Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat

Copii nascuti in Romania

Ușa exterioara care scar5...
 Felicitari Republica Moldova pent...

Decizie dificila intre doua model...

Orange nu onoreaza premiile din P...

Ungere mecanism usa metalica de a...
 Probleme baterie monde 3

Tipuri de acces Gura Portitei, di...

Crearea unei formule Excel cu div...

Filme ce urmeaza in 2024 - horror
 Tarot (2024)

Prescriere datorii parinti decedati

Utilizare credit cartela Vodafone

La multi ani @Cousteau !
 

Scoala de soferi cu program prelungit

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
dobrotescunicol

dobrotescunicol

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,872
  • Înscris: 30.08.2003
Lucrez de luni pana vineri intre orele  9-18:30. Vreau sa obtin permis de conducere categoria B. Caut o scoala de soferi cu  orar care sa-mi permita efectuarea cursurilor in afara orelor prezentate sau in weekend.  Am gasit numai scoli de soferi care aveau programul pentru cursuri intre orele 17:30-19:30  - nu m-as putea prezenta in acest interval. Ma poate ajuta cineva?

#2
Tarzy

Tarzy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,649
  • Înscris: 28.11.2001
incearca la Autogeneral, este pe la Timpuri Noi dupa universitatea D. Cantemir sau care naiba e, pe maulu Dambovitei.
cand am facut eu (prin 99) aveau program flexibil in functie de cum te intelegeai cu instructorul (cauta pe unu Draga nu mai stiu cum, foarte de treaba - daca vrei poti face ore de dimineata la 7.00), partea nasoala (dpdv al programului) este ca vor sa faci neaparat un anumit numar de ore de teorie (prezenta obligatorie, etc) care erau programate si seara dar nu mai stiu la ce ore, oricum aveau program de teorie si sambata.
pe vremea aia aveau cel mai mare procent de elevi care treceau sala din prima, din cauza orelor obligatorii.

#3
nirolf

nirolf

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 29.10.2002
Eu am facut la scoala de soferi gabriel .... au si site, eu acolo m-am inscris si am trecut pe la scoala o singura data, cand mi-am luat stampila pe dosar, in rest am vorbit numai la telefon sau cu instructorul.
In compensatie (si probabil pentru ca au masini destul de noi) erau ceva mai scumpi decat restul.

#4
dobrotescunicol

dobrotescunicol

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,872
  • Înscris: 30.08.2003
Multumesc, astept si alte sugestii.

#5
menetz

menetz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,715
  • Înscris: 08.04.2002
www.scoaladesoferi.ro ? :)

#6
dobrotescunicol

dobrotescunicol

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,872
  • Înscris: 30.08.2003
Ok, multuimesc, eu nu vreau sa merg la NICI O ORA din timpul zilelor lucratoare. Nu ma gandeam la "se mai accepta si cate 2-3 absente". Multumesc.

#7
sigxcpu

sigxcpu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,606
  • Înscris: 22.09.2002
Cel mai bine cauta-ti un instructor privat (daca mai exista) ce apartine de o scoala, totusi. Daca imi aduc aminte nr. de tel. al celui ce m-a invatat pe mine, iti spun.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate