Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vecinii din curte au pus monopol ...

La multi ani @MariusEXxTREME!

Temperatura AC

Sunt sigure bolurle de plastic (B...
 Dimensionare putere centrala / ca...

Impamantare suplimentara

Scartiei frana fata bicicleta noua

Instalare aer conditionat in apar...
 Telefoane prietenoase cu vederea?

Alegere teava pentru incalzire pr...

Opinia publica despre medici/ asi...

Senzor Temp PMOD-TMP3 cu TCN75A
 Amazing Race

Recomandare fosa ecologica

La multi ani @LouisCyphre!

Vinieta Bulgaria Online
 

Problema MARE HP C3180

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
costinthebest

costinthebest

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 16.01.2007
Mi-am luat un HP Photosmart C3180, dar am o problema...mi-am luat un cablu usb cu 5 ron si cand bag cablu imi zice la usb Unknown Device si nu imi recunoaste multifunctionalu...ce sa fac???

#2
biceman

biceman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 922
  • Înscris: 19.06.2006

 costinthebest, on Apr 23 2007, 19:47, said:

Mi-am luat un HP Photosmart C3180, dar am o problema...mi-am luat un cablu usb cu 5 ron si cand bag cablu imi zice la usb Unknown Device si nu imi recunoaste multifunctionalu...ce sa fac???
Prima data instaleaza driverele, apoi conectezi imprimanta. Daca nu merge atunci cumpara un alt cablu USB ecranat (nu cu 5 RON) ;)

#3
gettodacu79

gettodacu79

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.04.2007
am o super problema!!! de fiecare data cand deschid "super" multifunctionala mea HP 1510 i-mi scoate pagina de test!!! sunt disperat! nu stiu ce sa mai fac !!! Ajutor!

#4
costinthebest

costinthebest

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 16.01.2007
Va rog frumos sa inchideti topicul :)

#5
costinthebest

costinthebest

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 16.01.2007
Daca aveti o problema asemanatoare, dezactivati cand vreti sa folositi imprimanta, din Device Manager, VIA USB Enhanced Host Controller si va merge !

#6
ChemTeacher

ChemTeacher

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,945
  • Înscris: 26.05.2007

 gettodacu79, on Apr 25 2007, 16:56, said:

am o super problema!!! de fiecare data cand deschid "super" multifunctionala mea HP 1510 i-mi scoate pagina de test!!! sunt disperat! nu stiu ce sa mai fac !!! Ajutor!

Pe pagina de test printata ai intructiuni de utilizare: se aseaza pagina printata in scanner si se apasa butonul scan care va clipi pana va termina de scanat. La sfarsit ledul Power ramane aprins.

#7
Csaba_Mexicanu

Csaba_Mexicanu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 26.04.2008

 gettodacu79, on Apr 25 2007, 16:56, said:

am o super problema!!! de fiecare data cand deschid "super" multifunctionala mea HP 1510 i-mi scoate pagina de test!!! sunt disperat! nu stiu ce sa mai fac !!! Ajutor!

Dupa ce scoate pagina de test pune-o la scanner shi da o scanare. Am gasit asta ca si procedura de baza la multe imprimante multifunctionale.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate