Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
impozit chirii 2024

Masina cumparata cu dovada pe mot...

open vpn, adaugare exceptie

Alipire apartamente
 Curba Q-U Fronius gen24?

Procedura cumparare ticket rabla ...

interceptare ip android

Nota de relație
 Cand trebuie sa ii pui botnita un...

Arc iesit din canapea. Ce e de fa...

SSD-uri in 99% dupa restart - err...

Izolare camera PoE?
 Click Sunet Butuc fata

Nu merge internet și touchpad

Nu am semnal la telefon la casa i...

Aspecte pozitive la partidele si ...
 

luminozitate la siemens a50

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
radd

radd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 268
  • Înscris: 10.02.2004
am un aiurit de siemens a50 si eu cred ca din cauza acumulatorului intensitatea luminii e din ce in ce mai slaba.am facut chiar o comparatie cu un alt a50 si oricine isi poate da seama de diferenta.ce are?

#2
Raccoon

Raccoon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 399
  • Înscris: 18.12.2002
Din cate stiu eu meniurile din A50 sunt cele din C45 dar s-au mai scos cateva optiuni.
Daca am dreptate atunci intra in setari si cauta meniul ala din care poti ajusta contrastul. Poate se rezolva asa.

#3
Tzepi

Tzepi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,986
  • Înscris: 04.08.2003
raccoon are dreptate. modifici contrastu.

#4
PicuTex

PicuTex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 531
  • Înscris: 14.11.2003
Oameni buni , contrastul e contrast , luminozitatea e lumininozitate.
In cazul de fata telefonul are probleme cu acumulatorul , care este slabit sau are un element care nu functioneaza. Comparatia se face simplu, pe acelasi telefon schimba acumulatorul de la un prieten si ai sa vezi diferenta.
Bafta

#5
radd

radd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 268
  • Înscris: 10.02.2004
Intr-adrevar, e mare diferenta intre contrast si intensitatea luminii display-ului.am facut c a zis PicuTex dar tot asa.oare daca ma duc s-l schimb imi vor da altul?ca e inca in garantie.adevarul e ca nu e prea deranjant asa cum e insa nu e normal si asta ma intriga.multumesc oricum

#6
Intel

Intel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,988
  • Înscris: 28.11.2001
Nu, nu-ti vor da altul.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate