Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Exceptii reale/aparente de la pri...

Se dorește interzicerea algo...

Pret manopera

Balti de pescuit in Dobrogea - li...
 EURO 24 - Meciul 2: Belgia - Roma...

Metru Jysk/Ikea

Camping Franta - Chamonix

Macbook Pro 2019 se blocheaza cu ...
 Folie pentru protectie solara

Tur Slovenia.

Dilae din Slatina, cel mai destep...

Nikon Z6III
 Caști bluetooth pentru smart...

Mutare tablou electric exterior

La mulți ani @leomagic44!

Recomanadare viniluri
 

Orange WAP

- - - - -
  • Please log in to reply
145 replies to this topic

#145
mad2008

mad2008

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 31.03.2008
Poate cineva sa-mi trimita si mie setari Wap pentru un benq-siemens CF61? :D

Mai am o problema: cand instalez orice aplicatie, cat de mica, si o sterg memoria imi ramane ocupata chiar daca aplicatia nu mai exista. Cum fac sa imi eliberez memoria telefonului, pentru ca chiar daca am card pe el, aplicatiile nu reusesc sa le instalez pe card, doar in memoria telefonului. Ma poate ajuta cineva? Un cunoscator in benq-siemens? :)

#146
anonimene

anonimene

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 15.11.2007
Salut ! Am si eu o problema referitoare la setarile necesare pentru conectarea aplicatiilor la internet: am un Nokia 6070 cu optiunea Wap Unlimited activata pe care am instalate diverse aplicatii care necesita conectarea la internet. Am primit setarile automate de la Orange, le-am salvat si aplicat, browserul telefonului merge perfect, insa aplicatiile nu se conecteaza.
Eu mai mult pentru mess imi cumparasem tel asta, stiam k merge Mig33, EBuddy si Opera mini, nu-mi trebuia nimik mai mult  

Acum ~6 luni am avut acelas tip de telefon, insa cumparat de la un Orange shop, cu setarile pentru internet gata-facute, pe care se conecta la internet orice aplicatie, prin optiunea Wap Unlimited  :rolleyes: .

    Cine stie, cam ce setari ar fi necesare pentru conectarea aplicatiilor la internet, prin optiunea Wap Unlimited?
    Cine are Nokia 6070 si Orange Wap unlimited, cautati-ma pe id ene_16_sc , va rog

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate