Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

Ce ne mai propune Connex cu www.tufaciviitorul.ro?

- - - - -
  • Please log in to reply
164 replies to this topic

#163
Speedo

Speedo

    Super Moderator

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 9,063
  • Înscris: 26.11.2001
Acum un alt aspect important, cum se aude vocea, s-a schimbat ceva in bine?
Daca acum prinzi reteaua neocupata eu zic ca e cazul sa citesti topicul Prioritizarea apelurilor in retelele mobile , ca sa intelegi de unde a aparut din senin rezolvarea.

Greets,
Speedo

#164
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
alex, are drpetate Speedo cu prioritatea si as mai adauga si eu ceva.
La Connex Go! tot primele 3 verificari de credit sunt gratuite, dupa care platesti pentru informatie !
Si chestii cu mesaje care ajung dupa 1 zi sau 2 sunt si la noi. Am bagat un nr favorit si am primit confirmarea A DOUA ZI ! Asa ca nu e totul roz.

#165
Cosconor

Cosconor

    Netmonitoring fan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,023
  • Înscris: 08.06.2003

Quote

Originally posted by Codename
La Connex Go! tot primele 3 verificari de credit sunt gratuite, dupa care platesti pentru informatie !

:) La Go, daca nu stiai, credit-ul e afisat în permanenta pe ecran. Nu trebuie sa suni la nici un numar ca sa stii cât credit mai ai : e tare practic. iar ce soui tu, cu cele 3 verificari gratuite, e periada de valabilitate a credit-ului : trebuie sa trimiti un SMS la 766 (parca), si primesti raspuns cu data de expirare ; primele 3 SMS-uri sunt gratuite.  


Quote

Originally posted by Codename
Si chestii cu mesaje care ajung dupa 1 zi sau 2 sunt si la noi. Am bagat un nr favorit si am primit confirmarea A DOUA ZI ! Asa ca nu e totul roz.

Exact asta mi s-a întamplat la Orange. Dupa ce timp de 1 saptamâna (nu e o gluma !) am sunat la 200 pentru a seta numerele favorite, am primit acel masaj 2 zile dupa. Deci, în total, pentru a seta 5 numere favorite, mi-a trebuit 1 saptamana si 2 zile ! :OK:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate