.Error code: 0021."
e ,asta e problema mea.cum imi pot recapata licenta sau un iGO cu crack?
mentionez ca aici la sulina unde sunt eu nu merge DC++ sau treaba cu torente.

#2
agheorghe

agheorghe

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 14.11.2007

 adelain7, on Oct 13 2007, 10:43, said:

salut!
nici nu stiu unde ar trebui sa pun postu asta dar va intreb pe voi poate ma ajuta cinava.
am un mio 169.l-am cumparat cu tot cu iGO romania 2006 pe SD.cu tot cu licenta.acu un an.intre timp am pierdut factura.
mai acu o luna am sters accidental fisieru cu licenta de pe card. si acu zice "Instalation is aborded.Licence is not found.Error code: 0021."
e ,asta e problema mea.cum imi pot recapata licenta sau un iGO cu crack?
mentionez ca aici la sulina unde sunt eu nu merge DC++ sau treaba cu torente.

Da jos de pe my.i-go.com maploader-ul (trebuie sa te inregistrezi cu codul de licenta igo), formateaza cardul IGO intr-un card reader si da restaurare din maploader.

#3
jollyjoker

jollyjoker

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 07.09.2007
Salut!

Eu nu am pierdut nimic.

Dar am relativ la topic o nelamurire.

Eu is baiat cinstit de felul meu si am cumparat un iGO 2006 Full Europe si am avut o surpriza neplacuta da oarecum asteptata, am incercat sa-mi fac si eu un back-up pe alt card mai mare (de 2G) si ala nu vrea sa mearga pe jucaria mea (un MIO P560).

Am incercat inclusiv un bkp cu maploader-ul si nimic.

Intrebarea mea este ce draci ma fac daca pierd cardu!? Ca daca se deterioreaza in garantie mi-e indiferent dar aPOI !?

Poate are cineva vre-un truc miraculos de facut copii de siguranta pe un alt card decat pe cel care vine cu programu!

Multzam fain.

PS. Alta traznaie este aia ca pe nu stiu ce site am gasit niste harti mai noi pentru aproape toate tarile Europei decat cele de pe ultimul update dat prin maploaderu lu peste de la i-go! Partea proasta ca pe alea jucaria le vede blocate (sigur o duda de license.db). Daca si la asta aveti idee, atunci jos palaria!!!!

#4
drabisan

drabisan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 14.04.2006
Pai:
- daca pierzi cardul, sau daca se defecteaza, pe baza facturii originale, obtii un card nou. Nu stiu de cite ori pe an merge chestia asta, dar macar o data tot merge...
- backup...doar pe laptop...pentru alt card ai nevoie de crack...deci adio legalitate...
- sint harti mai noi neoficiale. Poate mai bune, poate mai rele...Ca sa le testezi trebuie o licenta sparta...Din ce am vazut pina acum, hartile oficiale sint o idee mai corecte decit cele neoficiale dpdv corectitudine, dar au lipsuri...

Eu am cardul de 1G, original, up-to-date, dar ma joc si cu hartile noi, cu soft minarit, pe un card mai mare...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate