Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @MariusEXxTREME!

Temperatura AC

Sunt sigure bolurle de plastic (B...

Dimensionare putere centrala / ca...
 Impamantare suplimentara

Scartiei frana fata bicicleta noua

Instalare aer conditionat in apar...

Telefoane prietenoase cu vederea?
 Alegere teava pentru incalzire pr...

Opinia publica despre medici/ asi...

Senzor Temp PMOD-TMP3 cu TCN75A

Amazing Race
 Recomandare fosa ecologica

La multi ani @LouisCyphre!

Vinieta Bulgaria Online

Investitie imobiliara in strainat...
 

Problema cu setarile din Volume Control

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
poppyroby

poppyroby

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 26.03.2006
Buna,
Emit si eu in stil amator de la o perioada si emit direct de pe placa de sunet. De cand fac chestia asta (inainte emiteam din Winamp, ca si sunet, si nu aveam probleme) nu stiu ce sa ma mai fac cu tab-ul Wave din Volume Control, mai precis cu bara de la Balance, care in loc sa stea nemiscata pe mijloc, se duce deseori brusc spre stanga, iar eu nu mai aud decat intr-una dintre casti, la fel si ascultatorii. Am emis si cu alte playere fara nici o problema, tot din placa de sunet, fara a se mai intampla acelasi lucru. Spuneti-mi ce nu e-n regula cu Winamp-ul de-mi face asa probleme. Stie cineva cum sa ma ajute si pe mine?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate