Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sistem rezidential Sigenergy

Reparare windows 7

Ma doare urechea la zgomote puter...

Recomandare camera monitorizare i...
 Recomandare aparat de sudura cu s...

Publicarea unor sondaje de opinie...

Reparatie interfon

Consum ridicat ulei honda 9 1.8 v...
 Ce este Rotary si la ce serveste?...

Internship in RO - student la dre...

Buletin de Bucuresti

Explozie la Dedeman Botoșani...
 Cat consuma un AC ?

La mulți ani @Tyby!

Reprogramare examen auto prin pro...

Are cineva instructiunile de conf...
 

convertor video-avi

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
aureliasilviapop

aureliasilviapop

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 09.04.2007
Ma adresez celor ce vor citi aceste randuri cu rugamintea de a-mi oferi un convertor video-avi sau video-mp3,deoarece am downloadat
de pe situl you tube cateva piese muzicale video si culmea nu  le citeste  nici un software de tip mp3,avi,mp4,mpg,etc.
Fisierele salvate sunt de tipul ,,get-video"" si atat,de unde concluzia ca ari nevoie de un convertor sau cine stie,las in seama
celor mai experimentati.Un asemenea fisier are in jur de 7 Mb.
Va multumesc anticipat.
bfy90.

#2
_Smiley_

_Smiley_

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,121
  • Înscris: 24.02.2006
youtube (si majoritatea celorlalte site-uri de genul asta) depun eforturi semnificative pentru ca utilizatorii sa nu poata downloada si viziona ulterior filmele respective.
daca vrei neaparat sa downloadezi ceva de acolo, da un search pe google dupa "download video from youtube" si o sa aflii exact ce si cum sa faci.
uite, am dat eu search-ul pentru tine: http://www.google.co...eo from youtube

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate