Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tur auto 2024

Scule parkside x20v

"Compuneri" folosind Roma...

Recomandare AC
 Coramet sau Caparol?

Probleme cu un vecin de pe scara

Ford Focus 2007, motorul se opres...

Ce tip de detergent preferați pen...
 Companie din USA care livreaza in...

Recomandare saltea latex natural

Proceduri vamale Port Constanta

ETF crestere LYMS vs QDVE vs VVSM.
 Sfat achiziție motor pe benz...

Chist operat

Port blocat dupa portare Orange c...

Șomer cu venituri prin parti...
 

ACHIZITIONARE SISTEM

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
RaduG

RaduG

    Tech support

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 11.10.2006
daca tot vorbim de dvd-rw
eu am un Philips, despre care se zice ca incalzeste dvd/cd ca toti dracii si ca le si intoaie. dar este partial fals. de incalzit le incalzeste. dar nu exagerat.

#20
easycom_uk

easycom_uk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 645
  • Înscris: 05.04.2007
E un lucru ca merge, invarte discul si mai si citeste din cand in cand si e altceva cand chiar zbarnaie. Stiti care-i faza? Dau banii pe un produs care are niste specificatii, apai alea sa fie advarate. Dupa aia vine clientul si plange ca ii trebuie 15 minute sa copieze un DVD iar pe unitate scrie 16X. Shit... ce pot sa zic? E vina producatorului, il trimit inapoi. Primesc altul, la fel. Normal ca imi venea sa turb dupa nu stiu cate faze din astea. LG-uri crapau cu gramada, Samsung nu crapa dar nu urca peste 12X nici pt Dumnezeu, Gigabyte urca pana pe la 10X in plus si crapa, Asus... ba e foarte bun, ba e foarte prost, Philips se incalzeste destul de tare si nici nu prea urca peste 12X. Dupa toate fazele astea am inceput sa comand dar Nec si Pioneer si de atunci dorm linistit. De asta zic, dc tot ia omul un comp bun, hai sa nu ne zgarcim nici la componenta asta.

#21
RaduG

RaduG

    Tech support

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 11.10.2006
omule, daca tu tragi cd/dvd-uri in cantitati industriale bravo. toata lumea de pe SP(care a primit sfaturi de la noi) a luat samsung/LG si nu s-a plans de ele

#22
artistul_x

artistul_x

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,062
  • Înscris: 08.05.2007
http://www.xpc.ro/mo...&...=0&idc=1231

sunt note pt : CD. DVD si una generala in functie de ce dotari au mai fost in pachet, etc...

#23
bulangiul

bulangiul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,033
  • Înscris: 24.10.2006

 RaduG, on Jul 15 2007, 08:41, said:

omule, daca tu tragi cd/dvd-uri in cantitati industriale bravo. toata lumea de pe SP(care a primit sfaturi de la noi) a luat samsung/LG si nu s-a plans de ele


pai atunci mai bine ia plextor....mai scump dar mult mai fiabil...

#24
kretzu77

kretzu77

    Custom title

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,485
  • Înscris: 06.06.2006

 bulangiul, on Jul 15 2007, 14:15, said:

pai atunci mai bine ia plextor....mai scump dar mult mai fiabil...
atentie si la asta
nu luati mezinele, ca nu se deosebesc cine stie ce fata de unul de 100 lei chiar daca scrie plextor pe el :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate