Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme functionare motocoasa Ma...

Imprimanta 3D mai "moderna"

Folie anticondens

Hidroizolatie piscina
 Am gasit un IPhone

Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...

Implantologie & Cityscape (re...
 Scurta sinteza a atacurilor posib...

Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro

Sfat inchidere spatiu intre cada ...
 ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara

Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...

Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense
 

Sagem myE77

- - - - -
  • Please log in to reply
208 replies to this topic

#163
wolf_ultras

wolf_ultras

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 02.02.2007

View Postvasilas_1, on Mar 6 2007, 22:03, said:

Sau Quick Time,Real player.CE viteza ai pe tel(menu-conectivitate-viteza seriala)?

@bubuman22:doar cu o piesa ai incercat?Sau la toate e idem?Cate min.,mb are?
Pai e pe automat nam unblat acolo...cat trebuie sa pun ?
Si inca ceva....
Care e diferenta intre formatale astea de poze
Stiam ca:
La 800x600 e poza mai mica nui cat tot ecranu
1280x960 Cat ecranu
1280x1024 Cat ecranu
Ma refer in comp
am facut in toate formatele dar toate ies asa lunguiete diferenta e cu cat dai mai are formatul cu atat e mai mare in kb

#164
milord_ro

milord_ro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 19.02.2007

View Postwolf_ultras, on Mar 6 2007, 23:08, said:

Pai e pe automat nam unblat acolo...cat trebuie sa pun ?
Si inca ceva....
Care e diferenta intre formatale astea de poze
Stiam ca:
La 800x600 e poza mai mica nui cat tot ecranu
1280x960 Cat ecranu
1280x1024 Cat ecranu
Ma refer in comp
am facut in toate formatele dar toate ies asa lunguiete diferenta e cu cat dai mai are formatul cu atat e mai mare in kb

pai tzine si tu telefonul invers, daca vrei sa ai poza pe tot ecranul in comp... adica sa-l tzii cu butoanele pt. volum si cel pentru facut poze (butoanele din lateral stanga) in sus, pune format  1280x960 ,, si asa vei avea in calc poza pe tot ecranul ... take care ...

#165
wolf_ultras

wolf_ultras

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 02.02.2007
Uite Vasilas
[ http://img215.imageshack.us/img215/8831/blueer8.th.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by wolf_ultras, 07 March 2007 - 11:00.


#166
bubuman22

bubuman22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 26.05.2005
Toate la fel ssi  piesele au 6mb,8 mb....!!!

#167
vasilas_1

vasilas_1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,983
  • Înscris: 13.09.2006
Eu nu mai folosesc BSoleil de ceva timp(vreo 3 luni),ci alt soft.Si da,nu vreau sa-l dezinstalez sa bag rahatu' ala de BS.
Ceea ce e stong"e puterea semnalului radio,nu are nici o legatura cu viteza.In ambele sensuri(mobil=>PC) e la fel de lent?
Oricum,daca tu ti-ai luat BTooth ca sa bagi melodii proasta alegere...

Muta aia 6 MB de pe card pe memoria mobilului.Tot 3 min.?Si zici ca ai incercat sa convertesti in 2 formate+2 softuri diferite si la fel?

#168
bubuman22

bubuman22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 26.05.2005
Nu reusesc sa-l copiez pe tel .
Nu are optiune

#169
vasilas_1

vasilas_1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,983
  • Înscris: 13.09.2006
LA optiuni",nu ai deci "mutare in folder"sau "copiere in folder".Dar la mp3-uri etc.ai?POti scoate ceva de pe card si baga in tel.?

Oricum,la partea video nu mai am idei.Eram curios,daca merge redarea din memoria interna.Probabil ca nu poate fi mai mare.Ciudat(?).
MAi incearca un soft=>"nokia multimedia converter".

#170
wolf_ultras

wolf_ultras

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 02.02.2007
merge mai repede de pee telefon

#171
vasilas_1

vasilas_1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,983
  • Înscris: 13.09.2006
Si daca dai la 115200 in tel. nu se face =?
Eu perso,nu cunosc sa poti seta viteza in BSoleil...

Edited by vasilas_1, 07 March 2007 - 23:26.


#172
wolf_ultras

wolf_ultras

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 02.02.2007
Merge putin mai bn  :kisstogether: ms ms ms pt tot

#173
wolf_ultras

wolf_ultras

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 02.02.2007
Am mai observat ceva fffff ciudat...deci memoria telefonului era goala...fac un filmulet mai avea un sfert pana ajungea linia aia la capat am oprit...am descarcato in comp 6.66 mb adica 4 min si ceva...sterg filmuletul din telefon memoria goala ....peste o ora si ceva mai fac un filmulet tura asta am lasat pana la capat sa se duca liniuta...descarc in comp ..3.43 mb 2 min si ceva.....ce dracu inseamna asta...

#174
milord_ro

milord_ro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 19.02.2007
Oameni buni! pe voi cat va tzine bateria ?!
Pe mine ma tine o zi daca ascut muzica/ vorbesc mai mereu si cam 3-4 zile daca ma abtzin sa ma joc/vorbesc sau sa ascult mai mult de 10 min/zi. ...
astept raspunsuri ...
cred ca azi imi iau totusi SN W810i - ul ... imi iese la 350 RON la 24 luni cu puncte tk-u  orange ... cum va mai ziceam e aproape acelasi pret daca la E77 mai pui un card de 512/1GB

#175
wolf_ultras

wolf_ultras

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 02.02.2007
Eu pana acuma nu am lasat telefonul deloc
2 zile ma tine asa asc muzica 1 ora pe zi vb la tel vreo 5-10 min fac poze bag pozele pe calculator cu bluethoot si bag muzica de pe comp pe tel tot cu blueethoot( aici imi manaca la greu cel putin 1 liniuta 2 ca sta mult tare sa bag muzica
Ieri ma tinut o zi am fost la meci am filmat vre0 5 filmulete aproape  minim de 3 mb maxim 7 mb poze vreo 20 inregistrat apoi mutat filmuelte pozele inregistrile pe card aici am stat mult ...apoi acasa leam scos pe comp aici mia mancat 1 liniuta...apoi am bagat castile am asc muzica 15 min ...mai aveam 1 liniuta ...la 23:00 am vb 30 min  gata sa dus :)
Mai tarziu cand o sa ma mai plictisesc de el o sa ma tine si pe mine de la 4 zile in sus
mie imi convine de telefon imi fac treaba cu el

Edited by wolf_ultras, 10 March 2007 - 23:41.


#176
tzepesch

tzepesch

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 255
  • Înscris: 29.03.2006
the same 6-2 Bullshiet... pe care-l am si eu... carcasa de pe 77 arata mai bine pe 6-2, din cauza benzii albe mediane :peacefingers:

CINE A DECODAT 6-2?

#177
tzepesch

tzepesch

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 255
  • Înscris: 29.03.2006
ps: merge si card de 1G, poate si mai mult :D

#178
arma_17

arma_17

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 06.01.2007

View Postmilord_ro, on Mar 10 2007, 10:54, said:

Oameni buni! pe voi cat va tzine bateria ?!
Pe mine ma tine o zi daca ascut muzica/ vorbesc mai mereu si cam 3-4 zile daca ma abtzin sa ma joc/vorbesc sau sa ascult mai mult de 10 min/zi. ...
astept raspunsuri ...

3 zile, din care
vorbit 1h,
BT juma de ora
java apps juma de ora
2-3 poze

Stie cineva cum poti sa contorizezi toate convorbirile, nu numai cele outgoing?

#179
wolf_ultras

wolf_ultras

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 02.02.2007
Ca sami pun poze de pe comp pe telefon si sa le pun ca wallpaper  trebuie sa le fac 176 X 220 pixeli  nu ? cat are ecranul
zicetimi si mie un progam care modifica diminesinile pozelor ca am incercat cu Acdsee dar nu are 176 X 220 pixeli  cel mai apropiat e 176 X 260 pixeli si ramne niste goluri in partea de sus si jos :(

#180
milord_ro

milord_ro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 19.02.2007
Salut oamnei buni !
  
   Va mai scriu ca sa va mai dau unele sfaturi in legatura cu acest telefon ...
   Nu merita sa va luatzi card de sau > 1Gb (eu am si bine ca-l am),,, nu prea avetzi ce face cu el ,, bateria se termina destul de repede ... se copiaza foarte greu pe card daca nu avetzi un card reader si daca aveti asas ceva nu-l putetzi folosi foarte des ,, ca de! si telefonul e din plastic si se mai uzeaza.  
  Acest telefon nu e unul care sa stie sa ruleze nu stiu ce minuni de programe ,,, pacat ca firma sagem nu se implica in soft-uri pentru aceste telefoane .. sunt varza la acest capitol.
   Daca as merga acum inntr-un magazin nu mi l-as luat inca odata ,,, sunt oferte de teleoane poate un pic mi scumpe,,, dar mult mult mai bine dotate ,,, pacat ca e firma Sagem scrisa pe el ,, poate acelasi telefon facut de Sony Ericsson sau de nockia ar fi fost bestial ...
   Eu il pasez mai departe acet telefon si de o saptamana mi-am luat finaly, the tel of my dreams .. SN W810i ... e bestiallllll !!!!
si cand ma gandesc ca e la aprox acelasi pret ca si E77 ... am mai scris ,,,,
   Pt. imagini ! foloseste INFANVIEW pt. a redimensiona o imagine ,,, daca ai imagini  377 x 480  Pixels merg super fain pe telefon ... in principiu merge orice imagine alungita pe verticala...
  
   Take care u all ...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate