Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi am luat 4x4

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 "Gipane" cu girofar care ...

Mai e cineva pe forum, in afara d...

COSAFA CUP 2024

Cartela internet cu roaming - com...
 

Portretul combinatorului la tinerete. Cazul Marcel Ciolacu

* * * - - 5 votes
  • This topic is locked This topic is locked
45 replies to this topic

#1
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,629
  • Înscris: 29.07.2013
De ce n-a continuat Anca Simina liveurile cu uscatura aia de CTP?!
Pentru ca s-a ocupat de ceva mult, mult  mai juicy.
Bineinteles, carcotasii or sa sara imediat ca "acu' cand e vorba sa candideze la Everestul Romaniei s-a gasit si sorosista asta sa-l publice", ca si in cazul lui Valeriu Nicolae cu micutul Botos Posted image

Oricum ar fi, sa fie primit si la mai multe articole despre mai multi aflati in aceeasi situatie.



[ https://recorder.ro/wp-content/uploads/2024/06/colaj-2-1024x576.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]



[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Bs0aT8HXQFU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/KSUe-DNVuzM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


SURSA:

[ https://recorder.ro/wp-content/themes/recorder/src/images/logo-recorder.svg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by argonaut, 20 June 2024 - 18:36.


#2
Atreides

Atreides

    Duke, Padishah Emperor, Kwisatz Haderach, Mahdi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,292
  • Înscris: 28.07.2008
s-a bagat marfa nouaaaa!! Posted image

#3
Daco_Get

Daco_Get

    Green Members

  • Grup: Moderators
  • Posts: 53,216
  • Înscris: 30.01.2008

Vizualizare mesajargonaut, pe 20 iunie 2024 - 18:34, a scris:

Bineinteles, carcotasii or sa sara imediat ca "acu' cand e vorba sa candideze la Everestul Romaniei s- gasit si asta sa-l publice", ca si in cazul lui Valeriu Nicolae cu micutul Botos Posted image

Normal .

Dusmanii vor sa il atace pe viitorul presedinte al Romaniei .

Dusmanii ii poarta pica ca nau valuarea lui .


La vot, poporul o sa arate ca nu il intereseaza NIMIC din dezvaluirile astea .

Huo USR .

Edited by Daco_Get, 20 June 2024 - 18:38.


#4
Cris007

Cris007

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 52,880
  • Înscris: 06.08.2004
Nu o sa cititi nicio stire despre asta la televiziunile abonate la banul public prin bunavointa PSDPNL.

In schimb o sa auziti ca Barna e cu nasul pe sus.

#5
bobitad

bobitad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,486
  • Înscris: 24.09.2017
presedinte nu o sa iasa de la PSD, poate o sa fie Ciuca sau cel mai probabil as zice eu ca in sfarsit o sa iasa cineva de la USR, daca o pun pe Lasconi sa candideze. PSD o sa iasa la parlamentare, unde conteaza, ca lumea o sa fie divizata sau satula, dar votantii PSD o sa fie prezenti acolo, ca de obicei. Ciolacu nici nu vrea sa candideze la presedentie, probabil o sa puna pe cineva acolo, ca sa fie.

chiar Ciolacu m-a uimit cand era intrebat de nu stiu ce primarie, iar omul era la modul, pai am castigat consiliul, asta inseamna ca problema a fost omul pus. Si parca a zis-o pe un ton din asta de nepasare, daca a castigat majoritatea in consiliu.

Edited by bobitad, 20 June 2024 - 19:00.


#6
Atreides

Atreides

    Duke, Padishah Emperor, Kwisatz Haderach, Mahdi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,292
  • Înscris: 28.07.2008
e, daca se rupe pisica intre nicu si marcel, mai are pnl ceva pile la niste tv

#7
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,398
  • Înscris: 07.11.2006

Vizualizare mesajDaco_Get, pe 20 iunie 2024 - 18:38, a scris:

Huo USR .

Vezi ca astia la cat sunt de orientati, erecti,  si tantosi o sa ia de buna urarea ta si n-o sa mai ai zile bune cu ei.

#8
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,505
  • Înscris: 25.08.2009
Cred că președintele ( numit, nu ales) la statului paralel e mai important decât cel care are biroul la Cotroceni.

#9
Daco_Get

Daco_Get

    Green Members

  • Grup: Moderators
  • Posts: 53,216
  • Înscris: 30.01.2008

Vizualizare mesajadisz, pe 20 iunie 2024 - 19:07, a scris:

Vezi ca astia la cat sunt de orientati, erecti,  si tantosi o sa ia de buna urarea ta si n-o sa mai ai zile bune cu ei.
Asa si trebuie =>USR trebuie desfiintat.

#10
mihalexmihalex

mihalexmihalex

    Classified

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,432
  • Înscris: 29.12.2007

View PostDaco_Get, on 20 iunie 2024 - 19:10, said:

Asa si trebuie =>USR trebuie desfiintat.
Stai liniștit, asta se va și întâmpla. Cum a zis ficusul, PAS CU PAS... Ceea ce e de plâns (sau de râs) sunt zbaterile trotineților de pe forum. Băi, gata, v-ați dus pe p***! Ați reușit să mă faceți să dau o șansă ciumaților! Măcar ăia sunt originali, nu falși ca voi. Hai cu plânsete!

#11
Cris007

Cris007

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 52,880
  • Înscris: 06.08.2004

View Postbobitad, on 20 iunie 2024 - 18:59, said:

presedinte nu o sa iasa de la PSD, poate o sa fie Ciuca sau cel mai probabil as zice eu ca in sfarsit o sa iasa cineva de la USR, daca o pun pe Lasconi sa candideze.

Lasconi nu are cum sa iasa. E penticostala, adica diferita de ortodoxismul romanesc.

Edited by Cris007, 20 June 2024 - 19:20.


#12
MindArchitect

MindArchitect

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,666
  • Înscris: 30.11.2021
Dintre 2 tampiti o sa castige cel de al treilea prostanac.

[ https://static.sursazilei.ro/wp-content/uploads/2024/05/ciuca-soldat.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Cand am vazut ce campanie electorala are Ciuca, militarul de cariera cu pensie speciala.
A girat PSD, este vinovat pentru succesul rasunator al PSD.
A slabit PNL ca nimic altceva in istoria politica interna a PNL.

#13
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,541
  • Înscris: 22.12.2015
Este clar faptul ca serviciile vor sa-i croiască libera poteca lui Geoana pentru Cotroceni, conexorii înțeleg ce vreau sa emfazez...totul e cu dubla comanda de afara, the sleeper cells have awaken.

Edited by doxan, 20 June 2024 - 19:46.


#14
mihalexmihalex

mihalexmihalex

    Classified

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,432
  • Înscris: 29.12.2007

Vizualizare mesajCris007, pe 20 iunie 2024 - 19:20, a scris:

Lasconi nu are cum sa iasa. E penticostala, adica diferita de ortodoxismul romanesc.

Aia nu iese că are partid de c*c*t, nu că e penticostală.

#15
stalker2142

stalker2142

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,862
  • Înscris: 29.10.2017

View PostCris007, on 20 iunie 2024 - 19:20, said:

Lasconi nu are cum sa iasa. E penticostala, adica diferita de ortodoxismul romanesc.

E mai degraba crestin-ortodoxa, asa se declara. Oricum Iohannis e luteran si a avut doua mandate, deci nu conteaza

noiembrie 2023
Eu sunt creștină, sunt ortodoxă și consider că familia este formată dintr-o femeie și un bărbat, a răspuns Elena Lasconi,
care a adăugat că a participat la referendumul pentru familia tradițională organizat în 2018 și a votat ”DA”

iunie 2024
Elena Lasconi – candidat la șefia USR și la președinție – a declarat la Europa FM că „În USR e loc pentru toată lumea.
Atât pentru creștini, cât și pentru atei, atât pentru cei care sunt LGBTQ sau non LGBTQ, atât pentru gay, cât și pentru hetero”.
Întrebată cum se raportează la decizia CEDO care cere României un regim juridic pentru cuplurile de același sex, Elena Lasconi a spus că
„Eu sunt 100% pentru parteneriatul civil.
Aveam o sensibilitate cu cuvântul căsătorie, în niciun caz nu sunt împotriva unui parteneriat civil”.

alta e problema dupa cum se observa, cand gandea singura si vota la referendum a fost exclusa de pe lista de europarlamentare... acum in postura de candidat la presedentie a cazut prada santajului si ii spun altii ce sa gandeasca.

Ciolacu: România nu e pregătită pentru recunoașterea parteneriatului civil.
..adica nu va fi pregatita 1000 de ani de acum inainte

#16
bobitad

bobitad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,486
  • Înscris: 24.09.2017

View PostCris007, on 20 iunie 2024 - 19:20, said:

Lasconi nu are cum sa iasa. E penticostala, adica diferita de ortodoxismul romanesc.
eu m-as bucura sa fie penticostala, multi dintre penticostalii pe care-i cunosc sunt oameni de incredere si seriosi, care-si iau in serios credinta, ai vrea ca un penticostal sa-ti faca casa sau sa fie angajat/prieten/whatever

dar din pacate e crestin ortodoxa, familia ei fiind penticostala. plus ca a votat si la referendumul cu casatoria, ceea ce pentru mine e ok, sfidand si partidul de nenumarate ori. deci da, eu as zice ca USR se poate salva daca o fac presedinta USR si candideaza, dar in stilul USR, o sa vina unul de nu am auzit, o sa ia 15% si probabil o sa-i bata AUR. dar topicul e despre nea Marcel, totusi.

View Poststalker2142, on 20 iunie 2024 - 20:07, said:

Elena Lasconi – candidat la șefia USR și la președinție – a declarat la Europa FM că „În USR e loc pentru toată lumea.
Atât pentru creștini, cât și pentru atei, atât pentru cei care sunt LGBTQ sau non LGBTQ, atât pentru gay, cât și pentru hetero”.
Întrebată cum se raportează la decizia CEDO care cere României un regim juridic pentru cuplurile de același sex, Elena Lasconi a spus că
„Eu sunt 100% pentru parteneriatul civil.
Aveam o sensibilitate cu cuvântul căsătorie, în niciun caz nu sunt împotriva unui parteneriat civil”.
alta e problema dupa cum se observa, cand gandea singura si vota la referendum a fost exclusa de pe lista de europarlamentare... acum in postura de candidat la presedentie a cazut prada santajului si ii spun altii ce sa gandeasca.
Ciolacu: România nu e pregătită pentru recunoașterea parteneriatului civil.
..adica nu va fi pregatita 1000 de ani de acum inainte

wow, naspa daca a inceput sa o dea in ”semantica”, stiu ca pentru majoritatea nu conteaza chestiile astea, dar pentru mine conteaza, tot wok-ismul asta trist si a spune lucrurile politic corect ma enerveaza. adica din partea mea homosexualii pot sa faca ce vor, e viata lor pana la urma, nu o sa discriminez pe baza asta, ba chiar o sa fiu mai atent cand vorbesc. dar daca ma intreaba cineva daca e ok sa fie barbat cu barbat o sa zic nu, indiferent ca se numeste casatorie, parteneriat, prietenie sau ce cuvant o mai fi.

oricum, multi folosesc ”religia” ca unealta pentru voturi, ca oricum majoritatea romanilor de rand care spun ca-s crestini ortodcsi habar n-au de chestii elementare sau 99,9% sunt nepracticanti.

Edited by bobitad, 20 June 2024 - 20:26.


#17
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,276
  • Înscris: 10.07.2013
Cine este Ciolacu? Posted image
A facut ceva bun pentru Romania?
Merita sa il alegem presedinte al Romaniei?

#18
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 52,491
  • Înscris: 30.10.2003

View Postbobitad, on 20 iunie 2024 - 18:59, said:

presedinte nu o sa iasa de la PSD,
Esti optimist. Nu uita ca astia au votat-o pe Dancila, care a ajuns in turul 2 in detrimentul lui Barna. Si atunci USR era pe val.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate