Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
interceptare ip android

Nota de relație

Cand trebuie sa ii pui botnita un...

Arc iesit din canapea. Ce e de fa...
 SSD-uri in 99% dupa restart - err...

Izolare camera PoE?

Click Sunet Butuc fata

Nu merge internet și touchpad
 Nu am semnal la telefon la casa i...

Aspecte pozitive la partidele si ...

Cost bransare curent ENEL 2024

Tur auto 2024
 Scule parkside x20v

"Compuneri" folosind Roma...

Recomandare AC

Coramet sau Caparol?
 

Nikon 2100

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
ady_botos

ady_botos

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 17.07.2003
Salutare,

   Am vorbit cu cineva din .de si o sa aduca o camera. Eu m-am axat pe Nikon 2100. E pe la 200 €. In mare stiu cam ce poate, dar daca are cineva din voi acest model, sau eventual un Nikon 2000/3100 sa-mi spuneti ceva info, ar fi super. Eventual alta camera la 200 €. Apropo, camera nu e ptr mine, eu as fi luat A60 (220 €), e ptr o prietena de-a mea.  
   trebuie sa ma hotarasc f repede in privinta camerei, in cateva zile.

#2
Sato

Sato

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,751
  • Înscris: 01.12.2001
De unde A60 cu 220€? Cu garantie in .ro?

#3
kork

kork

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,078
  • Înscris: 24.01.2003
Mergi pe Canon A60. Calitate echivalenta a imaginii (daca nu superioara), cotrol manual etc.

#4
MD

MD

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,045
  • Înscris: 08.08.2002
Nikon nu are microfon ... altfel o camera ft. buna diferenta fata de A60 e minima ... Sato la Canon cica ai garantie internationala ... bine nu e indicat sa ai nevoie de ea dar teoretic ar trebui cel putin in Bucuresti sa rezolvi daca ai pb. apeland la reprezentanta Canon in RO.

#5
Sato

Sato

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,751
  • Înscris: 01.12.2001
Am inteles ca pentru garantie trebuie sa apelezi la reprezentanta din tara unde a fost cumparata :(

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate