Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Marirea numarului de echipe calif...

Prosumatorii peste 10.2 kW obliga...

Cazier judiciar politia de sector?

Curatare bord auto
 Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...

Configurare Rufus-4.5
 Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..

Oamenii fara Whatsapp
 Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil

Viata traita asa cum vrei tu vs v...
 

Problema cu setarile din Volume Control

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
poppyroby

poppyroby

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 26.03.2006
Buna,
Emit si eu in stil amator de la o perioada si emit direct de pe placa de sunet. De cand fac chestia asta (inainte emiteam din Winamp, ca si sunet, si nu aveam probleme) nu stiu ce sa ma mai fac cu tab-ul Wave din Volume Control, mai precis cu bara de la Balance, care in loc sa stea nemiscata pe mijloc, se duce deseori brusc spre stanga, iar eu nu mai aud decat intr-una dintre casti, la fel si ascultatorii. Am emis si cu alte playere fara nici o problema, tot din placa de sunet, fara a se mai intampla acelasi lucru. Spuneti-mi ce nu e-n regula cu Winamp-ul de-mi face asa probleme. Stie cineva cum sa ma ajute si pe mine?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate