Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sistem rezidential Sigenergy

Reparare windows 7

Ma doare urechea la zgomote puter...

Recomandare camera monitorizare i...
 Recomandare aparat de sudura cu s...

Publicarea unor sondaje de opinie...

Reparatie interfon

Consum ridicat ulei honda 9 1.8 v...
 Ce este Rotary si la ce serveste?...

Internship in RO - student la dre...

Buletin de Bucuresti

Explozie la Dedeman Botoșani...
 Cat consuma un AC ?

La mulți ani @Tyby!

Reprogramare examen auto prin pro...

Are cineva instructiunile de conf...
 

vreau sa aduc haine din turcia

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
lucian707

lucian707

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 391
  • Înscris: 20.10.2006
am vreo 5,6 prieteni care toti se duc prin turcia si aduc haine si am vazut ca este o afacere foarte profitabila merge bine de tot,de exemplu varul meu care a plecat pentru prima oara acum o saptamana cu 1000 de dolari si cand sa intors si a vandut tot si facut un calcul a iesit cu 62 de milioane,a castigat DUBLU  :w00t: si restul prietenilor daca nu le mergea afacerea nu se mai duceau dupa haine dar ei tot se duc in fiecare luna!

Acum problema este ca nu stiu unde sa merg,au spus ca au platit o suma de bani unei persoane care le-au spus locuri de unde sa cumpere ( cred ca se refera la calitate,reduceri,modele,firme ) ei nu au platit acea suma de bani aceleasi persoane...fiecare pe cine cunostea iar eu nu sunt dispus sa fac asta,deci stie cineva ce si cum,in ce oras cum e treaba?
   Oricum am un om care mi-a propus in ianuarie sa merg cu el sa aducem marfa si am refuzat ( imi este prieten bun ) el aduce marfa in valoare de 20.000 de euro dar are magazine unde sa le dea,o sa il sun maine sa vorbesc cu el dar parerile voastre sunt bine venite!

#2
lucian707

lucian707

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 391
  • Înscris: 20.10.2006
nimeni ?!?

#3
logatul

logatul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,344
  • Înscris: 15.07.2003
Deci tu vrei sa iti spuna cineva pe gratis unde gasesti lucruri ieftine pe care apoi sa le vinzi scump in tara, in conditiile in care prietenii tai au dat bani pt aceasta informatie? tu ai face asa ceva?

#4
lucian707

lucian707

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 391
  • Înscris: 20.10.2006

View Postlogatul, on Apr 16 2007, 10:00, said:

Deci tu vrei sa iti spuna cineva pe gratis unde gasesti lucruri ieftine pe care apoi sa le vinzi scump in tara, in conditiile in care prietenii tai au dat bani pt aceasta informatie? tu ai face asa ceva?
e ca si cum un arab care nu a mai fost niciodata in romania cauta un Mc'donalds in bucuresti si cineva il trimite la intercontinental,ei cum ti se pare? eu nu am calcat in viata mea in turcia si de aceea nu stiu unde sa ma duc!sau tu esti turc? :naughty:

#5
logatul

logatul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,344
  • Înscris: 15.07.2003
Nu e de loc acelasi lucru. In exemplul tau arabul cauta mancare, mcdonalds e marca internationala si toti stiu unde este un magazin. Tu vrei sa iti dea cineva niste informatii pe care el a dat niste bani, de pe urma carora tu vei castiga la randul tau alti bani. Daca varul tau si prietenii nu ti-au zis pt ca ei au platit pt informatii, nu e clar ca nu o sa iti zica nimeni nimic?

#6
kosfunny

kosfunny

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 07.02.2006
TE DUCI IN Istanbul, cinstesti un taximetrist si te duce el.Asta in cazul in care nu te poate sfatui soferul de pe autocar.

#7
thehoodro

thehoodro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 07.04.2010
Nu mai aduceti fratilor turcisme in tara ca blocati alti oameni care se chinuie sa aduca haine originale. Nu mai invatati romanul cu turcisme si haine de proasta calitate ce se strica dupa prima spalare. E plina tara de magazin fizice si magazine online de fake-uri. Lasati-le naibii la ei in tara.

#8
cavou

cavou

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 24.03.2007
si eu vroiam sa aduc da dadeam banii pe ele si nu le cumpara nimeni

#9
GTFMIOFE

GTFMIOFE

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,132
  • Înscris: 06.06.2008
pai daca varu si prietenii nu-ti spun....

#10
TopRad

TopRad

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.02.2012
In bazar in laleli istambul.Acolo totul e negociabil.

#11
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,717
  • Înscris: 08.10.2015
Iti multumim pentru raspuns TopRad, postul e din 2007.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate