Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme functionare motocoasa Ma...

Imprimanta 3D mai "moderna"

Folie anticondens

Hidroizolatie piscina
 Am gasit un IPhone

Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...

Implantologie & Cityscape (re...
 Scurta sinteza a atacurilor posib...

Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro

Sfat inchidere spatiu intre cada ...
 ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara

Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...

Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense
 

Cum sa transfer bani din contul MoneyBookers in Contul Paypal

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
costyliniar

costyliniar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 05.02.2006
Eu nu am cont bancar si l-am rugat pe un prieten sa-mi transfere bani din contul sau MoneyBookers in al meu. Insa acuma am nevoie de un cont la PayPal. Stie cineva cum pot sa transfer banii din MoneyBookers la Paypal?

Sau poate stie cineva sa-mi zica cum pot sa imi platesc un abonament la rapidshare.com fara paypal?

#2
r1vsrr

r1vsrr

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 24.06.2007
paypal nu accepta nici un fel de exchange deci daca nu iti vrei contul de paypal blocat(oricum nu stiu ce cont de paypal ai pt ca conturile romanesti nu pot sa primeasca bani) nu incerca. da cred ca merge prin credit card sa platesti la rapidshare.

#3
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004

View Postcostyliniar, on Jun 10 2007, 14:00, said:

Sau poate stie cineva sa-mi zica cum pot sa imi platesc un abonament la rapidshare.com fara paypal?
Nu poti (mai ai wire transfer, optiune penibila pentru 5 euro). Da-i bani unui prieten care are paypal si-ti plateste el.

Sau de ce nu-ti faci un card sa-ti deschizi paypal?

Edited by don_dannielo, 24 June 2007 - 10:43.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate