Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense

Toyota - inconveniente minore poa...

Cadere frunze la lamai

Releu protectie tensiune
 Sfat achizitie masina noua

Numere inmatriculare inundatie

Adaptor mandrina la paleta

Achiziție și inlocuire ...
 Recomandare service BMW Bucuresti

Recomandare SSD

Cheie BMW X4 G02 duplicat

Colantare auto, locatii, preturi,...
 Boxe fata golf 5

Resizable BAR

Gratar/tigaie pentru friptura - p...

Se pot utiliza imaginile generate...
 

Putin ajutor!

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
adrian jidveian

adrian jidveian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 347
  • Înscris: 18.05.2006
Nu stiam unde sa pun acest topic insa am,ca sa zic asa, o intrebare legata de defectiunile care pot sa apara la un PC in urma penelor de curent care se produc tot mai frecvent la mine in oras si din cauza vremii si si din alte cauze.Se intampla ca in decursul unei zile sa fie 3,4 pene de curent si tocmai cand aveam calculatorul deschis.De aceea vreau sa stiu ce componente din calculator sunt cele mai afectate de aceste pene de curent(am un Amd Athlon 64,3000+ luat de vreo luna de zile si chiar nu vreau sa se intample ceva cu el chiar daca are garantie,din cauza acestor pene de curent)Imi cer scuze daca deranjez cu topicul meu care poate nu e la locul lui dar nu stiam unde sa il postez.
Multumesc

Edited by cods, 03 August 2007 - 02:07.


#2
Pisboy

Pisboy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 741
  • Înscris: 06.02.2007
Cred ca se poate sa iti moara sursa daca nu e de firma.Tot daca nu e de firma ,sursa cand iti moare poate sa ia cu ea si alte componente din calc.Daca e o sursa serioasa,atunci moare singura in cel mai rau caz. ;)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate