Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...
 Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil
 Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...
 

Liga I 2006/2007

- - - - -
  • Please log in to reply
251 replies to this topic

#235
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Bravo, e dreptul vostru sa va bucurati...mai ales ca sezonul trecut toata echipa Dinamo se uita la TV cum joaca Steaua - Rapid in sferturile Cupei Uefa.

#236
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006

 Uweman, on Apr 25 2007, 21:44, said:

Ma vad nevoit sa repet, atacul lui Dinamo, in speta Niculescu si Danciulescu.... nu merge, domne!!!

De dupa  meciu' cu Steaua, nu isi mai revin!

Se vede si in acest meci cu Farul, ca Niculescu nu mai poate, dar Danciulescu i-a luat locul... :P
Pacat ca nu am pus un pariu cu un anumit "Oracol" de pe acest topic care prezicea ca nu o sa mai dea goluri N&D!!!

Ia zi mestere, mai contabilizam un meci cu goluri de la N&D??? 

Sau acum esti pe la stadion in Gruia si te bati pe bilete ca sa ajungi in galeria Stelei???  :lol:

very funny
bv man ai avut dreptate eu am gresit ;)

#237
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006

 *Victor*, on Oct 22 2006, 17:02, said:

Poate merge Cârţu la FC Naţional, că s-a eliberat un loc de antrenor şi acolo.
A fost şi s-a dus.

#238
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Iar o etapa foarte buna pentru Steaua.
Rapid a facut 3-3 cu Gloria, iar Steaua batut la CFR cu 2-1.

#239
BoolQ

BoolQ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 155
  • Înscris: 10.12.2005
am si eu o intrebare...in cazul in care castiga Manchester Champions League ocupanta locului 2 se duce in ultimul tur in UCL inainte de grupe...dar daca va castiga Liverpool sau Milan asta ce inseamna? ocupanta locului 2 joaca cu un tur mai mult sau nu mai joaca in champions league ci uefa? stie cineva?

#240
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

 BoolQ, on May 2 2007, 19:42, said:

am si eu o intrebare...in cazul in care castiga Manchester Champions League ocupanta locului 2 se duce in ultimul tur in UCL inainte de grupe...dar daca va castiga Liverpool sau Milan asta ce inseamna? ocupanta locului 2 joaca cu un tur mai mult sau nu mai joaca in champions league ci uefa? stie cineva?
Milan-Liverpool, finala de vis se va juca :)
Problema va fi nu pentru Steaua, care va juca 2 tururi preliminare, dar se va califica, ci pentru altii care vor juca tur preliminar si nu vor fi cap de serie....  :rolleyes:

MILAN, MILAN, MILAN

#241
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006

 Goofy, on May 2 2007, 23:23, said:

Milan-Liverpool, finala de vis se va juca :)
Problema va fi nu pentru Steaua, care va juca 2 tururi preliminare, dar se va califica, ci pentru altii care vor juca tur preliminar si nu vor fi cap de serie....  :rolleyes:

MILAN, MILAN, MILAN
word...doar nu credea dinamo ca va ajunge vreodata in liga :lol:

#242
kill_them_all1000

kill_them_all1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,061
  • Înscris: 14.07.2005

 Goofy, on May 2 2007, 23:23, said:

Milan-Liverpool, finala de vis se va juca :)
Sa fie intr-un ceas bun.
Cred ca ar trebui sa incepem pariurile pentru adversara lu' Dinamo in turul 3.

#243
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006

 kill_them_all1000, on May 2 2007, 23:28, said:

Sa fie intr-un ceas bun.
Cred ca ar trebui sa incepem pariurile pentru adversara lu' Dinamo in turul 3.
chiar asa, cu cine ar putea sa cada? :D

#244
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

 kill_them_all1000, on May 2 2007, 21:28, said:

Sa fie intr-un ceas bun.
Cred ca ar trebui sa incepem pariurile pentru adversara lu' Dinamo in turul 3.
Pai sa fie cea mai tare posibila sa faca cinste fotbalului romanesc si sa fie porcica multumit ca nu mai are cu cine sa joace in tara mititelul, nu?  :naughty:
Nu stiu daca poate veni Milanul la Bucuresti, dar as fi tare fericit sa ii vad aici....
Maldini cred ca nici el nu mai stie a cata finala de CL este din 89, de la finala de vis pentru ei (cred ca a 7-a finala va fi pentru el)....

#245
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
Sa dam cartile pe fata :P

1. In primu si primu rand imi doresc sa castige Milanu cupa
2. In al doile rand tre sa recunosc ca ma bucur ca nu o castiga Man sau Chelse pentru ca vreau sa ii vad pe Dinamovisti la munca is buni si tre sa recunoastem asta daca nu ar fi buni nu ar avea 15 puncte avans sau cate au asa ca nu cred ca o sa fie o asa mare problema sa intre in grupe
3. As da un milion sa ii vad fata lu Borcea acuma :)) asa cum el o plans in 86 cand Steaua o castigat CL asa rad io acuma ca nu intra ei direct in grupe :))
4. Ei deja se vedeau in grupe ;)) chiar azi zicea Turcu ca nu stiu ce transferuri fac ca  depinde daca joaca direct in grupe sau nu :)) deja visau la cascavalu din CL
5. Nu cred ca adevaratii dinamovisti or fost tristi dupa meciu cu Boro pentru ca o pierdut Steaua asta chiar nu pot sa o cred
6. Sincer imi doresc sa se califice Dinamo in grupe da asta numa daca merita nu pe noroc si pe munca altora asa cum vroia Porcea

#246
kill_them_all1000

kill_them_all1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,061
  • Înscris: 14.07.2005

 Goofy, on May 2 2007, 23:34, said:

Nu stiu daca poate veni Milanul la Bucuresti, dar as fi tare fericit sa ii vad aici....
Ce Milan nene, astia dau un gol-doua si dupa joaca tontoroiu. Arsenal, Liverpool, Bayern Munchen, Real Madrid, Werder Bremen.
Ce spunea Rednic dupa meciurile Stelei cu Lyon si Real: "Slab, slab".

#247
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

 kill_them_all1000, on May 2 2007, 21:43, said:

Ce Milan nene, astia dau un gol-doua si dupa joaca tontoroiu. Arsenal, Liverpool, Bayern Munchen, Real Madrid, Werder Bremen.
Ce spunea Rednic dupa meciurile Stelei cu Lyon si Real: "Slab, slab".
Tu ai vazut meciul AC MILAN - Mancherster transmis, astazi, 02.05, cu incepere de la 21.45 de PROTV Romania? Sau pe cel de martea trecuta, tot intre echipele astea doua? sau Milan-Liverpool de acum 2 ani?
Daca nu, iti zic eu, dubla mansa MILAN - Manchester s-a terminat 5-3 pt MILAN, iar Milan - Liverpool s-a terminat 3-3 dupa 120 de minute de joc.
E a 8-a finala din 89 incoace.... Mai arata-mi si mie o echipa care a facut asta.....

#248
kill_them_all1000

kill_them_all1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,061
  • Înscris: 14.07.2005

 Goofy, on May 2 2007, 23:51, said:

Tu ai vazut meciul AC MILAN - Mancherster transmis, astazi, 02.05, cu incepere de la 21.45 de PROTV Romania? Sau pe cel de martea trecuta, tot intre echipele astea doua? sau Milan-Liverpool de acum 2 ani?
Daca nu, iti zic eu, dubla mansa MILAN - Manchester s-a terminat 5-3 pt MILAN, iar Milan - Liverpool s-a terminat 3-3 dupa 120 de minute de joc.
E a 8-a finala din 89 incoace.... Mai arata-mi si mie o echipa care a facut asta.....
Da-le in ma-sa de finale. Tu te-ai uitat ce joaca Manchester si ce joaca echipele romanesti? Echipele romanesti si daca ar fi conduse cu 1-0 si s-ar califica la 1-1 tot nu ar risca si s-ar apara ca idioatele. Ce comparatii poti sa faci.

PS: poti sa ii lauzi pe italieni pana ti s-o acri pentru mine nu vor fi niciodata peste englezi.

#249
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

 kill_them_all1000, on May 2 2007, 21:57, said:

Da-le in ma-sa de finale. Tu te-ai uitat ce joaca Manchester si ce joaca echipele romanesti? Echipele romanesti si daca ar fi conduse cu 1-0 si s-ar califica la 1-1 tot nu ar risca si s-ar apara ca idioatele. Ce comparatii poti sa faci.

PS: poti sa ii lauzi pe italieni pana ti s-o acri pentru mine nu vor fi niciodata peste englezi.
Stai ma... cine a zis ceva de echipe romanesti in comparatia asta???
PS: numa ce au fost peste englezi... si vor mai fi si pe 23 mai ca au o revansa de luat...:)

#250
kill_them_all1000

kill_them_all1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,061
  • Înscris: 14.07.2005

 Goofy, on May 3 2007, 00:04, said:

Stai ma... cine a zis ceva de echipe romanesti in comparatia asta???
PS: numa ce au fost peste englezi... si vor mai fi si pe 23 mai ca au o revansa de luat...:)
Pai cand am spus ca italienii joaca tontoroiu dupa 1-2 goluri ai sarit cu gura. Italienii daca joaca cu o echipa romaneasca nu vor da mai mult de 1-2 goluri. De ce? Pentru ca astia nu se agita cand vad ca echipa adversa nu ataca chiar daca aceasta este condusa... si asa incep si o ard aiurea pe teren de te ia somnul.
Englezii, spaniolii, nemtii nu prea te lasa in pace nici in minutul 90 la 3-0.

#251
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

 kill_them_all1000, on May 2 2007, 22:12, said:

Pai cand am spus ca italienii joaca tontoroiu dupa 1-2 goluri ai sarit cu gura. Italienii daca joaca cu o echipa romaneasca nu vor da mai mult de 1-2 goluri. De ce? Pentru ca astia nu se agita cand vad ca echipa adversa nu ataca chiar daca aceasta este condusa... si asa incep si o ard aiurea pe teren de te ia somnul.
Englezii, spaniolii, nemtii nu prea te lasa in pace nici in minutul 90 la 3-0.
Pai si ce vrei? Sa il vezi pr porcica umilit, cam cum a fo cu totenham?:D:D

#252
kill_them_all1000

kill_them_all1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,061
  • Înscris: 14.07.2005
Tu ce crezi?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate