Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Balti de pescuit in Dobrogea - li...

EURO 24 - Meciul 2: Belgia - Roma...

Metru Jysk/Ikea

Camping Franta - Chamonix
 Folie pentru protectie solara

Tur Slovenia.

Dilae din Slatina, cel mai destep...

Nikon Z6III
 Caști bluetooth pentru smart...

Mutare tablou electric exterior

La mulți ani @leomagic44!

Recomanadare viniluri
 Tv ars din cauza la cctv?

Recomandare soundbar pentru telev...

Vecinii din curte au pus monopol ...

La multi ani @MariusEXxTREME!
 

Lichid de parbriz

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
adrian_r5

adrian_r5

    23:58

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,846
  • Înscris: 23.04.2007

View Postsandu222, on 05 noiembrie 2022 - 19:46, said:

Dar de ce e diferenta asa de mare la pret intre cel de vara care costa 5-6lei si asta de iarna care costa 30 de lei?
Raspunsu' e simplu ... pina si Basescu il stie Posted Image

#20
thorxx

thorxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 18.07.2022
5Litri cu 30 lei inseamna cam 6 lei/litru.
Mai bine cumperi direct Alcool sanitar. Se mai si dezinfecteaza masina, mai dezinfectezi si strazile patriei :D

#21
danrogo2001

danrogo2001

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 810
  • Înscris: 17.06.2006
E luat de la Selgros, 25 lei bidonul de 5 litri.
Mie nu mi se pare ieftin, niste apa colorata acolo, nu trebuie nu stiu ce tehnologie sau instalatii pentru obtinere.

#22
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,859
  • Înscris: 06.10.2008
Am gasit cu 22lei la Dedeman.

View Poststalker2142, on 05 noiembrie 2022 - 21:57, said:

Asa fac si eu, am luat de curand un bidon de vara cu 4 lei si ceva, cel de iarna era 30
De iarna am unul pastrat din primavara Posted Image

Am pastrat si eu unul de iarna doar ca peste un an avea depuneri la fundul bidonului si chiar si in tot lichidul. Nu l-am mai pus pentru ca am mai facut odata asa si s-au infundat duzele de stropire.

#23
Punter

Punter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,514
  • Înscris: 24.07.2022

View Postflorinellll, on 05 noiembrie 2022 - 19:12, said:

Totusi,masina nu ie omPosted Image
tot ce am zis e pt masina. mai putin partea pe care o inspiri inauntru si e daunatoare pt sanatate.

apropo, eu am cumparat acu 2-3 saptamani "demon freeze" -20, 2,5l..scrie pe el ca e un fel de 2in1, e si de-icing :/ , din benzinarie(co-op defapt), e made in decembrie anul trecut, vreo 5 lire parca, nu l-am altoit deloc cu apa. curata foarte bine, nu lasa dare..si miroase a guma turbo. din pacate pe asta nu specifica ca protejeaza orice etc... :)

cand se termina ma mai gandesc daca mai comand/complic cu mannol prin ebay sau chestii mai avansate nano etc ...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate