Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pentru voi cat de relevant e cons...

MyGuava?

Statele Unite al Mexicului vor av...

C Embedded
 DUO Street View

Lipsa menstruației de cateva...

Ajustare pret contract mixt

Cum setez sa trimit sms de pe dig...
 Microciment in bucatarie

La mulți ani @nick5roo!

DDNS Digi

Marantz MM7025 vs Rotel RB1552 mkii
 Recomandare bicicleta electrica

Venom - The Last Dance

Demolarea blocurilor prea vechi s...

Alimentare motor stea-triunghi
 

Ce lucruri scumpe isi doresc femeile ?

- - - - -
  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#1
oneill333

oneill333

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 541
  • Înscris: 13.03.2006
de la 500 USD in sus

#2
sensuela

sensuela

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 01.08.2006
O vacanta de lux. Nu e un lucru care aduna praf acasa ci te lasa cu impresii si amintiri. Sa fiu cazata intr-un hotel de 5 stele, in care sa fiu tratata regeste. Poate cateva ore de masaj, cina in localuri deosebite, tratament Spa in centre de lux. Ehhh...  :w00t:

#3
Cutzu

Cutzu

    SefuLaUrati

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,103
  • Înscris: 06.07.2006
Ce lucruri scumpe ma? Ia duceti`va ma la munca. Cred ca a`ti dormit intr`o parte si v`ati trezit cu prea multe pretentii.
Sau macar te`ai intrebat... meriti?

#4
berlinish

berlinish

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 444
  • Înscris: 06.09.2006

View Postoneill333, on Feb 19 2007, 16:37, said:

de la 500 USD in sus

de la 500 $ in sus zici...si unde se opreste susul asta?ca eu nu am limite si ma trezesc ca visez la un range rover sau un mercedes de teren, ceasuri  ,  pantofi, genti , haine,lenjerie intima de mii de $si vacante in tari exotice . am omis caodurile pt cei dragi:)

Edited by berlinish, 19 February 2007 - 19:52.


#5
ratzusca_beata

ratzusca_beata

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 12.03.2006
Care e cel mai scump barbat pe care il stii?  :naughty:

#6
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
corneliu vadim tudor :P pentru ca nici maFIa nu il poate cumpara :lol:

#7
oneill333

oneill333

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 541
  • Înscris: 13.03.2006
Va rog frumos sa exemplificati pentru ca nu stiu exact ce model de masini  isi doresc exact femeile, nu stiu in ce tari vor vacante, am sa ma interesez de tratamentul asta Spa, nu stiu ce este..

Hai sa pun si o limita, ca sa nu cereti luna de pe cer, sa zicem un maxim de 3000-20000USD

nu mai dati exempluri de maruntisuri si haine, da-ti exemple de lenjeria aia de mii de dolari pe care o doamna normala o vrea, mercedesul e un fleac, iar cadoul sa fie pentru tine nu sa-l faci cadou la randul tau..

Mai vreau exemple,
mersi

P.S nu mai bateti offtopicul

Edited by oneill333, 19 February 2007 - 22:40.


#8
Bebeluska

Bebeluska

    Bebeluºka Reloaded

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,439
  • Înscris: 20.12.2005
Eu vreau doar banii, nu cadourile. Vad eu pe urma in ce-i investesc :lol:

#9
finalone

finalone

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 24.01.2007

View Postoneill333, on Feb 19 2007, 22:37, said:

da-ti exemple de lenjeria aia de mii de dolari pe care o doamna normala o vrea, mercedesul e un fleac
chiar sta cineva sa se gandeasca la subiectul topicului asta?  :tooth:

#10
w3bmaster

w3bmaster

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 454
  • Înscris: 29.03.2006
Femeile vor multe da tre sa fie si prostu sa le dea (bine in afara de cei care chiar isi permit ) mai bine ar contribui si ele cu inteligenta si eleganta si poate primesc daca merita mai mult decat spera


Eu am cumparat destule cadouri scumpe dar era vb de cea care "urma" sa imi fie nevasta  mea la altele numa maruntisuri nu ma obosesc inainte sa iubeasca persoana mea porma cardu meu  daca nu sa se duca in alta p..a

#11
Tigeraudge

Tigeraudge

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 05.02.2007
Lexus- LS460. Ca-n rest am tot, momentan.

Edited by Tigeraudge, 20 February 2007 - 03:48.


#12
Danny_29

Danny_29

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 25.06.2005
Ce lucruri scumpe isi doresc femeile ?Silicoane!!!!!!!!!!!!!

#13
Graveland

Graveland

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,236
  • Înscris: 07.08.2006

View PostCutzu, on Feb 19 2007, 19:04, said:

Ce lucruri scumpe ma? Ia duceti`va ma la munca. Cred ca a`ti dormit intr`o parte si v`ati trezit cu prea multe pretentii.
Sau macar te`ai intrebat... meriti?

:lol: ce adorabile is unele femei, care se joaca in paturica la joy-stick cu gandul la o pereche de cisme.

PAAAAAAAtetic!  :lol:

Acum, de vina sunt si prostii care "le intretine" fara sa munceasca.

Una peste au si ele dreptu' sa fabuleze :bigwhitegrin:

#14
Cutzu

Cutzu

    SefuLaUrati

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,103
  • Înscris: 06.07.2006
Probabil si eu sunt un prost. Ce am eu are si ea, ii cumpar orice in limita bugetului, ii fac toate poftele si nu ca sa`i scot ochii mai tarziu, ca sa mi`i scoata ea ca am tinut`o in palma :).... am avut zile sa`mi auda urechile si asta :D.
Dar ma refeream in general la pisi care au cam multe pretentii gratuit asa. Adica da, am zis bine ... merita?
NU!
La munca! :)

#15
loreley_ink

loreley_ink

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 27.02.2007
sincer eu sunt de opinie ca toate femeile au dreptul sa viseze , ca doar pentru asta sunt visele nu?? sa ne dea sperante ca poate intr-o zi o sa avem cizme scumpe si haine frumoase si de firma ,un barbat dragutz si darnic , respectuos si fidel etc ........ nu fetelor??

#16
Cutzu

Cutzu

    SefuLaUrati

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,103
  • Înscris: 06.07.2006

View Postloreley_ink, on Feb 28 2007, 00:53, said:

sincer eu sunt de opinie ca toate femeile au dreptul sa viseze , ca doar pentru asta sunt visele nu?? sa ne dea sperante ca poate intr-o zi o sa avem cizme scumpe si haine frumoase si de firma ,un barbat dragutz si darnic , respectuos si fidel etc ........ nu fetelor??
Bineinteles! Sunt de acord. In timp ce muncesti, poti sa visezi la toate cizmele din lume, important este sa prestezi ceva ( munca  :lol: ) sa fii mandra de ce faci si mai ales sa apreciezi banul.... atat... dupa aia poti sa visezi in continuare cat vrei. :proud:

#17
Dobie

Dobie

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 04.03.2007

View PostCutzu, on Feb 28 2007, 16:18, said:

Bineinteles! Sunt de acord. In timp ce muncesti, poti sa visezi la toate cizmele din lume, important este sa prestezi ceva ( munca  :lol: ) sa fii mandra de ce faci si mai ales sa apreciezi banul.... atat... dupa aia poti sa visezi in continuare cat vrei. :proud:
Vezi tuh Cutzu ca dreptate ai...dar so stricat lumea in ziua de azi...femeile vor multe...si prosti(sper sa nu va simtiti) sunt cu gramada...care sa le faca pe plac...plus ca daca nu gasesc in tara afara....cu milioanele...nu se mai intelege nimic...oricum o femeie ar trebui apreciata dupa stilul de viata...si felul in care si lo construit  :D ... (cam mult deviat de la subiec...dar o opinie in plus nu strica  B) )...oricum cam ce ar vrea o femeie...nici luna de pe cer nar fi de ajuns...ca cu timpu chiar daca ii oferi tot o sa vrea mai mult...pt ca asta e natura omului  ;)

Edited by Jaqueline, 05 March 2007 - 20:55.
tz


#18
Gisele

Gisele

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 18.10.2006

View Postoneill333, on Feb 19 2007, 22:37, said:

Va rog frumos sa exemplificati pentru ca nu stiu exact ce model de masini  isi doresc exact femeile, nu stiu in ce tari vor vacante, am sa ma interesez de tratamentul asta Spa, nu stiu ce este..

Hai sa pun si o limita, ca sa nu cereti luna de pe cer, sa zicem un maxim de 3000-20000USD

nu mai dati exempluri de maruntisuri si haine, da-ti exemple de lenjeria aia de mii de dolari pe care o doamna normala o vrea, mercedesul e un fleac, iar cadoul sa fie pentru tine nu sa-l faci cadou la randul tau..

Depinde si cui vrei sa faci acest cadou, nu crezi?
Nu toate femeile isi doresc masini, poate i-ar placea o haina de blana (chinchila, nu iepure), o bijuterie (platina, nu argint), o vacanta (Thailanda, nu Grecia), etc.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate