Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

in ce factura de mobil se fura mai mult? Cnx...Orange ...Rtc..Zapp... A

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
Corbul2004

Corbul2004

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,184
  • Înscris: 19.01.2004
nu vrea sa schimbe numarul, este avocat.
In afara de connex mai are un zapp, care i-a scazut costurile cu 40-50$ lunar.
Are abonamentul Connex start (10c in retea), nu renteza sa renunti la abonament la tariful asta

#38
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,668
  • Înscris: 11.09.2002
pe mine connex m-a furat o data pe cand avea serviciul connex office HSCSD activ....pe langa ca imi indeasa pe gat si abonamentul pentru fax de care eu nu am nevoie....ei daca m-am conextat la 21:58 m-au taxat toata perioada sesiunii cu 7 centi.....chiar daca pe siteul si in tarifele lor oficiale se specifica ca tariful dupa ora 22 este de 1 cent....asa la sfarsitul lunii au fost la o factura de 160 $ aproape 18 dolari in plus....am facut reclamatie si raspunsul lor a fost ca asa este sitemul si nu au ce face....atunci am renuntat la connex pt. transferul de date si am ales zapp (mare greseala :) )

#39
Corbul2004

Corbul2004

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,184
  • Înscris: 19.01.2004
te-au taxat  cu 7 centi pt ca ai initiat apelul de date 21:58 si se tarifeaza conform tarifului cu care se incepe convorbirea (nu se modifa pe parcurs la un 1c)

#40
bogdan1978buc

bogdan1978buc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 07.05.2003
Tin sa mentionez ca la Cosmorom imi veneau de plata sume de genul 0.22567 $,sau sume de genul asta,pe cand la Connex eram tarifat rotunjit la 3 secunde pentru ca nu putea sa imparta calculatorul ala exact si se rotunjeau,desi se spune clar: taxare la secunda dupa primul minut.La orange nu am mai stat sa fac verificari,n-avea rost.Din ce am incercat eu (Cosmorom,Connex si Orange) Cosmorom are cel mai tare calculator,atata timp cat imi impartea si la sutimi de cent :o
Poate punem mana de la mana si le schimbam noi infrastructura ;) (ori hardware ori software ca nu se mai poate).Cu astia nu este de glumit !Trebuie calcati in picioare ca au devenit niste impertinenti.Am impresia,totusi,ca cei de la Connex vor sa mai repare niste greseli,pe cand cei de la Orange au devenit de stanca.Sunt ai dreaq rau de tot.Pe ei am cea mai mare boala :mad:
Mama lor sa fie de imputzitzi!

#41
Corbul2004

Corbul2004

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,184
  • Înscris: 19.01.2004
asata e valabila la CONNEX cu tarifarea la connex cent sau connex X2 la convorbirile cu 1c/min taxeaza cu rotunjire la minut 2min/2c, nu conteaza ca ai vorbit doar 1min si 20 sec tot 2 centi te taxeaza

#42
ONeill

ONeill

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 16.12.2003

Quote

Originally posted by Corbul2004
nu vrea sa schimbe numarul, este avocat.
In afara de connex mai are un zapp, care i-a scazut costurile cu 40-50$ lunar.
Are abonamentul Connex start (10c in retea), nu renteza sa renunti la abonament la tariful asta


  Frate ce-ai spus .... pai e avocat si traieste cu impresia ca este furata.... Nu e de bine.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate