Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfaturi recuperare cont facebook

Piese pentru trenul de rulare Meyle

o masina legendara, Moskvitch 408

Problema Service - Preturi diferite
 IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...

Ridicare act de identitate cu pro...
 Calorifere + incalzire in pardose...

Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet

Mai poarta careva papuci prin oras?
 Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...

Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat

Copii nascuti in Romania
 

PSD - pro si contra

* * * * * 1 votes
  • This topic is locked This topic is locked
341 replies to this topic

#127
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005

View Postfansat, on 29 iunie 2023 - 14:32, said:

  Dar de ce nu pui toata stirea despre infractorul asta ? Sau pui numai ce-ti convine ?

Cine te-a deranjat colegule de te-ai aprins asa? Posted Image

O acuzatie este decat o acuzatie, pana sa fie demonstrata nu reprezinta practic nimic.

Edited by Bucifon, 29 June 2023 - 14:44.


#128
superm

superm

    The difference is...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,774
  • Înscris: 30.07.2008
Politica la noi ..o strada, cu barfe si vecini, radio sant dara fara moromete ?! (fara poiana lui iocan ?!) ...

psd ...o casa in care se intra si se iese functie de cine aduce mancarea, berea, muzica si femeile. Care apuca sa doarma acolo devine membru vechi... ?! ...au reguli :

Aduci si rudele si lasi mostenire locul pe scaun sau canapea. Nu ai rude care vor sa fie cu cheia la gat atunci aduci prietenii. Daca este cazul aduci si din casele vecine daca vine careva cu mancare, bautura sau femei. In caz de scandal aduci si ceva de prin zonele vecine sa tina spatele si in caz de ceva sa ii bagi la inaintare la proces...

Apoi, in functie de vreme si vremuri, se face recensamant in casa si unii platesc chirie, altii doar organizeaza petrecerile, majoritatea mananca si beau gratis, uneori iau si pentru acasa ceva....se mai si pleaca dar de obicei se revine la vechile obiceiuri

Din cand in cand se mai scot afara resturile la catei si pisici. Daca latra si miorlaie mai mult ori le dai cate un sut, ori le dai si din mancarea buna ramasa de ieri...Depinde de cand ai nevoie sa iesi pe  afara sau sa te apere cateii de alti catei si pisicile de soareci... in rest sa se descurce animalele. La inceput aparea doar cate unu si i-a zis sefu' "mai animalule" la ala care a marait. Acum sunt mai multi dar dezorganizati si micuti. Deja nu mai fac galagie...mai faceau vecinii din casa galbena ceva scandal dar am mutat gardul si acum vin pe la noi la gratar si fac curat in curte cand le dam voie...Mai sunt cativa vecini pe langa casa psd dar degeaba, sunt mici si stau la umbra vilei rosii... daca nu renoveaza cel putin 5-7% din case atunci nu ii mai lasam pe strada asta din 2024 ...

Nasol ca sunt locuri limitate pe scaune si canapele. In dormitoare doar cativa intra. dar e loc pe terasa, in curte si pe la bar..merge si asa, nu stii cand se elibereaza un loc si prinzi ..asa ca stai pe aproape daca ai apucat sa bagi mana in farfurie


hai ca se poate si la case mai mari..luam terenul de pe langa si asta e ..un bloc mare sa intram toti ...fara animale.


Cam asa vad eu principiile si valorile de baza in politica ?!

Edited by superm, 29 June 2023 - 15:05.


#129
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,848
  • Înscris: 31.08.2006

View PostBucifon, on 29 iunie 2023 - 14:43, said:

Cine te-a deranjat colegule de te-ai aprins asa? Posted Image

O acuzatie este decat o acuzatie, pana sa fie demonstrata nu reprezinta practic nimic.

                                                              Nu m-am aprins, ca n-am de ce. Pentru mine, absolut toti "politicienii" de azi nu reprezinta nimic, deci, nu e vorba numai despre individul asta, ci despre oricine din "politica" de ultima speta de la noi. Si apropo de acuzatii, in cazul mafiotilor politici de la noi care au carute de bani, bineinteles, dobanditi prin afaceri obscure, exista avocati platiti regeste de catre acesti infractori, avocati care pot prelungi procesele pana la prescrierea faptelor. Astea sunt lucruri cunoscute de tot romanul cu tiglele pe casa. Ca sunt unii care le ridica osanale acestor indivizi in care nici 6% dintre romani nu mai au incredere, ce pot sa le fac eu ? Sa-si faca icoane din mafiotii lor.

#130
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,854
  • Înscris: 13.10.2003

View PostBucifon, on 29 iunie 2023 - 14:43, said:

Cine te-a deranjat colegule de te-ai aprins asa? Posted Image

O acuzatie este decat o acuzatie, pana sa fie demonstrata nu reprezinta practic nimic.

Asteapta sa vezi cand e demonstrata in justitie cum o sterge unde sunt Oprescu, Valcov si alti pesedisti cinstiti.

#131
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005
Hai domne' nu mai fi și tu așa negativist :)

#132
Pictor_Fonta

Pictor_Fonta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,283
  • Înscris: 09.08.2012
numai sa cautati nod in papura stiti

#133
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,799
  • Înscris: 08.12.2006

View Postfansat, on 29 iunie 2023 - 14:32, said:

                              "Este acuzat de ANI
Cand aceeași ANI a acuzat primarul S1 am aflat ca e o instituție corupta uslamista deci nu e de încredere ;)

#134
dmx85

dmx85

    antrenor dă jmekheri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,377
  • Înscris: 06.01.2009
Probleme in paradisu' securisto-nomenklaturisto-comunist?:

Conflict de muncă la PSD după ce mai mulți angajați, printre care patru pensionari speciali, ar fi cerut măriri de salariu și au fost dați afară. Concediat: ”Am fost insultat, s-a urlat la mine și, în final, am fost amenințat”

https://www.g4media....lat-la-min.html

#135
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005
Nu voi fi deloc surprins dacă viitorul director al SRI propus de Iohannis va fi tot de la PSD.

a scris Orban pe Facebook.


Dar pe cine să pună, Orbane, pe unu' alcolist care umbla cu chitara după el și care cam miroase a hoit (politic)?

Marș!

Edited by Bucifon, 03 July 2023 - 15:15.


#136
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,799
  • Înscris: 08.12.2006

View PostBucifon, on 03 iulie 2023 - 15:14, said:

Nu voi fi deloc surprins dacă viitorul director al SRI propus de Iohannis va fi tot de la PSD.

a scris Orban pe Facebook.


Cutuma, respectată pana acum, este ca șefii SRI și sie sa fie de la opoziție. PNL și PSD fiind la guvernare, ar trebui sa numească de la usr sau aur ;)

#137
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005
Aia era pe vremea domnului Băsescu, el era cu teoria că conducerea serviciilor ar trebui sa fie dată opoziției.

Domnul care momentan mai ocupă puțin locul la Cotroceni lucrează cu altă teorie.

#138
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005
Unul dintre cei mai buni Europarlamentari romani, daca nu cumva cel mai cel Posted Image

Europarlamentarul PSD Victor Negrescu a fost ales drept coordonatorul Grupului Social Democrat în Comisia pentru Control Bugetar din Parlamentul European.

Am fost votat, de către colegii mei, coordonatorul Grupului Social Democrat în Comisia pentru Control Bugetar din Parlamentul European. Această comisie are ca obiect de activitate verificarea tuturor cheltuielilor efectuate în instituțiile europene și a modului în care sunt implementate programele cu fonduri europene.
Mă voi asigura de faptul că resursele europene sunt utilizate corect, că programele europene generează rezultate concrete și că România este tratată la fel ca și celelalte state.

https://newsmoldova....ontrol-bugetar/

#139
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,848
  • Înscris: 31.08.2006

View PostBucifon, on 04 iulie 2023 - 08:06, said:



Europarlamentarul PSD Victor Negrescu a fost ales drept coordonatorul Grupului Social Democrat în Comisia pentru Control Bugetar din Parlamentul European.


                             Are experienta omul. Provine din "partidul" cu cei mai mari praduitori si corupti politici de dupa decembrie '89.

#140
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005
Nu are legătură una cu alta.

#141
Pictor_Fonta

Pictor_Fonta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,283
  • Înscris: 09.08.2012

View PostBucifon, on 04 iulie 2023 - 08:06, said:

Unul dintre cei mai buni Europarlamentari romani, daca nu cumva cel mai cel Posted Image

Europarlamentarul PSD Victor Negrescu a fost ales drept coordonatorul Grupului Social Democrat în Comisia pentru Control Bugetar din Parlamentul European.

Am fost votat, de către colegii mei, coordonatorul Grupului Social Democrat în Comisia pentru Control Bugetar din Parlamentul European. Această comisie are ca obiect de activitate verificarea tuturor cheltuielilor efectuate în instituțiile europene și a modului în care sunt implementate programele cu fonduri europene.
Mă voi asigura de faptul că resursele europene sunt utilizate corect, că programele europene generează rezultate concrete și că România este tratată la fel ca și celelalte state.

https://newsmoldova....ontrol-bugetar/

mie cel mai mult imi place tot un europarlamentar PSD: Chris Terhes, un patriot adevarat.. Dvs nu va place si de el?

#142
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005
Mie îmi place de toți că ie români de-ai mei

#143
Pictor_Fonta

Pictor_Fonta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,283
  • Înscris: 09.08.2012

View PostBucifon, on 04 iulie 2023 - 10:04, said:

Mie îmi place de toți că ie români de-ai mei
*mai putin de sexomarxistii globalisti de la USR, va rog sa nu uitati aceasta completare extrem de inportanta.

#144
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005
Nu mă caracterizează astfel de afirmații și catalogări

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate