Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
cum influenteaza numarul ETF-uril...

roADN.ro Ce medicamente sunt bune...

Proiect canalizare in comuna Berc...

Cand ati observat ca aveti nevoie...
 Chestionar Medicina Alimentaț...

RCA 2024: ieftin sau scump?

Se mai achita taxe de reziliere?

Probleme retea, router?
 Burete dur pentru perna scaun rul...

RCA firma

Conditii minimale router FiberLin...

caine care sperie lumea prin gard
 Scutire abonament telefonie fixa ...

Prima condamnare in baza Legii An...

OKTO

Cum export de pe desktop o conver...
 

ceasuri exact ca in magazine dar la 50% pret

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
bogdan_iasi

bogdan_iasi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 128
  • Înscris: 22.02.2007
http://egold.bro.ro/...ta_Ceasuri1.pdf
--------------
mai in gluma mai in serios, am vazut destule anunturi de genul acesta si nu inteleg unde sare ratiunea mea? ori pretul e prea mic, pt ca aceleasi ceasuri le-am vazut si in magazine si ceva mai scumpe ori, e facatura aceasta "oferta".
am atasat linkul pentru exemplificarea produselor la care ma refer
plus ca cele care se vand in magazine iti ofera si garantie 2 ani

#2
carman

carman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.583
  • Înscris: 06.02.2006

View Postbogdan_iasi, on Sep 1 2007, 21:56, said:

http://egold.bro.ro/...ta_Ceasuri1.pdf
--------------
mai in gluma mai in serios, am vazut destule anunturi de genul acesta si nu inteleg unde sare ratiunea mea? ori pretul e prea mic, pt ca aceleasi ceasuri le-am vazut si in magazine si ceva mai scumpe ori, e facatura aceasta "oferta".
am atasat linkul pentru exemplificarea produselor la care ma refer
plus ca cele care se vand in magazine iti ofera si garantie 2 ani
da' ce pret crezi ca au rahaturile alea de ceasuri? oricum sunt cu peste 15% mai scumpe ...

http://www.casio.com...t/EFA119BK-1AV/

#3
kos_funny

kos_funny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.185
  • Înscris: 11.07.2007
Eu vand ceasuri Armani originale.Sunt noi si ca produs si ca mode.Si ii dau la jumatate fata de pretul de catalog.Bineinteles ca nu am cutii si certificate.
Pe multi ii mira faptul ca sunt ieftini si le e frica sa nu fie fake-uri.E problema mea de ce le dau ieftin, e problema mea de unde-i am.Ma mir ca nu se feresc sa-si cumpere toale de firma la jumatate de pret.Astea sunt cel mai usor de replicat.
Daca esti un cunoscator sau te pricepi cat de cat la produsele de firma iti dai usor seama ca nu e facatura.
Plus ca la un model de ceas nou aparut replika apare mult mai tarziu.Iar replici perfecte nu face nimeni pt ceasuri sub 1000$.
Nu mai alergati fratilor dupa produse de firma ieftine  daca nu le deosebiti de facaturi.Vreti sa fiti impacati, cumparatile oficial.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate