Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
cum influenteaza numarul ETF-uril...

roADN.ro Ce medicamente sunt bune...

Proiect canalizare in comuna Berc...

Cand ati observat ca aveti nevoie...
 Chestionar Medicina Alimentaț...

RCA 2024: ieftin sau scump?

Se mai achita taxe de reziliere?

Probleme retea, router?
 Burete dur pentru perna scaun rul...

RCA firma

Conditii minimale router FiberLin...

caine care sperie lumea prin gard
 Scutire abonament telefonie fixa ...

Prima condamnare in baza Legii An...

OKTO

Cum export de pe desktop o conver...
 

Rachete de badminton

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
blueskylover1989

blueskylover1989

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 27.08.2007
Buna tuturor!
Intentionez sa-mi achizitionez un set de rachete de badminton, dar nu prea profesionale, sa zicem undeva in jur de 30-100 RON.
Cum nu sunt prea informata cu privire la producatorii de echipament sportiv, mi-ar prinde bine niste sugestii cu privire la marci de incredere...astept sfaturi!

#2
nano_thrust

nano_thrust

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,232
  • Înscris: 10.08.2007
pai da gasesti rachte si cu 7 lei noi(70.000 mii vechi) Sau mai ieftin!!Si marci sunt destule chinezesti.Nu sunt firme care se specializeaza in rachete de badminton. Acum un an miam luat o pereche cu 5 lei noi si inca functioneste.(nu prea le-am folosit)dar daca ti se strica nu e scump sati iei altele.

#3
blueskylover1989

blueskylover1989

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 27.08.2007

View Postnano_thrust, on Aug 28 2007, 12:35, said:

pai da gasesti rachte si cu 7 lei noi(70.000 mii vechi) Sau mai ieftin!!Si marci sunt destule chinezesti.Nu sunt firme care se specializeaza in rachete de badminton. Acum un an miam luat o pereche cu 5 lei noi si inca functioneste.(nu prea le-am folosit)dar daca ti se strica nu e scump sati iei altele.

Din astea la 5-7 lei am tot folosit si se strica surprinzator de repede :D Vreau sa investesc in ceva mai de calitate pt ca la noi e sport de familie ca sa zic asa... dar nici nu vreau sa fac badminton de performanta ;)) Am cautat pe net niste oferte si ma gandeam ca cineva m-ar putea ajuta cu o recomandare :)

#4
nano_thrust

nano_thrust

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,232
  • Înscris: 10.08.2007
Uitate aici.Nu stiu cum se face plate dar cred ca e cu card(nu stiu daca e in ramburs)http://www.hyperspor...roducts_id=3514


[ http://www.price.ro/images/preturi/big/86700.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Pretul e 450 lei.

Edited by nano_thrust, 28 August 2007 - 15:20.


#5
grigoret

grigoret

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 28.05.2004
Iti recomand rachede de speedminton; sunt mai solide gen squash dar accesibile; cauta pe net
:)
G.

#6
Vanzatorul de Iluzii

Vanzatorul de Iluzii

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 831
  • Înscris: 08.08.2005
Wilson pe la 70 de lei setul, in reteaua cu nume de cuptor patrat. Chinezesti dar mai spalate, arunca binisor, usoare. Si investeste in fluturasi din pene naturale.

#7
blueskylover1989

blueskylover1989

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 27.08.2007

View Postgrigoret, on Aug 29 2007, 08:40, said:

Iti recomand rachede de speedminton; sunt mai solide gen squash dar accesibile; cauta pe net
:)
G.

Am cautat pe net despre speedminton...e un sport foarte nou si...produsele nu sunt prea accesibile...in sensu ca nu sunt disponibile pe site-uri romanesti...:(

#8
tofik

tofik

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 22.12.2006

View Postblueskylover1989, on Aug 28 2007, 16:04, said:

Din astea la 5-7 lei am tot folosit si se strica surprinzator de repede :D Vreau sa investesc in ceva mai de calitate pt ca la noi e sport de familie ca sa zic asa... dar nici nu vreau sa fac badminton de performanta ;)) Am cautat pe net niste oferte si ma gandeam ca cineva m-ar putea ajuta cu o recomandare :)
poti sa incerci la firma Molten, langa Foisorul de foc, nu am acum adresa exacta la indemana, este la parterul unei vile chiar langa Foisor, spre bulevardul pe care trece auto 311

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate