Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Prima condamnare in baza Legii An...

OKTO

Cum export de pe desktop o conver...

Am facut infarct?
 contract de inchiriere obligatii ...

Panasonic GH7

Comutare rapida setari regionale

impozit chirii 2024
 Masina cumparata cu dovada pe mot...

open vpn, adaugare exceptie

Recomandare smartwatch

Alipire apartamente
 Curba Q-U invertor Fronius Gen24?

Procedura cumparare ticket rabla ...

interceptare ip android

HR - nota de relatie?
 

as cumpara si eu o camera in rate, dar .......

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
loplo

loplo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 06.10.2003
Vreau sa cumpar si eu un aparat digital, Canon Powershot A80. Pana aci e OK. Am gasit pe net la emag.ro si la digitalworld.ro. Problema e ca eu as cumpara camera in rate si cei de la aceste firme lukreaza cu rate, dar numai pt cei din Bucuresti. Nasol nu? Eu care sunt din Sighisoara (Mures) imi este cam imposibil ca sa imi cumpar camera, doar pt implu fapt ca nu sunt Bucurestean.

Daca stie cineva vre-o firma de la care as putea sa cumpar acest aparat il rog sa ma anuntze. Mersi mult.

Attached Files



#2
MD

MD

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,045
  • Înscris: 08.08.2002
imprumutate de la o banca care vrei tu .. unde e mai avantajos ei mai bine cu siguranta decat de la aia unde vei afla ulterior ca mai trebuie sa platesti nu stiu ce comision ca nu poti plati mai repede daca ai banii sau mai stiu eu ce alte chestii . Asa te duci la o banca te imprumuti cat ai nevoie si pe ce perioada ai nevoie si nu depinzi de conditiile impuse de magazinul X

#3
tagdrake

tagdrake

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 29.11.2001
poti incerca si varianta cu un imprumut la c.e.c. pentru cheltuieli sau nevoi personale (nu mai stiu exact cum ii zice). parca nu era nevoie nici de girant.
in felul asta iei camera cu banii jos (nu mai ai treaba cu firma care iti vinde camera) si te descurci mai departe cu c.e.c.-ul. (daca nu ma insel, la suma imprumutata se adauga si asigurarea de viata pe care ti-o impun ei).

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate