Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reprogramare examen auto prin pro...

Are cineva instructiunile de conf...

Pareri scule INCGO

Model similar de aplicație f...
 Amplificator CATV XI-CAB HA 8626 ...

Unde pot asculta muzica anilor 90...

Nu cred ca voi mai plati pentru a...

Cumparare masina
 cum influenteaza numarul ETF-uril...

roADN.ro Ce medicamente sunt bune...

Proiect canalizare in comuna Berc...

Cand ati observat ca aveti nevoie...
 Chestionar Medicina Alimentaț...

RCA 2024: ieftin sau scump?

Se mai achita taxe de reziliere?

Probleme retea, router?
 

Solicitare documente emag

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,945
  • Înscris: 25.01.2007
Totusi ce e asa urgent cu actele alea? Or sa vina saptamana viitoare, asta e, poate nu e necesar sa-l trimiti in service pana atunci.

#20
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,253
  • Înscris: 07.11.2006
Nu-i nimic urgent, niciodata.
Prin acest subiect deschis pe forum eu nu m-am plans ca nu mi-au trimis documentele, eu doar am vrut sa stiu cum pot intra in legatura cu ei. A trebuir sa detaliez problema pentru ca daca postam doar "va rog sa-mi dati o modalitate de comunicare cu emag", urmau cel putin 100 de intrebari pe langa subiect si timp pierdut Posted Image
Ca sa-ti faci o idee de ce inseamna "urgenta" la emag, tot asa le-am solicitat garantia pentru un produs cumparat in noiembrie, anul trecut. Pe vremea aia inca functiona comunicarea prin email.
Repet, noiembrie 2023. Nici pana azi n-am primit garantia Posted Image
Asta asa, ca fapt divers.

#21
Alungatu

Alungatu

    #antiPSD

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,283
  • Înscris: 29.01.2009

View Postadisz, on 03 mai 2024 - 20:24, said:

Dorine
Deja am peste 24 de ore de cand am chatuit.
Documentele sunt inca "pe vine" Posted Image

Asa arata conversatia (2 mai, 13:41)
Hei, salut!

Asa cum am discutat si in chat, doresc sa te asigur ca ma ocup de situatia ta pe mai departe.

Orice mai ai nevoie privind aceasta solicitare, nu ezita sa revii catre mine!

Te rog sa nu mai deschizi un alt chat, deoarece situatia se va lua din nou de la zero, iar astfel s-ar ingreuna solutionarea ei.

Ramanem in contact pe e-mail pana rezolvam
.

Numai bine!
Nora
echipa eMAG
ref:!00D0Y02IYwU.!500Sg08wTlD:

ref

Adica ramanem in contact in mod unilateral, ca io nu pot emailui catre ei, doar ei catre mine.


Ba poti. Daca dai reply la acel mail, iti va raspunde. Au jos referinta ta (a subiectului).

#22
alex342

alex342

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,663
  • Înscris: 23.09.2017

View Postadisz, on 03 mai 2024 - 20:24, said:

Ramanem in contact pe e-mail pana rezolvam.

Numai bine!
Nora
echipa eMAG
ref:!00D0Y02IYwU.!500Sg08wTlD:

ref

Adica ramanem in contact in mod unilateral, ca io nu pot emailui catre ei, doar ei catre mine.

Merge sa le trimiti mail. Dai reply la mailul de mai sus si le poti transmite daca mai este ceva de adaugat.

#23
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,253
  • Înscris: 07.11.2006

Vizualizare mesajAlungatu, pe 04 mai 2024 - 08:13, a scris:


Ba poti. Daca dai reply la acel mail, iti va raspunde. Au jos referinta ta (a subiectului).

Vizualizare mesajalex342, pe 04 mai 2024 - 09:46, a scris:

Merge sa le trimiti mail. Dai reply la mailul de mai sus si le poti transmite daca mai este ceva de adaugat.

Posibil sa pot, n-am incercat.
Dar ca sa ajung in situatia de a comunica pe acel email, intai tre' sa intru pe chat. Obligatoriu. Acel email a aparut DUPA intrarea pe chat, ca o consecinta. Pe mine ma interesa INAINTE de chat Posted image

Odata ce am intrat pe chat, nu mai are nici un sens sa intru (si) pe email, pentru ca mi-am expus toate doleantele pe chat.

#24
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,253
  • Înscris: 07.11.2006

Vizualizare mesajslai, pe 03 mai 2024 - 21:46, a scris:

Totusi ce e asa urgent cu actele alea?

Cred ca si emag si-a pus exact aceiasi intrebare pentru ca documentele inca nu au ajuns Posted image

#25
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,253
  • Înscris: 07.11.2006
Am primit pana acum factura. De fapt a "sosit" in cont de vreo 10 zile, sa fiu sincer, nu mai retin exact.
Inca astept certificatul de garantie Posted image

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate