Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scule parkside x20v

"Compuneri" folosind Roma...

Recomandare AC

Coramet sau Caparol?
 Vecin cu probleme

Ford Focus 2007, motorul se opres...

Ce tip de detergent preferați pen...

Companie din USA care livreaza in...
 Recomandare saltea latex natural

ETF crestere LYMS vs QDVE vs VVSM.

Sfat achiziție motor pe benz...

Chist operat
 Port blocat dupa portare Orange c...

Șomer cu venituri prin parti...

Consum RAM Mac OS

Insignia 2018-2020 Sport Tourer d...
 

La tara

- - - - -
  • Please log in to reply
68 replies to this topic

#55
dlbogdan

dlbogdan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 542
  • Înscris: 25.08.2004

View Postkontrast, on Jun 26 2006, 13:38, said:

Nu ca vreau acum sa te contrazic,dar posibilitati sunt mult mai multe. Poate o sa ajung si la teorii dar deocamdata raman tot la seria asta de poze, imagini, ce-or fi ele si mai adaug cate ceva ...



:worthy:  :worthy:  :worthy:  :worthy:  :worthy:

#56
Ddf_eu

Ddf_eu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 240
  • Înscris: 18.11.2004
Si eu cand ma uit acum peste ce poze faceam cu un an in urma :wallbash: , nu ca acum ar fi stiu eu ce, dar totusi parca s-au mai format un pic ochiul si degetul! Si tu continua sa inveti si nu mai pune tot ce ti se zice aici la suflet!

Edited by Ddf_eu, 26 June 2006 - 14:34.


#57
Nae65

Nae65

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 399
  • Înscris: 28.02.2005

View Postkontrast, on Jun 26 2006, 13:38, said:

Nu ca vreau acum sa te contrazic,dar posibilitati sunt mult mai multe. Poate o sa ajung si la teorii dar deocamdata raman tot la seria asta de poze, imagini, ce-or fi ele si mai adaug cate ceva ...

Attachment attachmentAttachment attachment
Cu ce scop le-ai adăugat?
Hai că-ți fac cadou o duzină de CD blank-uri ca să le arhivezi dacă asta e problema...

#58
kontrast

kontrast

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 24.10.2005

View Postshobi, on Jun 26 2006, 15:04, said:

io zic ca esti in perioada in care daca iese o poza focalizata e o victorie ... been there done that ...

ce aparat folosesti ?
tu ce aparat ai zice slr sau p&s ?

View PostNae65, on Jun 26 2006, 15:51, said:

Cu ce scop le-ai adăugat?
Hai că-ți fac cadou o duzină de CD blank-uri ca să le arhivezi dacă asta e problema...
mi-ar prinde bine, mai ales gratis, sa-ti dau adresa?

#59
Nae65

Nae65

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 399
  • Înscris: 28.02.2005

View Postkontrast, on Jun 26 2006, 17:35, said:

tu ce aparat ai zice slr sau p&s ?
mi-ar prinde bine, mai ales gratis, sa-ti dau adresa?
Ok, dă adresa...

#60
T.I.I.

T.I.I.

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 406
  • Înscris: 13.01.2006

Quote

tu ce aparat ai zice slr sau p&s ?
Eu zic ca e SLR... aaah.. ba nu, e P&S.. nu, SLR; ba nu, e SLR.. nu, e P&S.. nu ma, e SLR; da' ce e aia SLR (e Mertzan d'ala jmeker) ? ca P&S stiu ca e Photo&Shop, nu ?

#61
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005

View Postkontrast, on Jun 26 2006, 17:35, said:

tu ce aparat ai zice slr sau p&s ?
stai linistit ca poze proaste se pot face si cu un dslr ;)

#62
T.I.I.

T.I.I.

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 406
  • Înscris: 13.01.2006

View Postshobi, on Jun 26 2006, 20:36, said:

stai linistit ca poze proaste se pot face si cu un dslr  ;)
cu un dslr poate, dar nu si cu un SLR .

#63
BLiTz_G

BLiTz_G

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 284
  • Înscris: 02.02.2005
kontrast, vreau si eu niste poze cu suruburi si piulite. tre sa arat la cineva ce suruburi sa foloseasca pt un dulap. crezi ca poti sa-mi faci? auzi? da ai grija cu focusu ... si poate faci si la niste lanturi ca am nevoie sa-mi leg cainele de pomul din curte...ala de l-ai pozat tu... :death:

#64
mikele

mikele

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 19.05.2005
Genial....  ©arty!

#65
kontrast

kontrast

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 24.10.2005

View PostBLiTz_G, on Jun 26 2006, 19:49, said:

kontrast, vreau si eu niste poze cu suruburi si piulite. tre sa arat la cineva ce suruburi sa foloseasca pt un dulap. crezi ca poti sa-mi faci? auzi? da ai grija cu focusu ... si poate faci si la niste lanturi ca am nevoie sa-mi leg cainele de pomul din curte...ala de l-ai pozat tu... :death:
"Cu o fotografie poti muri in stralucirea unei pale de vant"  :naughty:  :D

View PostBLiTz_G, on Jun 26 2006, 19:49, said:

kontrast, vreau si eu niste poze cu suruburi si piulite. tre sa arat la cineva ce suruburi sa foloseasca pt un dulap. crezi ca poti sa-mi faci? auzi? da ai grija cu focusu ... si poate faci si la niste lanturi ca am nevoie sa-mi leg cainele de pomul din curte...ala de l-ai pozat tu... :death:
La care caine te refereai, la acesta? :naughty:


View Postshobi, on Jun 26 2006, 19:36, said:

stai linistit ca poze proaste se pot face si cu un dslr ;)
De aceasta data, intrebarea nu se referea la calitatea pozelor. (daca tace-ai, filosof ramane-ai)

View PostBLiTz_G, on Jun 26 2006, 19:49, said:

kontrast, vreau si eu niste poze cu suruburi si piulite. tre sa arat la cineva ce suruburi sa foloseasca pt un dulap. crezi ca poti sa-mi faci? auzi? da ai grija cu focusu ... si poate faci si la niste lanturi ca am nevoie sa-mi leg cainele de pomul din curte...ala de l-ai pozat tu... :death:
Vezi cam cum sta treaba - acum nu ca vreau sa ma iau de tine - dar fotografia tot cu suruburi si piulite se face ...(dar femeile, cum majoritatea sunt a-tehnice, nu prea au cum sa inteleaga)

Edited by kontrast, 26 June 2006 - 23:30.


#66
BLiTz_G

BLiTz_G

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 284
  • Înscris: 02.02.2005
Noapte buna kontrast! peste o saptamana pozele care le pui aici vor fi considerate excelente! atunci o sa fii foarte fericit ... dar cand o sa le mai pui si pe alt site o sa te trezesti cu aceleasi rasete.
nu ma cunosti asa ca ai grija ce comentarii faci la adresa mea. eu nu te-am jignit si ar fi bine sa pastrezi tonalitatea unui om normal intr-o discutie normala...zic eu...dar daca din partea ta nu se poate atunci nu pot decat sa-ti urez bafta la pozat!

#67
kontrast

kontrast

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 24.10.2005
N-am ce face, si ma mai agit:



#68
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005

View Postkontrast, on Jun 27 2006, 00:42, said:

De aceasta data, intrebarea nu se referea la calitatea pozelor. (daca tace-ai, filosof ramane-ai)
e valabil si pt tine ;)

oricum, cred ca adopt ideea lui cezar ... nu va mai bag in seama ... si astept si din partea celorlalti acelasi lucru ;)

#69
Sato

Sato

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,751
  • Înscris: 01.12.2001
dap...si aici un thread facut la misto...sa se puna prafu si pe asta...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate