Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
lentile de contact vs ochelari d...

Eroare zoom la Lumix FZ82

kia optima vs vw passat

Scoala de soferi pe cutie automat...
 ANCOM: Localizarea apelantului la...

Marirea numarului de echipe calif...

Prosumatorii peste 10.2 kW obliga...

Cazier judiciar politia de sector?
 Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...
 Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 

De Cat Roker mai bine "Manelist"

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
196 replies to this topic

#1
gaga_seful

gaga_seful

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.01.2007
iauzi aici............. Pt toti.......care....nu....asculta...manele...........LA Manelistii ploua cu baniiii....la rokeriii cu bolovaniii...

#2
clau_22

clau_22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 26.09.2004
depinde daca la malenisti ploua cu lire turcesti ... si la rocker cu bolovani de aur ... nu stiu cine este mai "scos"

Edited by maxy, 20 March 2007 - 16:28.


#3
Lylo Jett

Lylo Jett

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 13.02.2007
Hașa e fhratele meu! Nu știe roacherii ăștia ce dăștepți sântem noi. E proști ăștia și săraci să moară dușmanii mei, să le ardă bemveurile șî merțanele. Noi sântem adevărați șî frumoși șî bogaț că mai bine manelar, manelist adică de cât roacher deăla. Că hașa să scrie corect bă, că știu ieu că sânt manelist, dăi cu banii bă, lupii măăăăăăă!!!

Arzi in iad!

#4
Interzis

Interzis

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 13.04.2003
o fi suficient de rau in iad ptr astia? :D :D :D

#5
Lylo Jett

Lylo Jett

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 13.02.2007
Ar trebui sa fie... Pentru ca atunci cand vine sa-i ia Moartea sa-i duca in iad, in fundal se aude "Highway to hell". Iar cand ajung manelistii in iad se aude "Hells bells". Pe urma vine Satana la ei si le canta "Hell ain't a bad place to be". Asta e iadu pentru manelisti: un etern concert rock.

Peace!

#6
Fr3ak

Fr3ak

    Membru Senior

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,490
  • Înscris: 19.07.2005
Băh... Iisus avea plete!  B)

#7
Cutzu

Cutzu

    SefuLaUrati

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,103
  • Înscris: 06.07.2006
Numa dezdrabalati peste tot, nu te mai mira nimic. :)

#8
Vineri

Vineri

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,306
  • Înscris: 16.03.2007

View Postclau_22, on Mar 20 2007, 12:19, said:

depinde daca la malenisti ploua cu lire turcesti ... si la rocker cu bolovani de aur ... nu stiu cine este mai "scos"
scuzama ca intervin. si eu apreciez acest gen sau stil de muzica ca nu stiu cum sai spun exact da putem sai zicem "aceasta minunatie de muzica" ca sa esim din aceasta dilema si vreau sa te intreb daca cu aceasta ocazie mai facut si pe mine prost pentru ca ma intereseaza sa stiu acest lucru

Edited by maxy, 20 March 2007 - 16:29.


#9
Maria_Ioana

Maria_Ioana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 16.03.2007
Hașae...mai bine manelist... Mai bine te sinucizi...
Auzi la el... :lol:
Asta va doresc.... :death: Fara cifraaaaaa

#10
Maria_Ioana

Maria_Ioana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 16.03.2007

View PostVineri, on Mar 20 2007, 16:24, said:

scuzama ca intervin. si eu apreciez acest gen sau stil de muzica ca nu stiu cum sai spun exact da putem sai zicem "aceasta minunatie de muzica" ca sa esim din aceasta dilema si vreau sa te intreb daca cu aceasta ocazie mai facut si pe mine prost pentru ca ma intereseaza sa stiu acest lucru

Se vede ca apreciezi "aceasta minunatie de muzica"... mai bine ai aprecia gramatica limbii romane...

#11
Vineri

Vineri

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,306
  • Înscris: 16.03.2007

View PostMaria_Ioana, on Mar 20 2007, 16:29, said:

Se vede ca apreciezi "aceasta minunatie de muzica"... mai bine ai aprecia gramatica limbii romane...
tu nu iesti aia cu visele timpite? :death:

#12
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004

View PostVineri, on Mar 20 2007, 16:24, said:

scuzama ca intervin. si eu apreciez acest gen sau stil de muzica ca nu stiu cum sai spun exact da putem sai zicem "aceasta minunatie de muzica" ca sa esim din aceasta dilema si vreau sa te intreb daca cu aceasta ocazie mai facut si pe mine prost pentru ca ma intereseaza sa stiu acest lucru

Cred ca ar trebui sa te uiti cum scrii si apoi sa intervii. ;)

PS: Maria Ioana, tu esti campioana!

Edited by maxy, 20 March 2007 - 16:41.


#13
angel

angel

    Softpedia Viewer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,933
  • Înscris: 16.05.2005
just another proof that stupidity is impossible to eradicate.

si tu iesti manelist nu ? asculta ce zice lumea, venereaza, idolatrizeaza gramatica mai bine decat sa te prostesti cu manelele.

apropo, mie imi place titlul unei melodii a lui Copilu' de Aur - Am fost colacul de salvare

no comment -_-  :rolleyes:

Si multe alte titluri de iti sta mintea in loc si te intrebi cata prostie mai poate suporta pamantul asta...

#14
Lylo Jett

Lylo Jett

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 13.02.2007
Se pare ca avem doua topicuri ce s-au transformat in antimanele. Pe care vreti sa il trecem ca principal, ca ma enerveaza sa scriu la amandoua  :P

#15
Vineri

Vineri

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,306
  • Înscris: 16.03.2007

View Postmaxy, on Mar 20 2007, 16:41, said:

Cred ca ar trebui sa te uiti cum scrii si apoi sa intervii. ;)

PS: Maria Ioana, tu esti campioana!
pai eu cred ca fac un efort destul de mare sa va fiiu pe plac. la inceput am scris asea cum se scrie cu sh si tz ca sa citeasca lumea cum trebe din prima dar am primit advertisment de la un moderator pe mesaj privat si de atunci mam cinuit si miam pocit scrisu si scriu cum a zis el ca e bine adica asa cum vedeti acum fara nici-o urma de sh si fara urma de k

Edited by Vineri, 20 March 2007 - 17:00.


#16
clau_22

clau_22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 26.09.2004
mie imi pare rau ca mi-a fost sters complimentul pe care l-am dat celui care a initiat acet minunat topic
oricum pentru ca apreciez adevarata muzica (maneaua) imi permit inca odata sa-l "bucur"cu o minunata metafora
esti p**st restu literelor sunt  r si o

#17
Strict

Strict

    Custom member title

  • Grup: Members
  • Posts: 5,226
  • Înscris: 07.08.2006

View PostLylo Jett, on Mar 20 2007, 16:48, said:

Se pare ca avem doua topicuri ce s-au transformat in antimanele. Pe care vreti sa il trecem ca principal, ca ma enerveaza sa scriu la amandoua  :P
Ăsta nu e topic antimanele.  Manelele e muzica care o ascult la chefuri și la nunți botezuri cumetrii nu gălăgia aia care zice rokerii că e muzică, nu.  Cum să fie topicu antimalele cînd nimenea nu e antimanele la toți le place, să moara dujmanii mei dacă te minț.

#18
Vineri

Vineri

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,306
  • Înscris: 16.03.2007

View PostStrict, on Mar 20 2007, 17:18, said:

Ăsta nu e topic antimanele.  Manelele e muzica care o ascult la chefuri și la nunți botezuri cumetrii nu gălăgia aia care zice rokerii că e muzică, nu.  Cum să fie topicu antimalele cînd nimenea nu e antimanele la toți le place, să moara dujmanii mei dacă te minț.
exagerezi prietene ca nu le place chear la toti da se vede treaba ca esti descis l-a minte :coolspeak:

Edited by Vineri, 20 March 2007 - 17:26.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate