Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imprimanta 3D mai "moderna"

Folie anticondens

Hidroizolatie piscina

Am gasit un IPhone
 Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...

Implantologie & Cityscape (re...

Scurta sinteza a atacurilor posib...
 Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro

Sfat inchidere spatiu intre cada ...

ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara
 Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...

Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense

Toyota - inconveniente minore poa...
 

Inchidere Solenza

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
takof

takof

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 19.03.2010
Salutare și la multi ani tuturor.Vreau să fac închiderea la Solenza din portiera șoferului cu cheia,să trag fire de la butonul din bord in portiera,dar din buton pleacă 5 fire,care ar fi firele care fac comanda pentru in jos și deschis.Nu vreau sa fac vreo prostie,închiderea centralizata nu mai funcționează.E peste mana să închizi ușile din buton și apoi să închizi ușă de la șofer cu cheia.As pune o poza cu butonul dar nu știu cum de pe telefon.Va mulțumesc.

#2
stevetlangat

stevetlangat

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,755
  • Înscris: 24.10.2019
Cam neclar.

S-a stricat inchiderea centralizata si acum merge doar de la butonul din bord?
Si nu mai merge cand inchizi cu cheia manual?
Sau nu a mers niciodata?


Inchidere centralizata din buton pe cheie are?






#3
takof

takof

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 19.03.2010
A mers până acum.un am,cheia are buton,am schimbat bateria,ledul roșu indica faptul că circuitul funcționează,se aprinde atunci când apas butonul de pe cheie.Am făcut resimcronizarea cheii dar fara nici un rezultat.De aceea vreau sa fac aceasta modificare.

Scuze pentru greșelile de ortografie

#4
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,859
  • Înscris: 06.10.2008
Se strica partea electrica a mecanismului de la usa din stanga fata, cel putin asa e pe la Golf, Bora, Skoda. Un electrician bun gaseste o solutie ieftina, eu am o noua inchidere cu telecomanda, a costat vreo 80 de lei. De rezolvat se rezolva.

#5
takof

takof

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 19.03.2010

View Postsandu222, on 23 aprilie 2023 - 18:24, said:

Se strica partea electrica a mecanismului de la usa din stanga fata, cel putin asa e pe la Golf, Bora, Skoda. Un electrician bun gaseste o solutie ieftina, eu am o noua inchidere cu telecomanda, a costat vreo 80 de lei. De rezolvat se rezolva.

O să cumpăr o imchidere noua daca așa stă problema.Multumesc.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate