Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
stabilizator tensiune problema lu...

Voi raportati undeva tentativele ...

Cat timp se pierde cu fisa medica...

Ce se poate face intr-o balta de ...
 Jaluzele sau rolete interior

Imagine cu tenta galbuie

Noul Suzuki Swift 2024

Parere ac sh
 Dividende - Cat am de plata la st...

Teren de vanzare. O agentie imobi...

Alegere tableta

Cine poate lamuri extra-judiciar ...
 Cum se numeste boala de piele ?

Pompa submersibila pe 12 v

M-am saturat de cei care distrug ...

telefon fix cu cartela SIM plus e...
 

TABERE COPII

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
NT87

NT87

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 31.08.2007
????

#20
Ioana_Gazdac

Ioana_Gazdac

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 15.12.2008

 julemany, on 27th February 2009, 00:53, said:

Salut!

Am 15 ani si as vrea sa imi petrec vacanta intr'o tabara in Romania sau in strainatate. As avea nevoie de ceva ajutor pentru ca toate taberele care le gasesc pe net is pentru copii sub 14 ani. Eu as dori una exclusiv(daca se poate) pentru adolescenti si cu multa aventura(mai cum vezi prin film in USA)!!!
De preferat in strainatate daca se poate.

Va rog frumos ajutati'ma!!!

P.S.: Am pus topicul asta si la Vacante in Romania daca e vreo problema rog administratorul sa inchida una!

Cu Stima,
Julemany

Buna!

eu lucrez de mai bine de 5 ani in domeniul taberelor de aventura. Acestea se desfasoara in Romania. Sunt zeci de adolescenti de o varsta cu tine care vin vara de vara sau iarna la schi,  pentru a descoperi aventura cu noi.... in taberele noastre facem activitati tehinice precum escalada, TSA (tehnca speologiei alpine), tiroliana, speologie (intram in pesteri amenajate sau neamenajate), Via Ferratta, tir cu arcul, biciclete, caiac, orientare cu busoala, etc., dar facem si activitati de animatie (jocuri, teambuilding games, serate, dormit la cort)....Toate acestea sub indrumarea unor instructori animatori sau monitori, profesionisti...

adaug aici mai multe albume cu poze din taberele noastre anterioare ca sa-ti faci o imagine:)  

http://picasaweb.goo...tNet_Suncuius9#
sau
http://picasaweb.goo...chiSiSnowboard#

Daca depasesti varsta de 17 sau 18 ani, poti sa faci cursul de Instructor animator si sa te bucuri in continuare de atmosfera din tabara, ca si animator...
Asadar te astept sa descoperi aventura cu noi;)

www.*.ro
02*

Se poate fara reclama? Multumesc!

Edited by Greuceanu, 08 December 2009 - 15:34.


#21
mirunette

mirunette

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 06.05.2011

 1024, on 24th December 2006, 03:45, said:

Vrem sa trimitem copiii in tabere,dar nu stim unde.Rog pe cei care au astfel de experiente sa posteze.


Incercati taberele educationale in strainatate, in Marea Britanie, SUA, Germania, Franta, Italia etc.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate