Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amplificator CATV XI-CAB HA 8626 ...

Unde pot asculta muzica anilor 90...

Nu cred ca voi mai plati pentru a...

Cumparare masina
 cum influenteaza numarul ETF-uril...

roADN.ro Ce medicamente sunt bune...

Proiect canalizare in comuna Berc...

Cand ati observat ca aveti nevoie...
 Chestionar Medicina Alimentaț...

RCA 2024: ieftin sau scump?

Se mai achita taxe de reziliere?

Probleme retea, router?
 Burete dur pentru perna scaun rul...

RCA firma

Conditii minimale router FiberLin...

caine care sperie lumea prin gard
 

Poze de incepator

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
mmariusel

mmariusel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 825
  • Înscris: 26.11.2001
Eu le-am aratat cuiva astazi ca eram curios daca numai eu reactionez asa la ele. Hm s-ar parea ca pritenul meu s-a speriat si el. Cred ca poate e mai bine sa stai un pic, sa tragi aer in piept sa privesti florile alea si dupa 60 de zile sa le pozezi.

#20
Clayman

Clayman

    InFlamer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,069
  • Înscris: 28.04.2004
ce nu-mi place mie la ele

la prima: cerul alb, incadrarea din mijloc a capitelor si restul ala de gard
la a doua: nu ma prind ce cauta a doua floare si restul din a 3-a in cadru. in plus pare ca ai obiectivul aburit

#21
deejay86

deejay86

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,507
  • Înscris: 14.02.2006
imi place de mor cea cu capitele are mult potential insa:
- asteapta alta lumina pentru ca asta nu prea merge (cer innorat sau soare din alt unghi ar fi bine)
- daca nu ar fi fost umbrele alea puternice pe capite expometrul nu ti-ar fi ars cerul care iar nu da bine
- experimenteaza cu incadrari, da tarcoale la subiect, du-te la scoala daca n-ai fost si mai invata si niste photoshop (face minuni)

#22
pisicutza

pisicutza

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 376
  • Înscris: 21.05.2006
Multumesc tuturor. :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate