Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense

Toyota - inconveniente minore poa...

Cadere frunze la lamai

Releu protectie tensiune
 Sfat achizitie masina noua

Numere inmatriculare inundatie

Adaptor mandrina la paleta

Achiziție și inlocuire ...
 Recomandare service BMW Bucuresti

Recomandare SSD

Cheie BMW X4 G02 duplicat

Colantare auto, locatii, preturi,...
 Boxe fata golf 5

Resizable BAR

Gratar/tigaie pentru friptura - p...

Se pot utiliza imaginile generate...
 

Obiectiv Tamron

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
gonzo

gonzo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 52
  • Înscris: 04.12.2004
I-mi poate spune cineva daca merita acest obiectiv sh 400 ron si daca stie ceva despre el.

Fișiere atașate



#2
brbarossa

brbarossa

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 320
  • Înscris: 11.01.2006

View Postgonzo, on Feb 18 2007, 09:03, said:

I-mi poate spune cineva daca merita acest obiectiv sh 400 ron si daca stie ceva despre el.

Nu e un ob scump (probabil ca 400 RON e un pret corect de SH, dar numai daca ai si ceva garantie mai ales ca vad ca e de pe okazii.ro) dar am vazut ceva aici:http://www.pbase.com/jackcnd/tamron_70210_sp

Editat de brbarossa, 19 februarie 2007 - 00:58.


#3
majj

majj

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 192
  • Înscris: 07.03.2007
eu zic ca este ok pretul, dar nu pot spune mai mult despre calitatea obiectivului.... de banii astia iei second si obiective mai bunicele

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate