Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...
 Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil
 Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...
 

Bilete de avion Romania - Italia

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,296
  • Înscris: 21.04.2004
fuck alitalia, fuck frace air, well, fuck em all :death:

Edited by Mosotti, 08 June 2006 - 22:22.


#20
twisterme2003

twisterme2003

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 555
  • Înscris: 11.01.2004

View PostwolfydRg, on Jun 1 2006, 09:57, said:

Un sfat : evita aeroportul Malpensa si Alitalia. Fugi de ei ca de dracu!
never again alitalia...de la new york la roma nu s-au aratat decat de 3 ori tot drumul, iar dimineata aveau niste fete buimace de somn...jalnici...ca sa nu mai vb despre "aratosii" stewarzi de pe bucuresti-milano de dimineata...si nu inteleg o chestie la ei...te cheama la imbarcare cu 2 ore inainte si stai si stai...si vezi cum...f** luleaua la greu si cu 15 min inainte de ora prevazuta de decolare se face o imbulzeal;a la imbarcare...si apoi intra toata lumea in avion si stai si stai...si avionul sta si el....freaca timpul aiurea ...ce e drept din 3 zboruri cu ei 2 au decolat mai tarziu cu 40-60 minute dar au ajuns la timp...(cred ca au marja de eroare buna)... iar alisnackul lor...numai bun de aruncat la cos...ca sa nu mai zic ca de la roma la buc am atipit ...cam asta a fost nu tu servire nu tu...auziti...doriti ceva??? in schimb ne-au trezit politicosi cand tb sa aterizam pe otopeni..tin minte ca era o papaluga de 1, 85 cred de m-am speriat cand am vazut-o aplecata...
singurul lucru care m-ar determina sa mai aleg alitalia ar fi pretul lor bun de multe ori ...si atunci as alege partenerul de code share pt zbor...
P.S. fara bagaje pierdute, dar cu un bagaj fleasca total(ploua in roma la decolare) si un bagaj sfartecat pe jumate in partea superioara(un coleg)...reclamatie bla bla...20 euro parca au dat compensatie pt bagajul distrus, celalat: conditiile meteo???????????cel mai urat lucru la ei este modul de imbarcare a  bagajelor in sicriele alea zburatoare MD-80...le arunca pur si simplu...jalnic sincer

#21
Viezure-1000

Viezure-1000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 668
  • Înscris: 02.02.2006

View PostMosotti, on Jun 8 2006, 23:21, said:

fuck alitalia, fuck frace air, well, fuck em all :death:

Zgirie norii iti plac? :)

#22
thinker

thinker

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 255
  • Înscris: 05.01.2006
Ei bine, am luat bilete cu Taromul, cu aterizare in Roma pe Fiumicino.

#23
kimi

kimi

    Pândar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,575
  • Înscris: 04.05.2005
club air, bucuresti - verona...a plecat un prieten alaltaieri.

Attached Files



#24
freehugs

freehugs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 17.10.2007

View Postthinker, on 31st May 2006, 10:13, said:

As vrea sa stiu unde, la ce agentie si cu ce companie aeriana, gasesc cele mai bune preturi la biletele de avion cu plecare din Bucuresti Baneasa sau Otopeni si sosire in Roma sau un oras aproape de Roma.
Daca e nevoie, PM ca sa nu fie reclama...
Multumesc anticipat! :)

Se vede Myair ce companie serioasa a fost =))).
Eu unul decat sa zbor cu Alitalia mai bine stau acasa. In Tarom ma simt ca in patutul de acasa.
De obicei saracii astia imi dau cele mai ieftine bilete: http://olteniatour.ro/bilete-avion.htm
Anul asta vreau sa merg in Antalya si cele mai ieftine sejururi zboara cu Air BUcharest !? A auzit cineva ceva de astia ? .. cred ca e anul asta infiintata

#25
exaulter

exaulter

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 11.07.2007
Daca mai e cineva interesat... s-au mai schimbat lucrurile. Am gasit bilete de avion mai ieftine pe Alitalia decat pe Blue pt Roma.

#26
geo_fly

geo_fly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 810
  • Înscris: 06.05.2007
Salut as dori si eu un site cu toate cursele de avion dinspre Torino spre Romania. Preferabil Timisoara sau un  cat oras mai aproape de Timisoara. Chiar si Bucuresti e bun.

Am auzit ca sunt multe oferte de accea m-ar interesa. Am gasit si eu dar nu ma intereseaza ca biletul sa coste mai mult de 120 de euro. Cursa as dori sa fie dus - intors.

Edited by geo_fly, 06 September 2010 - 12:25.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate