Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Extindere apa - trecere in domeni...

La mulți ani @Digix!

[cum] telefon cu folosire in SUA

Montare AC deasupra frigiderului?
 Cunoaste cineva metoda de semideg...

De ce in unele tari sunt sparte p...

Marime siguranța AC - 24.000...

E de la monitor sau nu?
 Rezervare gresita

Ce erau chestiile astea pe cerul ...

Apa plata ieftina vs scumpa

Serial: Those About to Die
 Malwarebytes Windows Firewall Con...

hotel pentru copii

Nu pot reinstala windows 11

Replacement grip pentru racheta t...
 

Sagem myE77

- - - - -
  • Please log in to reply
208 replies to this topic

#127
Adyyyy

Adyyyy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 09.02.2007
in meniu la telefon am gasit ceva numit GHOSTS pt ce este????? :cursing:

#128
wolf_ultras

wolf_ultras

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 02.02.2007

View PostAdyyyy, on Feb 13 2007, 08:21, said:

eu am gasit card e 512 la pret de 40 RON de la FLAMINGO
unde naiba ai gasit u ma la FLAMINGO cardde 512 cu 40 ron ca nu are decat pt aparate foto si ala ala e 99 ron si nu se potriveste.......
Care mi zice si mie deunde pot achizitiona un card  reader  si cam le ce preturi sa ma astept

#129
wolf_ultras

wolf_ultras

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 02.02.2007
Si cate canale de iesire are ? 6-2 are 64 asta are la fel ? :peacefingers:

#130
vasilas_1

vasilas_1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,983
  • Înscris: 13.09.2006
@Adyyyy:"ghosts"=copyrights.Practic,daca faci un download PE BAAAAAAANI(A se citi cu intonatie BEcali),iti salveaza acolo DRM-ul.Asa ca daca stergi din gresala fisierul resp.poti sa-l downladezi din nou GRATIS.
Voila!
@wolf_ultras:
http://www.cardurime...hp?cPath=127_35
Da,tot 64 canale.

#131
Adyyyy

Adyyyy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 09.02.2007
eu sunt din SEVERIN si da ma gasit card de 512 cu 40 ron pot sa va spun ca am gasit in SCAND card de memorie de 1gb la oferta la 40 ron acum dar nu mai avea pe stoc ma duc maine sa imi cumpar si eu ca cica aduc sa vedem daca mai aduc la acelasi pret :coolspeak:

#132
yeu

yeu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,404
  • Înscris: 14.12.2003
Card de 1 Gb la 40 Ron mi se pare foarte ieftin. Dar ce marca este pentru ca nu cred ca e ceva cunoscut?

#133
wolf_ultras

wolf_ultras

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 02.02.2007

View Postvasilas_1, on Feb 16 2007, 18:17, said:

@Adyyyy:"ghosts"=copyrights.Practic,daca faci un download PE BAAAAAAANI(A se citi cu intonatie BEcali),iti salveaza acolo DRM-ul.Asa ca daca stergi din gresala fisierul resp.poti sa-l downladezi din nou GRATIS.
Voila!
@wolf_ultras:
http://www.cardurime...hp?cPath=127_35
Da,tot 64 canale.
ms mult  :peacefingers:  ^_^

#134
wolf_ultras

wolf_ultras

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 02.02.2007
Mam uitat pe siteul care mi lai dat la card reader mam cam lamurit.......
Dar am o nelamurire mam uitat la carduri de memorie si am ales sagem my x6-2 si zice ca suporta TransFlash si MicroSD
1.TransFlash merge si la asta ?
2. In lista aia are doar TransFlash am dat clik pe unu dintre carduri si mam uitat la caracteristici si zice asa:... poate fi folosit in sloturile SD cu ajutorul unui adaptor ?? ce adaptor ?
3.La cardurile astea TransFlash pe ele scrie si MicroSD carei vrajeala ?
4.Traducerea de la MicroSD este  Secure Digital  ?
5.Din ce oras este acest magazin ?
Plz raspundemi si mie ca sa nu fac comanda degeaba :(
Ms

Edited by wolf_ultras, 17 February 2007 - 14:18.


#135
wolf_ultras

wolf_ultras

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 02.02.2007
Daca imi iau produsele astea 2:
1. http://www.cardurime...products_id=613
2. http://www.cardurime...products_id=360
O sa mearga ??
Cemi Recomanzi ??

#136
vasilas_1

vasilas_1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,983
  • Înscris: 13.09.2006
Da va merge.
1.Da.
2.LA toate cardurile in format redus/derivate(din SD,MMC)se primeste un adaptor.IN cazul nostru =>SD.Adica bagi micro intr-o buc.de plastic mai mare.
3.TRansFlash s-a folosit initial(nume)pana s-au inteles cu trademark-ul Secure Digital.E acelasi lucru.
4.E "micro Secure Digital.
5.Cred ca Buc.
Eu mi-am comandat la ei carduri si e in regula.Vine un colet in cateva zile,inital primesti un tel....

#137
wolf_ultras

wolf_ultras

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 02.02.2007

View Postvasilas_1, on Feb 17 2007, 18:21, said:

Da va merge.
1.Da.
2.LA toate cardurile in format redus/derivate(din SD,MMC)se primeste un adaptor.IN cazul nostru =>SD.Adica bagi micro intr-o buc.de plastic mai mare.
3.TRansFlash s-a folosit initial(nume)pana s-au inteles cu trademark-ul Secure Digital.E acelasi lucru.
4.E "micro Secure Digital.
5.Cred ca Buc.
Eu mi-am comandat la ei carduri si e in regula.Vine un colet in cateva zile,inital primesti un tel....
Ms ff mult man...pt tot ajutorul miai fost de folos.. esti  :coolspeak:

#138
wolf_ultras

wolf_ultras

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 02.02.2007
Cred ca am inceput sa fiu cam stresant dar mai am o intrebare sper sa fie ultima
E vb despre siteul care mi lai dat in scurt timp o sa fac comanda dar plata transportului cum se face adica cati bani ia pe transport acolo imi scrie ca e 70 de mii atat e tot...mai demult am vrut sa fac o comanda de pe un site de un produs dar cand am vazut ca transportul costa triplu cat produsu mam lasat la mana mea adica era asa 30 de mii la 5 km......produsele alea 2 de mai sus care ti leam prezentat fac in total 450 de mii plus TV 520 de mii si am vazut ca transportul nu la mai bagat in pretul asta deci se face separat...tu ai mentionat ca ai facut comanda la ei care e treaba cu transportul  ? :notangel:

#139
vasilas_1

vasilas_1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,983
  • Înscris: 13.09.2006
NU,dar vei primi un tel de confirmare.
Poti sa-i intrebi atunci care e treaba EXACT cu transportul.PArca mie mi-a iesit intre 100 000-200 000lei...Sau la curierul prin care trimit("prioripostmarfa").

#140
aiptek

aiptek

    the big red

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,124
  • Înscris: 02.07.2006

View PostAdyyyy, on Feb 16 2007, 19:01, said:

eu sunt din SEVERIN si da ma gasit card de 512 cu 40 ron pot sa va spun ca am gasit in SCAND card de memorie de 1gb la oferta la 40 ron acum dar nu mai avea pe stoc ma duc maine sa imi cumpar si eu ca cica aduc sa vedem daca mai aduc la acelasi pret :coolspeak:
faza e ca s-au ieftinit foarte mult cardurile de memorie. la 24 ron gasesti card de 512 transflash linistit http://www.intend.ro...roducts_id=7075

#141
wolf_ultras

wolf_ultras

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 02.02.2007

View Postaiptek, on Feb 18 2007, 16:09, said:

faza e ca s-au ieftinit foarte mult cardurile de memorie. la 24 ron gasesti card de 512 transflash linistit http://www.intend.ro...roducts_id=7075
Bai frate cum dracu numai in zona aia se gasesc carduri ieftina..aici in Galati niste preturi iti rupe buzunarul aici imi iau unu si din cluj imi iau 3... :deadtongue:  :confuzzled:  <_<

#142
wolf_ultras

wolf_ultras

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 02.02.2007

View Postvasilas_1, on Feb 18 2007, 01:15, said:

NU,dar vei primi un tel de confirmare.
Poti sa-i intrebi atunci care e treaba EXACT cu transportul.PArca mie mi-a iesit intre 100 000-200 000lei...Sau la curierul prin care trimit("prioripostmarfa").
Pfooai ce tare sau ieftinit preturile acuma dau mai putin cu 80 de mii :P pana in martie cand vreau sa fac comanda poate se mai ieftineste :P
Acuma Cardul de 1GB costa cat era ala de 512 inainte :P
Imi iau de 1GB dar merge bn  ? il suporta sau raman la ce de 512 :)

Edited by wolf_ultras, 18 February 2007 - 21:18.


#143
wolf_ultras

wolf_ultras

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 02.02.2007

View Postwolf_ultras, on Feb 18 2007, 21:11, said:

Pfooai ce tare sau ieftinit preturile acuma dau mai putin cu 80 de mii :P pana in martie cand vreau sa fac comanda poate se mai ieftineste :P
Daca imi iau cardul asta merge ?
http://www.cardurime...products_id=493
Vad ca e mai ieftin asta decat cel transFlash

#144
vasilas_1

vasilas_1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,983
  • Înscris: 13.09.2006
Nu merge.Ca e SD...
RAmai la primele link-uri.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate