Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema Service - Preturi diferite

IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...
 Ridicare act de identitate cu pro...

Calorifere + incalzire in pardose...

Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet
 Mai poarta careva papuci prin oras?

Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...

Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat
 Copii nascuti in Romania

Felicitari Republica Moldova pent...

Ușa exterioara care scar5...

Decizie dificila intre doua model...
 

telecomanda - sistem de boxe 5.1

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Hyperion_CS

Hyperion_CS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 09.07.2006
Dak stie cineva care are experienta in domeniu,vreau sa ma anunte si p mine dak e e posibil sa imi fac rost de o telecomanda pt un sistem de boxe 5 + 1, Altec Lansing VS3151R ,pentru ca am avut,dar am pierdut-o. Am intrebat in magazinul de unde le-am luat, dar aia habar n-aveau pe ce lume traiesc, nici nu stiau ca sistemul are telecomanda. Va rog frumos dak puteti, sa ma ajutati :worthy:

#2
DeeJay

DeeJay

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,087
  • Înscris: 07.05.2004
vezi ca pt. genius-ul meu mergea telecomenzile "ordinare" universale. myota & co. e posibil sa mearga si la tine

#3
krone

krone

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,340
  • Înscris: 27.03.2006
Imprumuta de la cineva o telecomanda universala si incearca si tu sa gasesti codul corect. Daca-l gasesti iti cumperi si tu una.

Poti cauta pe Internet cine-i importator pentru aceste produse. Suna-i si intreaba-i pe ei, restul sunt nevinovati, faci aditionale degeaba.

Edited by krone, 12 July 2006 - 09:52.


#4
direct

direct

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 18.04.2006
Skin Media sunt importatori ptr Altec.Tot ei fac si service-ul la aceste produse.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate