Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Implantologie & Cityscape (re...

Scurta sinteza a atacurilor posib...

Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro
 Sfat inchidere spatiu intre cada ...

ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara

Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...
 Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense

Toyota - inconveniente minore poa...

Cadere frunze la lamai

Releu protectie tensiune
 Sfat achizitie masina noua

Numere inmatriculare inundatie

Adaptor mandrina la paleta

Achiziție și inlocuire ...
 

Ciolacu presedinte - v-ati simti reprezentati?

* * - - - 5 voturi
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
159 răspunsuri în acest subiect

#145
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 27.838
  • Înscris: 31.08.2006

Vizualizare mesajVanzatorul de Iluzii, pe 05 mai 2024 - 16:39, a scris:

  trebuie să înțelegem că politica nu este balet, trebuie în schimb să ținem unii la alții”

  Fratia mafiotilor politici: "trebuie sa tinem unii la altii". Mai clar explicat de atat cred ca nu se poate. Javrele politice, pleava societatii, nu numai la noi, ci in multe alte state. Nenorocitilor astora le iese coruptia din ei prin toti porii. Numai niste idioti pot crede in asa hal de oameni.

#146
Autumn_Dream

Autumn_Dream

    Vis de Toamna

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.738
  • Înscris: 09.11.2010
Nu l-as vota pe Covrigar niciodata. Sa fie si singurul candidat si tot nu as face asa ceva. Nici pe retardul de Ciuca. Doi gandaci scarbosi care au dat tara peste cap.

#147
Mo_su

Mo_su

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 436
  • Înscris: 13.02.2024
Poate ai noroc si isi schimba kiwi numele sa mai bage un mandat ,acum ca a aflat cheia romaniei educate din jiltul de pele de la 10mii de metri altitudine !
Sau poate isi face o schimbare de sex ca oricum e cohonless !
Sa vina deontologii….fecioarele neprihanite , copilasii de secu ‘

#148
Moinesti72

Moinesti72

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 35.513
  • Înscris: 30.07.2006

 Pictor_Fonta, on 02 aprilie 2024 - 13:19, said:



dl. Ciolacu isi pregateste inca de pe acum contactele diplomatice, ca orice viitor sef de stat care se respecta.

Kim Yong Un și Ayatollahul Iranului i-au dat accept pe Facebook.😄

#149
Tonic Water

Tonic Water

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.404
  • Înscris: 09.07.2005
Lăsați-l dreacu pe covrigar, sa vina duamna veorica

#150
Epdm

Epdm

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 20.157
  • Înscris: 15.01.2017
Intre ciolacu si viorica, ultima este deja lux. Macar nu este o impostoare fals revolutionara.

#151
Mo_su

Mo_su

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 436
  • Înscris: 13.02.2024

 Tonic Water, on 06 mai 2024 - 13:04, said:

Lăsați-l dreacu pe covrigar, sa vina duamna veorica
Tanti doozezidoozeci chiar a avut cohones cand s-a dus in calitate de prim ministru in PE si i-a luat pe aia cu “N-am venit aici sa va dau socoteala …” , spre deosebire de restul lingailor de prostata platiti baban din banii tuturor !

#152
cumparator

cumparator

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 27.085
  • Înscris: 11.03.2006
A avut un rahat. Cred ca nici nu stia unde e si de ce. Ca toata haita asta de analfabeti rapace pe care ii iubiti atat si ii tot votati de zeci de ani.

#153
Texe

Texe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.622
  • Înscris: 09.02.2008

View PostVanzatorul de Iluzii, on 13 februarie 2024 - 20:54, said:

Eu unul nu mă simt deloc reprezentat de golanul pe nume Ciolacu după cum nu mă simt reprezentat nici de molusca ce poartă numele de Ciucă.
Care este punctul vostru de vedere?
De la nastere incoace, m-am simtit extrem de reprezentant politic, tot timpul vietii. Incepand de la Consiliul Local pana la amabsadorul Romaniei la ONU.
Bah, da` de data asta am o mare dilema... exista riscul lipsei de reprezentare...

Imi aduc aminte ca in tinerete era o o capra alcoolica (Capra Bibitor) la Cabana Diham. Nu cred ca mai traieste, dar avand in vedere ca oricum nu ar face nicio diferenta, eu as vota-o Presedinta. Chiar m-as simti reprezentat.

#154
MareleIntelept

MareleIntelept

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.831
  • Înscris: 26.07.2023

View PostMo_su, on 06 mai 2024 - 18:52, said:

Tanti doozezidoozeci chiar a avut cohones cand s-a dus in calitate de prim ministru in PE si i-a luat pe aia cu “N-am venit aici sa va dau socoteala …” , spre deosebire de restul lingailor de prostata platiti baban din banii tuturor !
Daaaa, si i-a umplut de respect pe aia din Podgorica, bucurandu-se ca se afla in Pristina. Ce mi-e Muntenegru, ce mi-e Kosovo, tot un drac.

#155
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 27.838
  • Înscris: 31.08.2006
De la domn' Ciolacu mici si beroaste pentru tot poporul pupator de moaste in viata, fi-mi-ar scarba de "politica" din tarisoara care este:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/uiRApN5g6hg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

                                      De citit si comentariile din care emana toata scarba acestui popor fata de lichelismul politic prezentat in toata "splendoarea" in reportajul celor de la ...nici nu cred ca mai e nevoie sa precizez cine a facut acest reportaj. Bravo lor !

#156
gdans

gdans

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 14.566
  • Înscris: 20.05.2005
[ https://pbs.twimg.com/media/GNZfxb8XwAACxsl?format=jpg&name=900x900 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


https://twitter.com/Rasboiul

Editat de gdans, 13 mai 2024 - 19:57.


#157
MareleIntelept

MareleIntelept

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.831
  • Înscris: 26.07.2023
Ai dracu' toparlani, s-au incheiat la un nasture, da' habar n-au ca le trebuia o cravata.
Sau...security reasons, sa nu cumva sa se spanzure vreun ciolac...

#158
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 31.280
  • Înscris: 03.07.2008
Ciolacu, întrebat de Coldea şi Dumbravă: ”În perioada mea de prim-ministru Justiţia funcţionează / Partidul principal al penalilor a devenit USR”

Lasand la o parte faptul ca premierul nu se poate substitui ministrului de justitie si nici nu poate controla justitia. Nu stie covrigarul de Buzau din astea.
Sa vedem cum functioneaza justitia in mandatul sau:



Mascarada 2 mai

Tribunalul Vaslui exclude o serie de probe din dosarul lui Dumitru Buzatu și cere DNA să precizeze dacă menține trimiterea în judecată/ Decizia nu este definitivă

Dumitru Buzatu a fost plasat în arest la domiciliu.

Radu Mazăre va fi eliberat din închisoare

Tribunalul București a suspendat recuperarea prejudiciului în dosarul lui Dan Voiculescu

Curtea de Apel Ploiești i-a pus în libertate pe bărbații acuzați de ”crima de la Padina”

Controversatul om de afaceri Veaceslav Platon a fost pus în libertate

„Brancardierul morții”, bărbatul care a ucis 11 oameni, a ieșit din închisoare.

Un fost deputat PNL a scăpat de o condamnare de 5 ani cu executare după ce faptele s-au prescris / El fusese acuzat că a luat mită 5,3 milioane euro

”Justiție pe prescripție”. Cum este posibil ca, acum, hoții, tâlharii și corupții să scape de brațul justiției în România

„Fapta s-a prescris”. Cum au dispărut 5.000 de infracțiuni. Mari beneficiari: politicieni, proxeneți, bătăuși

#159
DANANDREI2001

DANANDREI2001

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 17.773
  • Înscris: 10.08.2009
Bai ce jegos e buzoianul asta ne moldovean Doamne fereasca :
https://revistaprese...nicusor-dan.htm

#160
realnick

realnick

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.055
  • Înscris: 22.10.2007
Pentru cine mai credea ca nu merge piata de imobiliare politice:
https://newsweek.ro/...aria-dumbravita

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate