Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Camping Franta - Chamonix

Folie pentru protectie solara

Tur Slovenia.

Dilae din Slatina, cel mai destep...
 Nikon Z6III

Caști bluetooth pentru smart...

Mutare tablou electric exterior

La mulți ani @leomagic44!
 Recomanadare viniluri

Tv ars din cauza la cctv?

Recomandare soundbar pentru telev...

Vecinii din curte au pus monopol ...
 La multi ani @MariusEXxTREME!

Temperatura AC

Sunt sigure bolurle de plastic (B...

Dimensionare putere centrala / ca...
 

nVidia Deonatori - ULTIMII!!!!

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,397
  • Înscris: 29.11.2001
hmm ... mie mi-a mers refresh fix ... parca ... ca nici io nu mai shtiu ce am facut pe acolo!

am avut cateva zile de groaza ... asha ca imi cer scuze pentru absentza din ultimele 3 zile ... din toate domeniile ... abia am deschis calculatorul de acasa ... nu mi-am citit mailu' de vineri ...

keep in touch!

#20
Mr_Woppit

Mr_Woppit

    the last of them..

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 17,834
  • Înscris: 26.11.2001
http://www.softnews....=&threadid=2791

Asta este postul cu ceea ce aveti de facut, momentan, pana apare alt Refresh Fix, care sa cunoasca si alta versiune de drivere.

.... in plus va functiona pe orice alta versiune de drivere, pe orice alta placa, pe orice alt sistem (cu unele limitari, desigur ...)

EP


p.s. aici va zbateti in posturi ca nu merge refresh-ul, da sa dea draq de trece careva pe la Tips and Tricks

sa fiti iubiti ,,,

#21
Mr_Woppit

Mr_Woppit

    the last of them..

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 17,834
  • Înscris: 26.11.2001
Tocmai a aparut o versiune modificata a Detonator 28.32 compatibila cu Nvidia Refresh Fix (2.1 build 169)  

Stirea este furnizata de NVchips-fr.

Noile drivere pot fi descarcate AICI sau AICI sau AICI

EndLess Point

#22
horatzica

horatzica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,436
  • Înscris: 20.03.2002
A aparut si versiunea 28.35 care promite ca are refresh rate deja reparat, insa linkul de download a disparut. Cand cei de la warp2search vor pune alt link voi reveni.

#23
petman

petman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,877
  • Înscris: 28.11.2001
A aparut si versiunea 28.80 beta.
Si linkul e http://www.guru3d.com/files/ sau direct

#24
wiz

wiz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 06.05.2002
NVchips-fr have modded the leaked Nvidia Detonator driver 29.20 so that now the refresh rate fix works again on Windows 2K/XP.Download aici

#25
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Nu stiu de ce va mai agitati cu versiunile astea "compatibile"... chiar nu va auitati pe forum (site) ?

Exista NVRefreshTool 0.7b aici : http://www.softnews....1/12-1-13.shtml .. rezolva toate problemele :)

Also pe SN am pus mai multe versiuni noi in ultimele zile.. mergeti la drivere.. sau cautati dupa nvidia...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate