Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nu cred ca voi mai plati pentru a...

cum influenteaza numarul ETF-uril...

roADN.ro Ce medicamente sunt bune...

Proiect canalizare in comuna Berc...
 Cand ati observat ca aveti nevoie...

Chestionar Medicina Alimentaț...

RCA 2024: ieftin sau scump?

Se mai achita taxe de reziliere?
 Probleme retea, router?

Burete dur pentru perna scaun rul...

RCA firma

Conditii minimale router FiberLin...
 caine care sperie lumea prin gard

Scutire abonament telefonie fixa ...

Prima condamnare in baza Legii An...

OKTO
 

si totusi defecte

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
b3rt1

b3rt1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 26.10.2003
aaa..salutare natiune...uite cum sta treaba...am un C4 Coupe Urban Jungle de vre-o juma de an...nu prea am mers cu el ca deh...nu am carnetul decat de 3 luni, dar pot spune ca sunt extraordinar de multumit de "Sagetzica" mea. Si dc spun asta?...Pt. ca la cat a costat si la cum arata si la ce dotari are, si la ce caracteristici ale motorului are, la banii pe care i-am dat eu nu puteam sa-mi iau altceva mai bun....Si chiar asta e adevarul..e de departe cea mai style-ish, extravaganta, shic,puternica, din clasa ei ( LA PRIMA MANA CUMPARATA ) cum vreti voi mashina....Si daca tot am pupat-o atata in portbagaj ..sa va spun ce ma doare...ma confrunt cu 2 probleme minore dar suparatoare.... in portiera de la shofer...nu "se aud fluturasi"...ci ditamai roiul de albine...cum dau bassu un pic mai tare..sau melodia e mai ritmata...imi zdrangane usa...eu cred ca am depistat problema....dar...sa va spun poveste...Incepe sa-mi bata portiera...se apropia revizia de 1500 si cand m-am dus cu ea in service..le-am zis baietilor ce ma supara ...era vb de zumzetu portierei dar si de faptul ca la un hop mai abrupt imi tot zboara ledul care lumineaza scrumiera...Baietii foarte saritori..." Da...imediat!..se rezolva!"...am stat 4 ORE sa-mi puna mashina pe rampa....NO PROBLEM....ASTEPT..ORICE PT EA....au scos-o din service..mi-au dat-o sa o verific..o verific eu...ma duk la sunet glont..dau drumu la muzica...bag un cd cu housereala...maxim..super.nu se auzea nimik...sunetu ok....ii salut...ii pup pe buletine, o iau din loc...fac cativa km buni....si ce observ dragilor??...bassul era la "-3"..... :lol: ....ghiciti cum am reactionat... :D ...evident ca imediat cum am dat bas-ul la "+4" cum ma obisnuisem...iar se auzea roiul de albine....so...vreau sa stiu daca asa se intampla la toti posesorii de C4 Coupe...sau " se mai intampla"?...a....cat despre led....nu am numarat exact gropile..dar acum dupa inca 1500 de km..am inapoi scrumiera in bezna..si dau scrumul pe langa  :death: ..sa ma las de fumat?....

#2
vladut_v

vladut_v

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,717
  • Înscris: 11.01.2005
Prietene, posesor de C4, iti recomand www.clubc4.ro  Aici te vei simti in lumea ta si daca iubesti masina nu fuma in ea, cu sau fara bec la scrumiera !  :P

Poti sa incerci si www.clubcitroen.ro si chiar aici pe softpedia sunt doua thread-uri despre C4

Edited by vladut_v, 12 March 2007 - 19:32.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate