Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema Service - Preturi diferite

IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...
 Ridicare act de identitate cu pro...

Calorifere + incalzire in pardose...

Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet
 Mai poarta careva papuci prin oras?

Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...

Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat
 Copii nascuti in Romania

Felicitari Republica Moldova pent...

Ușa exterioara care scar5...

Decizie dificila intre doua model...
 

CAUT UN DOCTOR DE INTERNE!

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
bmb80

bmb80

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 13.01.2007
Salut!Am nevoie de un doctor de interne care are timp si bunavointa sa asculte un bolnav absolut debusolat de diagnostice.Am 28 de ani si de 4 ani am fost internat in 3 spitale iar din toate 3 am iesit cu 5 diagnostice,daca ma poate ajuta cineva cu un nr de telefon cu o adresa sau cu orice imi poate fi de folos pt ca m-am saturat de toate aceste incertitudini VREAU SA STIU  DE CE BOALA SUFAR!!!multumesc anticipat la toti cei ce vor sa ajute!

#2
jderjerpelit

jderjerpelit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 561
  • Înscris: 08.07.2006

View Postbmb80, on Aug 6 2007, 11:48, said:

Salut!Am nevoie de un doctor de interne care are timp si bunavointa sa asculte un bolnav absolut debusolat de diagnostice.Am 28 de ani si de 4 ani am fost internat in 3 spitale iar din toate 3 am iesit cu 5 diagnostice,daca ma poate ajuta cineva cu un nr de telefon cu o adresa sau cu orice imi poate fi de folos pt ca m-am saturat de toate aceste incertitudini VREAU SA STIU  DE CE BOALA SUFAR!!!multumesc anticipat la toti cei ce vor sa ajute!
Doctorita Doicescu de pe interne, spitalul Coltea, etaj 1.

#3
bmb80

bmb80

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 13.01.2007

View Postjderjerpelit, on Aug 11 2007, 20:52, said:

Doctorita Doicescu de pe interne, spitalul Coltea, etaj 1.
un nr de telefon pls?
sau iti dau adresa mea de yahoo si mil dai acolo daca aici nu poti!!pls!!bogdanbm80

#4
jderjerpelit

jderjerpelit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 561
  • Înscris: 08.07.2006

View Postbmb80, on Aug 15 2007, 00:10, said:

un nr de telefon pls?
sau iti dau adresa mea de yahoo si mil dai acolo daca aici nu poti!!pls!!bogdanbm80

Nu am nr dumneaei. Pur si simplu suna la 3142744(centrala Sp.Coltea), ceri sa iti faca legatura cu camera de garda "Medicala" si apoi rogi pe cel de acolo sa iti spuna cand este respectiva de garda.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate