Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Gratar/tigaie pentru friptura - p...

Se pot utiliza imaginile generate...

Alternativa la Paint pe Ubuntu

Recomandare WYSIWYG HTML Editors
 Alegere aspersoare

Despre Japonia - tara pe care nu ...

ICSee din sursa sigura sau echiva...

Exista vreo metoda sa pasez contu...
 Acumulator 3.7v

Andaluzia sau Tara Bascilor

reparatie camin vizitare put

Pragurile minime de raportare pen...
 Anevrism de aorta ascendenta

Dovada adresei de resedinta

Tulsa King (2022 - )

Tv box android fara "servicii...
 

intrebare

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
dany_g_1

dany_g_1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 03.09.2007
am un calculator cu procesor 2.4, 512 ram , hard 40 si placa de grafica de 32 :o .Vreau sa-mi cumpar o placa de grafica de 256 si voiam sa stiu urmatorul lucru: Ce piese mai trebuie sa adaug la calculatorul meu pentru a-l aduce la un standard mediu?Cu aceste componente voi putea de ex sa joc un fifa 2007?de ce trebuie sa mai tin cont?

#2
mirch_bam

mirch_bam

    JUST...A...PASSENGER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,108
  • Înscris: 05.02.2006
Pai ce natie e procesorul ala? Daca hardul de 40GB e luat odata cu procesorul, inseamna ca e destul de vechi si el... si sigur ai slot AGP, asa ca orienteaza-te pentru moment doar pe schimbat placa video cu ceva de genul Nvidia 7300GT DDR3 128MB, ca mai mult nu merita.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate