Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Maimuta si Negru

Chiar nu mai suntem in stare sa f...

Soluție de supraveghere ieft...

1 capatana de usturoi pe zi, pune...
 Latenta uriasa la laptop cu i7-12...

Unde se afla acest local ?

Activitați extracurriculare ...

Sprayul de muste RAID nu mai func...
 Baterie termica cu acetat de sodi...

Branza maturata/betonata

Imagine ecran laptop tremura si e...

Hamsie si Capelin prajiti in tiga...
 Seat Leon FR !

faculatea potrivita

Upgrade CPU --> upgrade RAM?

Parchet care se lasa
 

Ce telefon sa imi iau ?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
69 replies to this topic

#37
KALOO

KALOO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,824
  • Înscris: 08.12.2006

View Postedmund.chevul, on Aug 16 2007, 23:40, said:

Nu...TU! :death:
Esti foarte funny de fapt. Dar totusi, asta e cea mai buna replica a ta? Si tie iti place sa iti arati figura ta cu cutitul in tample ? Sincer am vazut multe filme de groaza si nu ma mai sperie nimic ( dupa ce am vazut Gadjo Dilo in care apare Copilul de aur nu am dormit cateva zile, ma trezeam transpirat si urland cu figura copilului in minte) .

Edited by KALOO, 16 August 2007 - 22:47.


#38
Dan

Dan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 26.08.2003

View PostKALOO, on Aug 16 2007, 23:43, said:

E bun pe 11 canale. Oricum pentru manele imi trebuie maxim  4 canale:
1 pentru tobe, 1 pentru acordeon ,1 pentru orga si unu pentru copilu de aur.(inainte era de cupru, da a facut cazane din el)
am zis 'aproape' 11 canale, adica nu are mai mult de 11 ca am incercat sa bag gipsy kings cu 12 mandoline si nu a mers, a 12-a nu se auzea deloc si de pe la mandolina a 7-a incepea deja sa traga dreapta de poza, agata filmu, etc.
am auzit si io faza cu cazanele :( dar tot raul spre bine

#39
KALOO

KALOO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,824
  • Înscris: 08.12.2006

View PostDan, on Aug 16 2007, 23:47, said:

am zis 'aproape' 11 canale, adica nu are mai mult de 11 ca am incercat sa bag gipsy kings cu 12 mandoline si nu a mers, a 12-a nu se auzea deloc si de pe la mandolina a 7-a incepea deja sa traga dreapta de poza, agata filmu, etc.
am auzit si io faza cu cazanele :( dar tot raul spre bine
Corect, acum e de aur. Numai sa nu se gandeasca cuiva sa isi inlocuiasca maselele sau un dinte care-i misca.

#40
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,954
  • Înscris: 28.11.2006
Am eu un telefon cu disc, face niste poze beton, partea proasta e cu soneria, ca nu se aude decat vocea Copilului de cositor, ca din asta e facut clopotul :lol: Partea buna e ca poate inlocui clopotul de la biserica, in caz ca se imbata clopotarul :w00t: :cheers:

#41
Dan

Dan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 26.08.2003
kaloole, spune-i tu lu edmund ala sa nu mai dea click pe avataru meu, nu e sarci de-adevaratelea.
si ontopic... am gasit un motorola foarte vechi, are 1,6 kg, camera de 8.... nu stiu ce ca s-a sters scrisu, probabil megapixeli...
in nagenda intra cate numere vrei, are si foi de rezerva, si polifonicele nu stiu exact pe cate canale, dar fara 4 nu cred ca s-a facut telefon

#42
enoxcj

enoxcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,348
  • Înscris: 06.02.2006

View PostKALOO, on Aug 16 2007, 23:45, said:

Esti foarte funny de fapt. Dar totusi, asta e cea mai buna replica a ta? Si tie iti place sa iti arati figura ta cu cutitul in tample ? Sincer am vazut multe filme de groaza si nu ma mai sperie nimic ( dupa ce am vazut Gadjo Dilo in care apare Copilul de aur nu am dormit cateva zile, ma trezeam transpirat si urland cu figura copilului in minte) .


Hai ca nu mai are rost...ai dat chiar tu verdictul referitor la prostie, http://forum.softped...p;#entry3243226, asa ca somn usor si vise placute!!! :wave:

#43
Dan

Dan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 26.08.2003

View Postedmund.chevul, on Aug 16 2007, 23:55, said:

Hai ca nu mai are rost...ai dat chiar tu verdictul referitor la prostie, http://forum.softped...p;#entry3243226, asa ca somn usor si vise placute!!! :wave:

tu continua, ca oricum nu aveam si noi de cine sa radem.

ps. geniala semnatura ta  :roflmaofast:

Edited by Dan, 16 August 2007 - 23:00.


#44
KALOO

KALOO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,824
  • Înscris: 08.12.2006
Lasa-l sa incerce, dupa ce o sa isi reinstaleze XP-ul poate o sa isi dea seama ca nu-i joaca nici un virus feste:D

Si o sa mearga cu monitorul pentru garantie ca ii sar pixelii motorului de cautare de la locul lor...

Edited by KALOO, 16 August 2007 - 23:21.


#45
Zygoth

Zygoth

    specimen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,084
  • Înscris: 29.04.2006
Sa revenim la topic:

Ia-ti o camera totusi, pentru ca telefonul filmeaza la rezolutii relativ mici si nu se vad bine mucozitatile manelistilor.  :lol:

#46
KALOO

KALOO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,824
  • Înscris: 08.12.2006
E o idee, astept alte sugestii cu un aparat care sa se poata da si bip.

#47
ciutacu

ciutacu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,905
  • Înscris: 11.08.2007
Nu mai taiati frunzulite la catelusi cu aceste posturi (oricum nu se contorizeaza) :lol: si dati omului un sfat cu privire la achizitionarea unui telefon.

Sfatul meu: Ia-ti telefonul cu cel mai bun raport calitate-pret !

#48
KALOO

KALOO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,824
  • Înscris: 08.12.2006

View Postciutacu, on Aug 17 2007, 20:34, said:

Nu mai taiati frunzulite la catelusi cu aceste posturi (oricum nu se contorizeaza) :lol: si dati omului un sfat cu privire la achizitionarea unui telefon.

Sfatul meu: Ia-ti telefonul cu cel mai bun raport calitate-pret !
e excelent pt bipuri, da eu am de filmat o nunta!

#49
ciutacu

ciutacu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,905
  • Înscris: 11.08.2007

View PostKALOO, on Aug 17 2007, 20:38, said:

e excelent pt bipuri, da eu am de filmat o nunta!
pai ia-ti camera de filmat !

#50
ciutacu

ciutacu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,905
  • Înscris: 11.08.2007
Ia ceva de flimat odata, ca se face duminica !!!

#51
Dan

Dan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 26.08.2003
e duminica?

#52
KALOO

KALOO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,824
  • Înscris: 08.12.2006

View PostDan, on Aug 18 2007, 03:34, said:

e duminica?
Da, e duminica. Inca nu m-am hotarat. As lua un 3100 si sa ii pun camera . Chiar!!!...mai are cineva camera aia de la Nokia care se atasa la telefon ? :D 6100 era printre primele modele care facea poze, daca ii adauga-i camera aia. Sunt foarte curios cine mai are asa ceva! As vrea chiar o poza sa imi aminesc cum arata, pe atunci nu imi permiteam ca era prea scumpa.

#53
ciutacu

ciutacu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,905
  • Înscris: 11.08.2007

View PostKALOO, on Aug 18 2007, 06:14, said:

Da, e duminica. Inca nu m-am hotarat. As lua un 3100 si sa ii pun camera . Chiar!!!...mai are cineva camera aia de la Nokia care se atasa la telefon ? :D 6100 era printre primele modele care facea poze, daca ii adauga-i camera aia. Sunt foarte curios cine mai are asa ceva! As vrea chiar o poza sa imi aminesc cum arata, pe atunci nu imi permiteam ca era prea scumpa.
e sambata !!!

#54
KALOO

KALOO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,824
  • Înscris: 08.12.2006

View Postciutacu, on Aug 18 2007, 10:25, said:

e sambata !!!
Deja ? Si inca nu mi-am luat  mobil cu camera video ! Ajutor!!! Cine ma imprumuta?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate