Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
info schimbare buletin sectorul 4

Aplicație nivel scazut baterie

Importul de cod extern avantaje v...

Alegere sistem usi glisante\...
 Am primit credit in avans desi op...

3 ani dobanda fixa vs 5 ani fixa?

Sfaturi recuperare cont facebook

Piese pentru trenul de rulare Meyle
 o masina legendara, Moskvitch 408

Problema Service - Preturi diferite

IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?
 Cu mașina spre Budapesta ...

Ridicare act de identitate cu pro...

Calorifere + incalzire in pardose...

Sfat achizitie laptop buget 1500-...
 

DVD Player Philips DVDP 632/02

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
lula_canci

lula_canci

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,387
  • Înscris: 24.03.2007
Am un DVD Player Philips DVDP632/02. Am facut un cd cu update de firmware pentru el. L-am instalat cu ceva timp in urma si a mers perfect. Cu o zi in urma tatal meu a bagat din greseala cd-ul respectiv si vazand ca nu apare nimic l-a scos. Apoi dvd-ul nu a mai raspuns la nici o comanda. Nici acum nu merge din cauza ca a fost intrerupta scrierea de firmware. Ce pot sai fac? Nu are un mod de reset in care pot sa rescriu firmware-ul? Deci accuma cand apas un buton, indiferent care el nu face nimic, nu scoate seratrul pt cd, nimic. Nici o miscare, nu pot sa bag cd, nimic. Daca stie vreo cineva ce sai fac pls help me. Multumesc anticipat.

#2
valiro

valiro

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 674
  • Înscris: 18.06.2005
de ce nu mergi cu el la service sa intrebi acolo?

#3
valiro

valiro

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 674
  • Înscris: 18.06.2005
http://forum.softped...amp;hl=firmware

http://forum.softped...amp;hl=firmware

cu un search gaseai suficiente raspunsuri. :P

Edited by valiro, 24 March 2007 - 20:28.


#4
lula_canci

lula_canci

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,387
  • Înscris: 24.03.2007
Mersi mult pentru raspunsuri dar dvd-ul nu mai este in garantie, si in topicurile pe care mi le-ai dat nu am gasit mai nimic referitor la ce pot sa fac eu cu el. Inca o data mersi, astept si alte raspunsuri. Doar faptul ca am cablu serial si daca este cineva care stie ce sa fac cu el pentru a rescrie softul atunci astept raspuns.

Edited by lula_canci, 24 March 2007 - 20:38.


#5
valiro

valiro

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 674
  • Înscris: 18.06.2005
http://forum.softped...howtopic=227174

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate