Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandari proteza auditiva

Oameni care traiesc pe bune

Sony Xperia 1 VI

Eroare E-15, msv Bosch Silence Pl...
 Prezentatori TV cu telefoanele in...

AC Mobil fara evacuare?

SMS over IMS networks – SMS...

MYEGNETIAPASS - GRECIA - mic ghid
 Distribuție Golf 7 2.0 TDI

Incurajarea, stimularea si sustin...

Inmatriculare Motocileta "de ...

Pentru voi cat de relevant e cons...
 MyGuava?

Statele Unite Mexicane vor avea ...

C Embedded

DUO Street View
 

recuperare talon

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
buntzi

buntzi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,328
  • Înscris: 09.09.2006
deci, pls nitel help. daca s-a mai intrebat, mii de scuze, dar search mi-a dat rezultate inclusiv de la sexy lounge si fun, asa ca am renuntat, mai ales ca pe moment nu am net decat la job.
deci, belitu' de frate-meu are o masina inmatriculata in CT (el fiind in BR), luata la a tzaspea mana, cu actele toate pe numele unuia dintre proprietarii vechi. L-a mancat in kur ca pe zambilica si a facut o tampenie, asa ca politaiu in BR i-a luat talonul ca ii expirase ITP-ul. A trebuit sa faca o gramada de treburi la masina, a fost la rar cu ea, in fine, a facut-o, a trecut de ITP si hopa...talonul a ajuns la CT ca au trecut mai mult de 20 de zile de la ridicare.
Acum, intrebarea este: are nevoie de ceva documente speciale ca sa se duca la CT sa-si ia talonul inapoi? e suficienta dovada aia pe care i-a dat-o politaiul cand i-a luat talonul si CI a masinii, sau mai treebuie si altceva?
Multumiri anticipate

#2
_Smiley_

_Smiley_

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,120
  • Înscris: 24.02.2006
are nevoie si de dovada ca a trecut de itp

#3
buntzi

buntzi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,328
  • Înscris: 09.09.2006
da, sigur, ok, o sa ia la el toate hartoagele posibile si imposibile, mie imi era teama sa nu se duca degeaba acolo si sa-i zica ala acolo sa vina cu proprietarul, ca ala nici nu cred ca mai e in tara de atata amar de vreme

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate